Meny
Velg seksjon Forside
Snart førsteklassing
3.trinn
4.trinn
5.trinn
6.trinn
7.trinn
Kampensgt. 33 4024 Stavanger
Telefon: 51507575 og 51507478 Send oss e-post
Redaktør: Anne Kirsti Drivdal Grytten
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<april 2021><<
april 2021
mtotfls
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
03040506070809
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Innlogging
NYWEB
Kommunalt foreldreutvalg KFU
Kommunalt foreldreutvalg KFU
Avdeling 1: Ansatte på 1. og 2.trinn

Avdeling 1 består av lærere, assistenter og miljøterapeuter som arbeider på 1.og 2.trinn.

Avdelingsleder: Anne Kirsti Drivdal Grytten

Telefon: 51 50 74 82 eller 950 50 189.

e-post: anne.kirsti.drivdal.grytten@stavanger.kommune.no


Beate Becker
Kontaktlærer, 1.trinn. Gul gruppe
51507575 (sentralbord)
beate.becker@stavangerskolen.no (Send)
Kjersti Stensland
Kontaktlærer, 1.trinn, Blå gruppe
51507575 (sentralbord)
kjersti.oline.stensland@stavangerskolen.no (Send)
Inger Louise Grude
Kontaktlærer, 1.trinn. Rød gruppe
51507575 (sentralbord)
Inger Johanne Vadla
Fag- og ressurslærer, 1.trinn
inger.johanne.vadla@stavangerskolen.no (Send)
Kåre Aarstad
Fag- og ressurslærer, 1. og 2.trinn
kare.aarstad@stavangerskolen.no (Send)
Slavica Jovanovic
Barne- og ungdomsarbeider, 1.trinn
slavica.jovanovic@stavangerskolen.no (Send)
Tanya Sørbø
Lærling, barne- og ungdomsarbeider. 1.trinn
51507575 (sentralbord)
Julie Ås
Lærling, barne- og ungdomsarbeider. 1.trinn
51507575 (sentralbord)
Julie Kydland Nesse
Kontaktlærer, 2.trinn
51507575 (sentralbord)
julie.kydland.nesse@stavangerskolen.no (Send)
Ingunn Heggheim-Bulteau
Kontaktlærer, 2.trinn
ingunn.heggheim-bulteau@stavangerskolen.no (Send)
Karina Holen
Kontaktlærer, 2.trinn
karina.bentsen.holen@stavangerskolen.no (Send)
Svein Terje Måland
Kontaktlærer, 2.trinn
51507575 (sentralbord)
svein.terje.maland@stavangerskolen.no (Send)
Merete Sandvin
Fag- og ressurslærer, 2.trinn
51507575
merete.sandvin@stavangerskolen.no (Send)
Victoria Wathne
Læring, barne- og ungdomsarbeider. 2.trinn
51507575 (sentralbord)
Rebecca Svendsen
Barne- og ungdomsarbeider, 2.trinn
rebecca.svendsen@stavangerskolen.no (Send)
Line Berge Torgrimsen
Miljøterapeut
line.berge.torgrimsen@stavangerskolen.no (Send)