Meny
Velg seksjon Forside
Snart førsteklassing
3.trinn
4.trinn
5.trinn
6.trinn
7.trinn
Kampensgt. 33 4024 Stavanger
Telefon: 51507575 og 51507478 Send oss e-post
Redaktør: Anne Kirsti Drivdal Grytten
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<april 2021><<
april 2021
mtotfls
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
03040506070809
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Innlogging
NYWEB
Kommunalt foreldreutvalg KFU
Kommunalt foreldreutvalg KFU
Avdeling 3: Ansatte på 6. og 7.trinn

Avdeling 3 består av kontaktlærere, faglærere, ressurslærer og barne- og ungdomsarbeider på 5. 6. og 7. trinn

Avdelingsleder: Berit Lie er tlf 51507152 / 98468522

berit.lie@stavanger.kommune.no


Monica Skaar-Lund
Kontaktlærer 6a
51507575 (sentralbord)
Monica.Skaar-Lund@stavangerskolen.no (Send)
Henrik Osmundsen
Kontaktlærer 6b
51507575 (sentralbord)
henrik.h.osmundsen@stavangerskolen.no (Send)
Steffen Baardsen
Kontaktlærer 6c
51507575 (sentralbord)
steffen.baardsen@stavangerskolen.no (Send)
Cecilie Knoph Askeland
Timelærer 6.trinn
51507575
cecilie.knoph.askeland@stavangerskolen.no (Send)
Terje Haga Berentsen
Faglærer, 6.trinn
51507575 (sentralbord)
terje.haga.berentsen@stavangerskolen.no (Send)
Inger Johanne Røyset
Barne- og ungdomsarbeider 6.trinn
51507575 (sentralbord)
Inger.Johanne.Royset@stavangerskolen. (Send)
Rebecca Svendsen
Barne- og ungdomsarbeider 6.trinn
51507575 (sentralbord)
rebecca.svendsen@stavangerskolen.no (Send)
Katrine Kulsrud Meltzer
Kontaktlærer 7a
51507575 (sentralbord)
katrine.kulsrud.meltzer@stavangerskolen.no (Send)
Birgitte B Westlund
Kontaktlærer 7b
birgitte.bolle.westlund@stavangerskolen.no (Send)
Ellen K. Lassen
Kontaktlærer 7c
51507575 (sentralbord)
ellen.kathrin.lassen@stavangerskolen.no (Send)
Joar Bersagel
Faglærer 7.trinn
51507575(sentralbord)
joar.bersagel@stavangerskolen.no (Send)
Pål Schreiner
Faglærer 6. og 7.trinn
51507575 (sentralbord)
pal.schreiner@stavangerskolen.no (Send)
Grete Røgenes
Ressurslærer 6. og 7.trinn
51507575 (sentralbord)
grete.rogenes@stavangerskolen.no (Send)
Marianne Boye
Miljøterapeut
51507575 (sentralbord)
marianne.boye@stavangerskolen.no (Send)
Tina Langvik
Barne- og ungdomsarbeider 7.trinn
51507575 (sentralbord)
tina.langvik@stavangerskolen.no (Send)
Line Berge Torgrimsen
Miljøterapeut
line.berge.torgrimsen@stavangerskolen.no (Send)