Meny
Velg seksjon Forside
1. Klasse
2. Klasse
3. Klasse
4. Klasse
5. Klasse
6. Klasse
7. Klasse
Postadresse Postboks 8069 Forus 4068 Stavanger
Roaldsøy skole Nordvikveien 23A HUNDVÅG Telefon: 51913950 Send oss e-post
Redaktør: Rektor Geir Olsen
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<september 2020><<
september 2020
mtotfls
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
05060708091011
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Personalet

Geir Olsen
Rektor
Mobil: 97157332
51913933
geir.olsen@stavanger.kommune.no (Send)
Kristin Tjelle
Avdelingleder
Mobil: 90947891
51913932
kristin.tjelle@stavanger.kommune.no (Send)
Wenche Christenson Olstad
Skolekonsulent
Mobil: 90961042
51913931 / 51913950
wenche.christenson.olstad@stavanger.kommune.no (Send)
Tove.J.Mørk
Kontaktlærer 1. klasse
Mobil: 90822836
90822836
tove.mork@stavangerskolen.no (Send)
Lisabeth Berggraf Aalen
Kontaktlærer 2. klasse
Mobil: 90556764
51913935 (arbeidsrom)
lisabeth.berggraf.aalen@stavangerskolen.no (Send)
Anna Kristine Førre
Kontaktlærer 3. klasse
97012968
anna.kristine.forre@stavangerskolen.no (Send)
Sverre Ur Storberget
Kontaktlærer 4. klasse
Mobil: 91756592
91756592
sverre.ur.storberget@stavangerskolen.no (Send)
Njord Aronsen Solberg
Kontaktlærer 5.klasse og IKT-veileder
Mobil: 94206234
94206234
njord.aronsen.solberg@stavangerskolen.no (Send)
Steffen Dahl Bøifot
Kontaktlærer 6. klasse
Mobil: 92259121
92259121
steffen.dahl.boifot@stavangerskolen.no (Send)
Aud Vatsvåg
Kontaktlærer 7. klasse
Mobil: 99396233
97168674 (arbeidsrom)
aud.vatsvag@stavangerskolen.no (Send)
Ingrid Bygdevoll Ormøy
Lærer
Mobil: 41467444
97168674 (arbeidsrom)
ingrid.bygdevoll.ormoy@stavangerskolen.no (Send)
Sissel Sværen
Lærer
Mobil: 93237022
97168674 (arbeidsrom)
sissel.sveren@stavangerskolen.no (Send)
Christine Lunde Brekke
Lærer
Mobil: 91523818
51913935 (arbeidsrom)
christine.lunde.brekke@stavangerskolen.no (Send)
Camilla Bjune Johansen
Lærer
Mobil: 95254659
camilla.bjune.johansen@stavangerskolen.no (Send)
Venke Torgersen
Permisjon
Mobil: 97644167
97168674 (arbeidsrom)
venke.torgersen@stavangerskolen.no (Send)
Alan Bamerni
Assistent SFO
Mobil: 90663336
90989753
alan.barmeni@stavanger.kommune.no (Send)
Maria Helene Henriksen
Assistent SFO, helsefagarbeider
Mobil: 94144026
90989753
maria.henrix@gmail.com (Send)
Mads Gimre
Assistent SFO, student
Mobil: 94792802
SFO: 90989753
mads.gimre@lyse.net (Send)
Maren Grønhilder
Assistent SFO, barne-og ungdomsarbeider
Mobil: 91103080
SFO: 90989753
maren.gronhilder@gmail.com (Send)