Meny
Forside
Hovedadresse Schivesgt. 21 4010 Stavanger Telefon: 51538600 Faks: 51538601 Send oss e-post
Postadresse Våland skole - Postboks 8069 4068 STAVANGER - Forus
SFO 1.klasse 926 95 880 2.klasse 930 19 205 Telefon: 3.klasse 954 38 788 Faks: 4.klasse 976 36 551
Redaktør: Jorun Beate Fylkesnes
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<mars 2020><<
mars 2020
mtotfls
24252627282901
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Diverse dokumenter

Gå til Its Learning
5. trinn

Birgitte Nesse Amble
kontaktlærer 5A
birgitte.nesse.amble@stavanger.kommune.no (Send)
Stian Auklend
kontaktlærer 5B
stian.auklend@stavanger.kommune.no (Send)
Oda Sandvold Simonsen
kontaktlærer 5C
oda.sandvold.simonsen@stavanger.kommune.no (Send)
Sander Egeli Stredet
kontaktlærer 5D
sander.egeli.stredet@stavanger.kommune.no (Send)
Heidi Kjærvik
Lærer
heidi.kjaervik@stavanger.kommune.no (Send)
Liv Anne Tønnessen
Lærer
liv.anne.tonnessen@stavanger.kommune.no (Send)
Helga Elisabeth Rasmussen
miljøarbeider
helga.elisabeth.rasmussen@stavanger.kommune.no (Send)
Tore Thomassen
miljøarbeider
tore.thomassen@stavanger.kommune.no (Send)