Meny
KLASSER Forside
SFO
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Besøksadresse Skipsbyggergata 19 A 4077 Hundvåg Telefon: 51913770 Send oss e-post
Postadresse Postboks 8069, Forus 4068 STAVANGER
Rektor: Nina Elise Grødem
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2020><<
oktober 2020
mtotfls
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Innlogging på nettside for ansatte
minadmin.no
Skolens ansatte

Inger Lise Egeland
skolekonsulent
905 90 943
inger.lise.egeland@stavanger.kommune.no (Send)
Kristian Osmundsen
Kontaktlærer 7. trinn og faglærer
993 13 303
kristian.osmundsen@stavanger.kommune.no (Send)
Marita Gåsvær Digre
Kontaktlærer 7. trinn og faglærer
980 63 733
marita.gasver.digre@stavanger.kommune.no (Send)
Margrete Skjervheim Kvandal
Kontaktlærer 6. trinn og faglærer
936 40 976
margrete.skjervheim.kvandal@stavanger.kommune.no (Send)
Kasper Skramstad
Kontaklærer 6. trinn og faglærer
410 86 909
kasper.skramstad@stavanger.kommune.no (Send)
Ingvild Lunde Rossavik
Kontaktlærer 5. trinn og faglærer
958 13 816
ingvild.lunde.rossavik@stavanger.kommune.no (Send)
Inger Else Thorsen
Kontaktlærer 4. trinn
926 48 783
inger.else.thorsen@stavanger.kommune.no (Send)
Siv Anita Gundersen
Kontaktlærer 3. trinn
980 75 291
siv.gundersen@stavanger.kommune.no (Send)
Torill Kristiansen Berg
Kontaktlærer 2. trinn
torill.kristiansen.berg@stavangerskolen.no
905 07 524
torill.kristiansen.berg@stavanger.kommune.no (Send)
Anne Birthe Røksund
Kontaktlærer 1. trinn
51 91 37 70
anne.birthe.roksund@stavangerskolen.no (Send)
Hege Fosså
Kontaktlærer 1. trinn
hege.fosså@stavangerskolen.no
476 48 426
hege.fosså@stavanger.kommune.no (Send)
Ingvild Holthe Enoksen
Faglærer
924 02 256
ingvild.holthe.enoksen@stavanger.kommune.no (Send)
Lise Tjeltveit
Permisjon
51 91 37 70
ltjeltveit@stavanger.kommune.no (Send)
Daniel Sletthaug
Skoleassistent
478 94 615
daniel.sletthaug@stavanger.kommune.no (Send)
Anna Beata Ziolkowska
Tospråkliglærer polsk
Ghada Zoghbi
Tospråkliglærer arabisk
Taisa Edelbijiva
Tospråkliglærer tsjetsjensk
Gerd Katrin Kro
Helsesykepleier
51507092 - 51508150
gerd.katrin.kro@stavanger.kommune.no (Send)