Meny
Velg seksjon Forside
Snart førsteklassing
3.trinn
4.trinn
5.trinn
6.trinn
7.trinn
Kampensgt. 33 4024 Stavanger
Telefon: 51507575 og 51507478 Send oss e-post
Redaktør: Anne Kirsti Drivdal Grytten
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<april 2021><<
april 2021
mtotfls
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
03040506070809
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Innlogging
NYWEB
Kommunalt foreldreutvalg KFU
Kommunalt foreldreutvalg KFU
Avdeling 2: Ansatte på 3.-5.trinn

Avdeling 2 består av lærere, assistenter og miljøterapeuter som arbeider på 3.-5.trinn. 

Avdelingsleder: Astrid Khan

Telefon: 51 50 74 84 eller 41510644

e-post: astrid.robertstad.khan@stavanger.kommune.no


Marianne Svinsaas
Kontaktlærer 3a
51507575/51507478 ( skolens sentralbord )
marianne.svinsaas@stavangerskolen.no (Send)
Elisabeth Håvarstein
Kontaktlærer 3b
elisabeth.haavarstein@stavangerskolen.no (Send)
Milka Rezene Andremariam
Kontaktlærer 3c
51507575/51507478 ( skolens sentralbord )
milka.rezene.andremariam@stavangerskolen.no (Send)
Lisa Bolger
Timelærer/ressurslærer 3. og 4. trinn
51507575/51507478 ( skolens sentralbord )
lisa.bolger@stavangerskolen.no (Send)
Gunvor Søiland
Timelærer/ressurslærer 2. og 3. trinn
51507575/51507478 ( skolens sentralbord )
gunvor.soiland@stavangerskolen.no (Send)
Jeanette Hare
Timelærer/ressurslærer 3. trinn
51507575/51507478 ( skolens sentralbord )
jeanette.hare@stavangerskolen.no (Send)
Helena Osmundsen
Assistent 3. trinn
51507575/51507478 ( skolens sentralbord )
helena.osmundsen@stavangerskolen.no (Send)
Ingeborg E.H.Dybevik
Kontaktlærer 4a
51507575/51507478 ( skolens sentralbord )
ingeborg.emilie.haugstad.dybevik@stavangerskolen.no (Send)
Brit Espeland Bye
Kontaktlærer 4b
51507575/51507478 ( skolens sentralbord )
brit.espeland.bye@stavangerskolen.no (Send)
Elisabeth Andersen
Kontaktlærer 4c
51507575/51507478 ( skolens sentralbord )
elisabeth.andersen@stavangerskolen.no (Send)
Wenche E.Røed
Timelærer/ressurslærer 4. trinn
51507575/51507478 ( skolens sentralbord )
wenche.elisabeth.roed@stavangerskolen.no (Send)
Rune Horvei
assistent 4. trinn
51507575/51507478 ( skolens sentralbord )
rune.horvei@stavangerskolen.no (Send)
Rama Lakshmi Ramesh
Assistent, 5.trinn
ramalakshmi.ramesh@stavangerskolen.no (Send)
Unni Hauge
Kontaktlærer 5a
51507575/51507478 ( skolens sentralbord)
unni.johannessen.hauge@stavangerskolen.no (Send)
Natalia Frankal
Kontaktlærer 5b
51507575/51507478 ( skolens sentralbord)
natalia.frankal@stavangerskolen.no (Send)
Birte Munkejord
Kontaktlærer 5c
51507575/51507478 ( skolens sentralbord)
birte.munkejord@stavangerskolen.no (Send)
Odin Mellemstrand Whitson
Timelærer 5. trinn
51507575/51507478 ( skolens sentralbord)
odin.mellemstrand.whitson@stavangerskolen.no (Send)
Henny Mathisen
Ressurslærer 5. trinn
51507575/51507478 ( skolens sentralbord)
henny.mathiesen@stavangerskolen.no (Send)
Terje Haga Berentsen
Timelærer 5. og 6. trinn
51507575/51507478 ( skolens sentralbord)
terje.haga.berentsen@stavangerskolen.no (Send)