Meny
Velg klassetrinn Forside
1. klasse
2. klasse
3. klasse
4. klasse
5.-6. klasse
7. klasse
8.-10. klasse
Besøksadresse Haugesundsgate 27 4014 Stavanger Telefon: 51 50 88 10 Send oss e-post
Postadresse Postboks 8069 Forus 4068 Stavanger
Redaktør: Odd Ragnar W. Ommundsen
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<november 2019><<
november 2019
mtotfls
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
02030405060708
nov
15
2019
Fridag for elever (Planleggingsdag for lærere)
Hele dagen
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Grunnskole barn film
Se film her!
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Flerspråklig avd. (FLA)- morsmål og tospråklige lærere

Nurkamaliah Zainuddin
Aceh
nurkamaliah.zainuddin@stavanger.kommune.no (Send)
Anita Gjataj
Albansk
anita.gjataj@stavanger.kommune.no (Send)
Hoshmin Al-Ali
Arabisk / Kurdisk
hoshmin.al-ali@stavanger.kommune.no (Send)
Suad Ali
Arabisk
suad.mohmud.ali@stavanger.kommune.no (Send)
Samah Assaf
Arabisk
samah.assaf@stavanger.kommune.no (Send)
Seve Azem
Arabisk
sazem@stavanger.kommune.no (Send)
Sabah Odeh El-Fseis
Arabisk
sabah.odeh.el-fseis@stavanger.kommune.no (Send)
Aida Kiblawi
Arabisk
aida.kiblawi@stavanger.kommune.no (Send)
Asmaa Ali Mahmoud Shata
Arabisk
asmaa.ali.mahmoud.shata@stavanger.kommune.no (Send)
Suhbeldin Nusr
Arabisk
suhbeldin.nusr@stavanger.kommune.no (Send)
Ghada Zoghbi
Arabisk / Fransk
gzoghbi@stavanger.kommune.no (Send)
Ivelina Cholakova
Bulgarsk
ivelina.cholakova@stavanger.kommune.no (Send)
Lianbik Mualcin
51 50 70 07
lianbik.mualcin@stavanger.kommune.no (Send)
Becky Cullum
Engelsk
rebecca.cullum@stavanger.kommune.no (Send)
Maria Christina Mezzacapo
Engelsk og italiensk
maria.cristina.mezzacapo@stavanger.kommune.no (Send)
Réka Vértesi
Engelsk / Tysk /Ungarsk
reka.vertesi@stavanger.kommune.no (Send)
Janice Odland
Filippinsk
janice.palag.odland@stavanger.kommune.no (Send)
Delia C. Tjelta
Filippinsk
delia.caballero.tjelta@stavanger.kommune.no (Send)
Jurate Lemante
Litauisk
jurate.lemante@stavanger.kommune.no (Send)
Egle Saltmere
Litauisk / Russisk
egle.saltmere@stavanger.kommune.no (Send)
Bonnie Yibo Li
Kantonesisk / Mandarin
yibo.li@stavanger.kommune.no (Send)
Maryam Mollaabo
Persisk / Dari
maryam.mollaabo@stavanger.kommune.no (Send)
William Pedersen
Persisk / Dari
william.pedersen@stavanger.kommune.no (Send)
Katarzyna Jaworski
Polsk
Katarzyna.K.Jaworski@stavanger.kommune.no (Send)
Renata Laleng
Polsk
renata.laleng@stavanger.kommune.no (Send)
Danuta Mandez-Sosnowska
Polsk
danuta.mandes-sosnowska@stavanger.kommune.no (Send)
Tamara Molenda
Polsk
Tamara.izabella.molenda@stavanger.kommune.no (Send)
Halina Tolstaja
Polsk / Russisk / Litauisk
halina.tolstaja@stavanger.kommune.no (Send)
Anna Beata Ziolkowska
Polsk
anna.beata.ziolkowska@stavanger.kommune.no (Send)
Denise Cristina Gudmundsen
Portugisisk
denise.cristina.gudmundsen@stavanger.kommune.no (Send)
Elisabeta Chaparian
Rumensk
elisabeta.chaparian@stavanger.kommune.no (Send)
Simona Simionof
Rumensk
simona.simionof@stavanger.kommune.no (Send)
Inna Zavrazhnova
Russisk
inna.zavrazhnova@stavanger.kommune.no (Send)
Aida Gogic
Serbokroatisk / bosnisk
aida.gogic@stavanger.kommune.no (Send)
Duzida Kapetanovic
Serbokroatisk / bosnisk
duzida.kapetanovic@stavanger.kommune.no (Send)
Danijela Mrkonjic
Serbokroatisk / bosnisk
dmrkonjic@stavanger.kommune.no (Send)
Mustafa Elmi Ali
Somali
mustafa.elmi.ali@stavanger.kommune.no (Send)
Ahmed M. Awad
Somali
mohamed.ahmed.awad@stavanger.kommune.no (Send)
Nasir Behi
Somali
nasir.hassan.behi@stavanger.kommune.no (Send)
Yusuf Mohammed
Somali
yusuf.ahmed.mohamed@stavanger.kommune.no (Send)
Arelis Gomez
Spansk
arelis.gomez.de.heredia@stavanger.kommune.no (Send)
Joselo Paucar
Spansk
joselo.paucar@stavanger.kommune.no (Send)
Miguel Pinzón
Spansk
miguel.pinzon@stavanger.kommune.no (Send)
Consolata Onarheim
Swahili
consolata.kongonga.onarheim@stavanger.kommune.no (Send)
Sebastian Thomas
Tamil
Thomas.Fabian.Sebastian@stavanger.kommune.no (Send)
Rungthiwa Danielsen
Thai
rungthiwa.p.danielsen@stavanger.kommune.no (Send)
Rossakorn Hagen
Thai
rossakorn.hagen@stavanger.kommune.no (Send)
Tesfom Ermias Gebrezgi
Tigrinja
tesfom.ermias.gebrezgi@stavanger.kommune.no (Send)
Berhane Yowhannes
Tigrinja / Ahmarisk
berhane.yowhannes@stavanger.kommune.no (Send)
Taisia Edelbijiva
Tsjetsjensk
taisia.g.edelbijiva@stavanger.kommune.no (Send)
Zjenja Sjakhajeva
Tsjetsjensk
zjenja.i.sjakhajeva@stavanger.kommune.no (Send)
Hatice Demirbas
Tyrkisk
hatice.demirbas@stavanger.kommune.no (Send)
Nurhan Fidan
Tyrkisk
nurhan.emine.fidan@stavanger.kommune.no (Send)
Bengisu Marthinsen
Tyrkisk
Bengisu.Altay.Marthinsen@stavanger.kommune.no (Send)
Mohsin Ashraf
Urdu
mohsin.ashraf@stavanger.kommune.no (Send)
Kim Keo Ly
Vietnamesisk
lkeo@stavanger.kommune.no (Send)