Meny
Velg klassetrinn Forside
1. klasse
2. klasse
3. klasse
4. klasse
5.-6. klasse
7. klasse
8.-10. klasse
Besøksadresse Haugesundsgate 27 4014 Stavanger Telefon: 51 50 88 10 Send oss e-post
Postadresse Postboks 8069 Forus 4068 Stavanger
Rektor: Harald Nedrelid
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<november 2020><<
november 2020
mtotfls
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Grunnskole barn film
Se film her!
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Administrasjon 1. til 10. trinn

Grunnskole barn og ungdom har en assisterende rektor, tre avdelingsledere og to rådgivere.

Assisterende rektor har det øverste faglige og personalmessige ansvaret for avdelingen.

Avdelingsledere har ansvar for hver sin avdeling og skal følge opp lærernes arbeid og ivareta og tilrettelegge for lærernes arbeid både utenfor og inne på Johannes læringssenter.


Tone Solheim
Assisterende rektor Grunnskole barn og ungdom - Avdelingsleder Innføringsskole 8.-10. trinn
51 91 30 33 / 92 277 330
tone.solheim@stavanger.kommune.no (Send)
Aslaug Julie Gravdal
Avdelingsleder Innføringsskole 1.-7. trinn
51 91 27 97
aslaug.gravdal@stavanger.kommune.no (Send)
Anna Panfilova
Avdelingsleder Flerspråklig avdeling
51 50 89 48
anna.panfilova@stavanger.kommune.no (Send)
John Reynier
Avdelingsleder Flerspråklig avdeling
51 50 70 03
john.reynier@stavanger.kommune.no (Send)
Ann Marit Strandmyr
Rådgiver 1.-7 trinn / Skolekonsulent
51 50 77 96
ann.marit.strandmyr@stavanger.kommune.no (Send)
Marta Wanda Jedra
Rådgiver 8.-10. trinn
51 50 89 19
marta.wanda.jedra@stavanger.kommune.no (Send)