Meny
Velg seksjon Forside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Klasse 8
Klasse 9
Klasse 10
Fjellsvegen 9 4103 Jørpeland
Telefon: 407 10 461 - 990 29 533 Send oss e-post
Redaktør: Liv Hege Braseth
Søk om skoleplass
Søknadsskjema på nett
Nyttige lenker
Tryggtrafikk
Barnevakten
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Våre ansatte

Liv Hege Braseth
Rektor
990 29 533
liv.hege.braseth@kf-skolen.no (Send)
Liv Ellinor Stenvik
Ass. rektor (spes.ped. koordinator)
450 26 778
liv.ellinor.stenvik@kf-skolen.no (Send)
Kjetil Bråtveit
IKT / Vaktmester
452 81 991
itadmin@kf-skolen.no (Send)
Margrethe Tønnesen
Skolesekretær
407 10 461
margrethe.tonnesen@kf-skolen.no (Send)
Silje Fjelde
Inspektør
Trinnleder 5-7
482 63 969
silje.fjelde@kf-skolen.no (Send)
Karsten Konradsen
Trinnleder 8-10
Faglærer
410 19 844
karsten.konradsen@kf-skolen.no (Send)
Tone Joa Hauge
Trinnleder 1-4
Kontaktlærer 4. trinn
922 10 411
tone.joa.hauge@kf-skolen.no (Send)
Sigrun Flatebø
Helsesykepleier
Torsdag og fredag
901 29 208
Ann Helen Barkved Hetle
Sosialrådgiver
Faglærer, kontaktlærer for elevrådet
975 17 003
ann.helen.barkved.hetle@kf-skolen.no (Send)
Ingunn Bjørntvedt
Yrkes- og utdanningsrådgiver
kontaktlærer 10. trinn
932 49 444
ingunn.bjorntvedt@kf-skolen.no (Send)
Einar Midttun Vestbøstad
Kontaktlærer 9. trinn
918 88 220
einar.midttun.vestbøstad@kf-skolen.no (Send)
Marta Rødland Idsal
Kontaktlærer 9. trinn
48608195
marta.idsal@kf-skolen.no (Send)
Andreas Neverdahl
Kontaktlærer 8. trinn
948 95 291
andreas.neverdahl@kf-skolen.no (Send)
Sigrid Helen Voster Sørskår
Kontaktlærer 7. trinn
918 85 084
sigrid.sorskar@kf-skolen.no (Send)
Gerd Iren Barka
Kontaktlærer 7. trinn
415 12 136
gerd.iren.barka@kf-skolen.no (Send)
Gunnar Eie-Voster
Kontaktlærer 6. trinn
466 69 493
gunnar.voster@kf-skolen.no (Send)
Camilla Hjorteland
kontaktlærer 6. trinn
92423910
May Britt Garvik
Kontaktlærer 5. trinn
915 82 946
may.britt.garvik@kf-skolen.no (Send)
Maria Gjerde Helgøy
Kontaktlærer 5. trinn
458 54 933
maria.gjerde.helgoy@kf-skolen.no (Send)
Silje Eike
Kontaktlærer 3. trinn
418 54 636
silje.eike@kf-skolen.no (Send)
Karianne Alsvik
Kontaktlærer 2. trinn
911 82 983
karianne.alsvik@kf-skolen.no (Send)
Åsa Lindeflaten Fiskå
Kontaktlærer 1. trinn
482 20 845
aasa.lindeflaten.fiskaa@kf-skolen.no (Send)
Anita Siem Hatteland
Kontaktlærer 1. trinn
anita.siem.hatteland@kf-skolen.no (Send)
Kari Johanne Eie-Voster
Permisjon
917 07 508
kari.voster@kf-skolen.no (Send)
Lena Stenvik
Spesialpedagog/faglærer
936 42 647
lena.stenvik@kf-skolen.no (Send)
Edel Kvindesland
Faglærer
908 07 277
edel.kvindesland@kf-skolen.no (Send)
Heidi Fjelde
Faglærer
917 22 732
heidi.fjelde@kf-skolen.no (Send)
Marie Angelsen
Faglærer
47861722
marie.angelsen@kf-skolen.no (Send)
Maria Edland
Faglærer
405 19 861
maria.edland@kf-skolen.no (Send)
Irene Lie Nag
Faglærer
911 93 228
Håkon Knudsen
Faglærer
475 02 041
Lena Mjølsnes Øvrevik
Miljøterapeut
Miljøteamleder
Kjersti Rettedal
Miljøaterapeut
971 66 801
Hannelise Fiskå Edland
Miljøterapeut
I permisjon
Kristine Storevik Sandvik
Miljøarbeider
911 19 397
Veronika Hamre
Miljøarbeider
932 19 286
Tone Kundsen
Miljøarbeider
454 80 134
Kjell Egil Pettersen
Vikar
Inger Lauvsnes
Lærervikar
Nina Helgeland
Miljøarbeider
47636792
Eivind Bøvor
Miljøarbeider
Andre Tungland Bergo
Miljøarbeider
Hanne Kristin Ravnås
Miljøarbeider
Cathrine Kvalvåg
Miljøterapeut
Helen Østerhus
Miljløterapeut
Anne Sophie Sandvik Veland
Miljøarbeider