Meny
Velg klassetrinn Forside
1. klasse
2. klasse
3. klasse
4. klasse
5. klasse
6. klasse
7. klasse
8.-10. klasse
Besøksadresse Haugesundsgate 27 4014 Stavanger Telefon: 51 50 88 10 Send oss e-post
Postadresse Postboks 8069 Forus 4068 Stavanger
Rektor: Harald Nedrelid
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2021><<
oktober 2021
mtotfls
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
01020304050607
Grunnskole barn film
Se film her!
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Ansatte 1. til 7. trinn

Eva Nordvang
Kontaktlærer 1A/2A
51 50 66 40
eva.nordvang@stavanger.kommune.no (Send)
Emine Kilinc
Kontaktlærer 2B
emine.kilinc@stavanger.kommune.no (Send)
Kasia Jaworski
Kontaktlærer 3A
katarzyna.k.jaworski@stavanger.kommune.no (Send)
Laila Lundervold
Kontaktlærer 4A
51 50 77 51
laila.irene.lundervold@stavanger.kommune.no (Send)
Aina Alvestad
Kontaktlærer 5A
51 50 66 48
Aina.Lonseth.Alvestad@stavanger.kommune.no (Send)
Maren Eliassen
Kontaktlærer 5B
maren.eliassen@stavanger.kommune.no (Send)
Marianne Vestli
Kontaktlærer 6A
marianne.vestli@stavanger.kommune.no (Send)
Ellen Stene
Kontaktlærer 7A
estene@stavanger.kommune.no (Send)
Maria Edith Briceno Rege
Pedagogisk IKT-veileder
51 50 84 62
maria.edith.rege@stavanger.kommune.no (Send)
Hanne Gullaker
Faglærer
51 50 66 11
hanne.gullaker@stavanger.kommune.no (Send)
Ann Helen Braathen
Faglærer
ann.helen.braathen@stavanger.kommune.no (Send)
Isabela Molenda
Faglærer
51 91 23 74
isabella.molenda@stavanger.kommune.no (Send)
Miguel Pinzon
Faglærer i kroppsøving 2. - 7. trinn
miguel.pinzon@stavanger.kommune.no (Send)
Sandhya Deshpande
Skoleassistent 1.-7. trinn
51 50 88 09
sandhya.deshpande@stavanger.kommune.no (Send)
Azize Gorani
Permisjon skoleåret 21-22
51 50 66 47
gorani.azize@stavanger.kommune.no (Send)
Aslaug Julie Gravdal
Permisjon skoleåret 21-22
51 91 27 97
aslaug.gravdal@stavanger.kommune.no (Send)
Ann Marit Strandmyr
Permisjon skoleåret 21-22
51 50 77 96
ann.marit.strandmyr@stavanger.kommune.no (Send)