Meny
Forside
Hovedadresse Schivesgt. 21 4010 Stavanger Telefon: 51538600 Faks: 51538601 Send oss e-post
Postadresse Våland skole - Postboks 8069 4068 STAVANGER - Forus
SFO 1.klasse 926 95 880 2.klasse 930 19 205 Telefon: 3.klasse 954 38 788 Faks: 4.klasse 976 36 551
Redaktør: Jorun Beate Fylkesnes
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<mars 2020><<
mars 2020
mtotfls
24252627282901
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Diverse dokumenter

Gå til Its Learning
Ledelse og administrasjon

Jorun Beate Fylkesnes
Rektor / ansvar 1.trinn
51 53 86 02 / 938 95 074
jorun.beate.fylkesnes@stavanger.kommune.no (Send)
Janne Stensland
Avdelingsleder 2.-3.trinn
51538603/99541931
janne.stensland@stavanger.kommune.no (Send)
Gro Meltzer Westlye
Avdelingsleder 4.-5. trinn
51538604
gro.meltzer.westlye@stavanger.kommune.no (Send)
Tone Hilde Birkelund
Avdelingsleder 6.-7. trinn
51538623
tone.hilde.birkelund@stavanger.kommune.no (Send)
Anne Mette Holbek Hansen
SFO- leder
51538620
amhansen@stavanger.kommune.no (Send)
Liv Ropeid
Skolekonsulent
51538600
liv.ropeid@stavanger.kommune.no (Send)