Meny
Tilbake til Forside
Spesialpedagogavdelingen, Fagkonsulentene for syn og hørsel og Rådgivningskontor for hørselshemmede: Haugesundsgate 27 4014 Stavanger Telefon: 51 50 70 41 Send oss e-post
Synspedagogene: Rennesøygata 12, 2. etg. 4068 Stavanger
Postadresse Postboks 8069 Forus 4068 Stavanger
Rektor: Harald Nedrelid
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Spesialavdeling film
Se film her!
Ansatte ved Spesialavdelingen

Brith S. Mjølsnes
Konstituert avdelingleder -Rådgiver/Audiopedagog
51507892
brith.svendsen@stavanger.kommune.no (Send)
Anne Marit Andersen
Spesialpedagog
51507357
anne.marit.andersen@stavanger.kommune.no (Send)
Ida Strandenæs Andersen
Logoped
51912659
ida.strandenaes.andersen@stavanger.kommune.no (Send)
Ina Blume
Logoped
51508598
ina.blume@stavanger.kommune.no (Send)
Ellen Hamran Dalland
Audiopedagog
47803541 / 51507041
ellen.hamran.dalland@stavanger.kommune.no (Send)
Inger Lise Einarson
Leksolog, lese-og skrivevansker
51508028
inger.lise.einarson@stavanger.kommune.no (Send)
Diana Grøntvedt
Logoped
51508960
diana.grontvedt@stavanger.kommune.no (Send)
Grethe T. Hegreberg
Synspedagog
51507538
grethe.trevland.hegreberg@stavanger.kommune.no (Send)
Elise Kristiansen
Fagkonsulent hørsel
51507633
elise.kristiansen@stavanger.kommune.no (Send)
John Ivar Lindberg
Spesialpedagog IKT, ASK, matematikk
51508238
john.ivar.lindberg@stavanger.kommune.no (Send)
Linda F. Nesheim
Fagkonsulent syn
51508107
linda.nesheim@stavanger.kommune.no (Send)
Oksana Skadsheim
Synspedagog
51507887
oksana.skadsheim@stavanger.kommune.no (Send)
Anne Svenneby Svendsen
Spesialpedagog
51507962
anne.svenneby.svendsen@stavanger.kommune.no (Send)
Kristin Øverland
Logoped
51507566
kristin.overland@stavanger.kommune.no (Send)