Meny
Forside
Hovedadresse Schivesgt. 21 4010 Stavanger Telefon: 51538600 Faks: 51538601 Send oss e-post
Postadresse Våland skole - Postboks 8069 4068 STAVANGER - Forus
SFO 1.klasse 926 95 880 2.klasse 930 19 205 Telefon: 3.klasse 954 38 788 Faks: 4.klasse 976 36 551
Redaktør: Jorun Beate Fylkesnes
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<april 2020><<
april 2020
mtotfls
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
04050607080910
Diverse dokumenter

Gå til Its Learning
3. trinn

Jane Idsøe
Kontaktlærer 3A
jane.idsoe@stavanger.kommune.no (Send)
Mathias Rasmussen
kontaktlærer 3B
mathias.rasmussen@stavanger.kommune.no (Send)
Linda Ethel Marthina Huth
kontaktlærer 3C
linda.huth@stavanger.kommune.no (Send)
Aina Sogn Husvegg
kontaktlærer 3D
aina.sogn@stavanger.kommune.no (Send)
Liv Anne Tønnessen
Lærer
liv.anne.tonnessen@stavanger.kommune.no (Send)
Elin Silvia Hellvik
Spesial pedagog
elin.hellvik@stavanger.kommune.no (Send)
Wenche Søllesvik
miljøarbeider
wenche.sollesvik.qvam@stavanger.kommune.no (Send)
Annicke Gjellestad
miljøarbeider
annicke.gjellestad@stavanger.kommune.no (Send)
Therese Tollefsen
miljøarbeider
therese.tollefsen@stavanger.kommune.no (Send)