Meny
Forside
Hovedadresse Schivesgt. 21 4010 Stavanger Telefon: 51538600 Faks: 51538601 Send oss e-post
Postadresse Våland skole - Postboks 8069 4068 STAVANGER - Forus
SFO 1.klasse 926 95 880 2.klasse 930 19 205 Telefon: 3.klasse 954 38 788 Faks: 4.klasse 976 36 551
Redaktør: Jorun Beate Fylkesnes
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<april 2020><<
april 2020
mtotfls
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
04050607080910
Diverse dokumenter

Gå til Its Learning
7. trinn

Insaaf Ali Ismail
kontaktlærer 7A
insaaf.ali.ismail@stavanger.kommune.no (Send)
Anita Winsjansen Lillebø
kontaktlærer 7B
anita.winsjansen@stavanger.kommune.no (Send)
Biljana Manojlovic
kontaktlærer 7C
biljana.manojlovic@stavanger.kommune.no (Send)
Asbjørn Drønen
Lærer
asbjorn.dronen@stavanger.kommune.no (Send)
Olav Skaar Bendiksen
Spesial pedagog
olav.skaar.bendiksen@stavanger.kommune.no (Send)
Helga Elisabeth Rasmussen
miljøarbeider
helga.elisabeth.rasmussen@stavanger.kommune.no (Send)
Tore Thomassen
miljøarbeider
tore.thomassen@stavanger.kommune.no (Send)
Aina Renate Tangen
miljøarbeider og bibliotekar
aina.renate.tangen@stavanger.kommune.no (Send)