Meny
Velg klassetrinn Forside
1. klasse
2. klasse
3. klasse
4. klasse
5. klasse
6. klasse
7. klasse
8.-10. klasse
Besøksadresse Haugesundsgate 27 4014 Stavanger Telefon: 51 50 88 10 Send oss e-post
Postadresse Postboks 8069 Forus 4068 Stavanger
Rektor: Harald Nedrelid
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juli 2021><<
juli 2021
mtotfls
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
aug
02
2021
Resepsjonen og administrasjon åpner igjen etter sommerferien
Hele dagen
Grunnskole barn film
Se film her!
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Flerspråklig avd. (FLA)- morsmål og tospråklige lærere

Nurkamaliah Zainuddin
Aceh
nurkamaliah.zainuddin@stavanger.kommune.no (Send)
Anita Gjataj
Albansk
anita.gjataj@stavanger.kommune.no (Send)
Gjejrane Zeqiraj
Albansk
gjejrane.zeqiraj@stavanger.kommune.no (Send)
Hoshmin Al-Ali
Arabisk / Kurdisk
hoshmin.al-ali@stavanger.kommune.no (Send)
Shaher Alhaj Abdullah
Arabisk
shaher.abdullah@stavanger.kommune.no (Send)
Suad Ali
Arabisk
suad.mohmud.ali@stavanger.kommune.no (Send)
Rawad Aljabr
Arabisk
rawad.aljabr@stavanger.kommune.no (Send)
Aida Aljumaa
Arabisk
aida.aljumaa@stavanger.kommune.no (Send)
Saleh Alsaleh
Arabisk
saleh.abed.alsaleh@stavanger.kommune.no (Send)
Samah Assaf
Arabisk
samah.assaf@stavanger.kommune.no (Send)
Seve Azem
Arabisk
sazem@stavanger.kommune.no (Send)
Nour Bakkar
Arabisk
nour.bakkar@stavanger.kommune.no (Send)
Sabah Odeh El-Fseis
Arabisk
sabah.odeh.el-fseis@stavanger.kommune.no (Send)
Aida Kiblawi
Arabisk
aida.kiblawi@stavanger.kommune.no (Send)
Suhbeldin Nusr
Arabisk
suhbeldin.nusr@stavanger.kommune.no (Send)
Asmaa Ali Mahmoud Shata
Arabisk
asmaa.ali.mahmoud.shata@stavanger.kommune.no (Send)
Ghada Zoghbi
Arabisk / Fransk
gzoghbi@stavanger.kommune.no (Send)
Ivelina Cholakova
Bulgarsk / Engelsk
ivelina.cholakova@stavanger.kommune.no (Send)
Lianbik Mualcin
Burmesisk / chin
51 50 70 07
lianbik.mualcin@stavanger.kommune.no (Send)
Becky Cullum
Engelsk
rebecca.cullum@stavanger.kommune.no (Send)
Maria Christina Mezzacapo
Engelsk og italiensk
maria.cristina.mezzacapo@stavanger.kommune.no (Send)
Réka Vértesi
Engelsk / Tysk /Ungarsk
reka.vertesi@stavanger.kommune.no (Send)
Janice Odland
Filippinsk
janice.palag.odland@stavanger.kommune.no (Send)
Delia C. Tjelta
Filippinsk
delia.caballero.tjelta@stavanger.kommune.no (Send)
Jurate Lemante
Litauisk
jurate.lemante@stavanger.kommune.no (Send)
Egle Saltmere
Litauisk / Russisk
egle.saltmere@stavanger.kommune.no (Send)
Bonnie Yibo Li
Kantonesisk / Mandarin
yibo.li@stavanger.kommune.no (Send)
Girmaa Jiimaa
Oromo
51 50 84 25
girmaa.jiimaa@stavanger.kommune.no (Send)
Maryam Firoozisangary
Persisk/ Dari
maryam.firoozisangary@stavanger.kommune.no (Send)
William Pedersen
Persisk / Dari
william.pedersen@stavanger.kommune.no (Send)
Katarzyna Jaworski
Polsk
Katarzyna.K.Jaworski@stavanger.kommune.no (Send)
Renata Laleng
Polsk
renata.laleng@stavanger.kommune.no (Send)
Danuta Mandez-Sosnowska
Polsk
danuta.mandes-sosnowska@stavanger.kommune.no (Send)
Halina Tolstaja
Polsk / Russisk / Litauisk
halina.tolstaja@stavanger.kommune.no (Send)
Anna Beata Ziolkowska
Polsk
anna.beata.ziolkowska@stavanger.kommune.no (Send)
Martyna Zugaj
Polsk
martyna.maria.zugaj@stavanger.kommune.no (Send)
Denise Cristina Gudmundsen
Portugisisk
denise.cristina.gudmundsen@stavanger.kommune.no (Send)
Mihaela Monica Ciornolet
Rumensk
mihaela.monica.ciornolet@stavanger.kommune.no (Send)
Simona Jordal
Rumensk
simona.jordal@stavanger.kommune.no (Send)
Inna Zavrazhnova
Russisk
inna.zavrazhnova@stavanger.kommune.no (Send)
Aida Gogic
Serbokroatisk / bosnisk
aida.gogic@stavanger.kommune.no (Send)
Duzida Kapetanovic
Serbokroatisk / bosnisk
duzida.kapetanovic@stavanger.kommune.no (Send)
Mustafa Elmi Ali
Somali
mustafa.elmi.ali@stavanger.kommune.no (Send)
Ahmed M. Awad
Somali
mohamed.ahmed.awad@stavanger.kommune.no (Send)
Nasir Behi
Somali
nasir.hassan.behi@stavanger.kommune.no (Send)
Yusuf Mohammed
Somali
yusuf.ahmed.mohamed@stavanger.kommune.no (Send)
Arelis Gomez
Spansk
arelis.gomez.de.heredia@stavanger.kommune.no (Send)
Joselo Paucar
Spansk
joselo.paucar@stavanger.kommune.no (Send)
Miguel Pinzón Forero
Spansk
miguel.pinzon@stavanger.kommune.no (Send)
Amin Yona Ngomasere
Swahili
amin.yona.ngomasere@stavanger.kommune.no (Send)
Consolata Onarheim
Swahili
consolata.kongonga.onarheim@stavanger.kommune.no (Send)
Rungthiwa Danielsen
Thai
rungthiwa.p.danielsen@stavanger.kommune.no (Send)
Rossakorn Hagen
Thai
rossakorn.hagen@stavanger.kommune.no (Send)
Tesfom Ermias Gebrezgi
Tigrinja
tesfom.ermias.gebrezgi@stavanger.kommune.no (Send)
Berhane Yowhannes
Tigrinja / Ahmarisk
berhane.yowhannes@stavanger.kommune.no (Send)
Taisia Edelbijiva
Tsjetsjensk
taisia.g.edelbijiva@stavanger.kommune.no (Send)
Hatice Demirbas
Tyrkisk
hatice.demirbas@stavanger.kommune.no (Send)
Nurhan Fidan
Tyrkisk
nurhan.emine.fidan@stavanger.kommune.no (Send)
Øzlem Sazak
Tyrkisk
ozlem.sazak@stavanger.kommune.no (Send)
Bengisu Marthinsen
Tyrkisk
Bengisu.Altay.Marthinsen@stavanger.kommune.no (Send)
Recep Yasar
Tyrkisk
recep.yasar@stavanger.kommune.no (Send)
Mohsin Ashraf
Urdu
mohsin.ashraf@stavanger.kommune.no (Send)
Kim Keo Ly
Vietnamesisk
lkeo@stavanger.kommune.no (Send)