Meny
Velg klassetrinn Forside
1. klasse
2. klasse
3. klasse
4. klasse
5. klasse
6. klasse
7. klasse
8.-10. klasse
Besøksadresse Haugesundsgate 27 4014 Stavanger Telefon: 51 50 88 10 Send oss e-post
Postadresse Postboks 8069 Forus 4068 Stavanger
Rektor: Harald Nedrelid
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<april 2021><<
april 2021
mtotfls
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
03040506070809
Grunnskole barn film
Se film her!
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Ansatte 1. til 7. trinn

Eva Nordvang
Kontaktlærer 1A
51 50 66 40
eva.nordvang@stavanger.kommune.no (Send)
Rosalie Løland
Kontaktlærer 2A
51 50 67 33
rosalie.loland@stavanger.kommune.no (Send)
Azize Gorani
Kontaktlærer 2B
51 50 66 47
gorani.azize@stavanger.kommune.no (Send)
Emine Kilinc
Kontaktlærer 3A
emine.kilinc@stavanger.kommune.no (Send)
Aysel Kocaguzel
Kontaktlærer 3B
51 50 77 26
aysel.kocaguzel@stavanger.kommune.no (Send)
Britt Irene Kvarek Thorsen
Kontaktlærer 4A
51 50 81 01
brit.irene.thorsen@stavanger.kommune.no (Send)
Ellen Stene
Kontaktlærer 4B
estene@stavanger.kommune.no (Send)
Marianne Vestli
Kontaktlærer 5A
marianne.vestli@stavanger.kommune.no (Send)
Maren Eliassen
Kontaktlærer 6A
maren.eliassen@stavanger.kommune.no (Send)
Hanne Gullaker
Kontaktlærer 7A
51 50 66 11
hanne.gullaker@stavanger.kommune.no (Send)
Ann Helen Braathen
Kontaktlærer 7B
ann.helen.braathen@stavanger.kommune.no (Send)
Aina Alvestad
Faglærer
51 50 66 48
Aina.Lonseth.Alvestad@stavanger.kommune.no (Send)
Sandhya Deshpande
Skoleassistent 1.-7. trinn
51 50 88 09
sandhya.deshpande@stavanger.kommune.no (Send)
Miguel Pinzon
Faglærer i kroppsøving 2. - 7. trinn
miguel.pinzon@stavanger.kommune.no (Send)
Maria Edith Briceno Rege
Pedagogisk IKT-veileder
51 50 84 62
maria.edith.rege@stavanger.kommune.no (Send)
Rima Valynia
Skoleassistent 1.-7. trinn
51 50 66 92
rima.valynia@stavanger.kommune.no (Send)
Recep Yasar
Miljøarbeider
51 66 49 46
recep.yasar@stavanger.kommune.no (Send)