Meny
Velg klassetrinn Forside
1. klasse
2. klasse
3. klasse
4. klasse
5.-6. klasse
7. klasse
8.-10. klasse
Besøksadresse Haugesundsgate 27 4014 Stavanger Telefon: 51 50 88 10 Send oss e-post
Postadresse Postboks 8069 Forus 4068 Stavanger
Redaktør: Odd Ragnar W. Ommundsen
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<september 2018><<
september 2018
mtotfls
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
01020304050607
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Grunnskole barn film
Se film her!
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Kontaktlærere 1. til 4. trinn

Eva Nordvang
Kontaktlærer 1. A
51 50 66 40
eva.nordvang@stavanger.kommune.no (Send)
Britt Irene Thorsen
Kontaktlærer 1. B
51 50 67 77
brit.irene.thorsen@stavanger.kommune.no (Send)
Aina Alvestad
Kontaktlærer 2. A
51 50 66 48
Aina.Lonseth.Alvestad@stavanger.kommune.no (Send)
Rosalie Løland
Kontaktlærer 2. B
51 50 67 33
rosalie.loland@stavanger.kommune.no (Send)
Emine Kilinc
Kontaktlærer 3. A
emine.kilinc@stavanger.kommune.no (Send)
Ellen Stene
Kontaktlærer 3. B
estene@stavanger.kommune.no (Send)
Maren Eliassen
Kontaktlærer 4. A
51 50 66 24
maren.eliassen@stavanger.kommune.no (Send)
Hanne Gullaker
Kontaktlærer Basen 3. til 7. trinn
51 50 66 11
hanne.gullaker@stavanger.kommune.no (Send)