Meny
Velg seksjon Forside
Besøksadresse Ordfører Tveteraas gate 11 4020 Stavanger Telefon: 51912500 Send oss e-post
Postadresse Postboks 8069 Forus 4068 Stavanger
Redaktør: Rektor Stian Rege
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<september 2020><<
september 2020
mtotfls
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
05060708091011
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Udir - Null mobbing
Null mobbing
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Søknadsfrist vgs
01.03.2021 kl 23:59
00
dager
:
00
timer
:
00
min
:
00
sec
Veileder for alvorlig skolefravær
Veileder for alvorlig skolefra
Pedagogisk personale - med mailadresse

Øystein Aspelund
Kontaktlærer 9A
oystein.aspelund@stavanger.kommune.no (Send)
Eivind Birkeland Hansen
Kontaktlærer 9B
IT-ansvarlig
48274202
eivind@stavanger.kommune.no (Send)
Kristian A. Wilhelmsen
Kontaktlærer 9C
kristian.wilhelmsen@stavanger.kommune.no (Send)
Janne H. Epland
Kontaktlærer 9D
janne.hjelm@stavanger.kommune.no (Send)
Julia Torsteinsbø
Kontaktlærer 10A
julia.torsteinbo@stavanger.kommune.no (Send)
Elisabeth K. Haaland
Kontaktlærer 10B
elisabeth.haaland@stavanger.kommune.no (Send)
Morten Karlsen
Kontaktlærer 10C
morten.karlsen@stavanger.kommune.no (Send)
Kjell Ellingsen
Kontaktlærer 10D
kjell.ellingsen@stavanger.kommune.no (Send)
Jan Garvik
Kontaktlærer 8A
jan.garvik@stavanger.kommune.no (Send)
Jarle Torkelsen
Kontaktlærer 8B
IT-ansvarlig
jarle.torkelsen@stavanger.kommune.no (Send)
Anne Selvikvåg
Kontaktlærer 8C
anne.selvikvag@stavanger.kommune.no (Send)
Ann-Britt Sørbo
Kontaktlærer 8D
ann-britt.sorbo@stavanger.kommune.no (Send)
Irene Anda
Kontaktlærer STOLT
irene.anda@stavanger.kommune.no (Send)
Knut M. Kandal
Kontaktlærer STOLT
knut.meling.kandal@stavanger.kommune.no (Send)
Jone Svensson
Kontaktlærer STOLT
jone.svensson@stavanger.kommune.no (Send)
Lene Aasnes
Kontaktlærer STOLT
lene.aasnes@stavanger.kommune.no (Send)
Michael Efteland Øgreid
Permisjon
Kontaktlærer STOLT
41493871
michael.efteland.ogreid@stavanger.kommune.no (Send)
Maria Alexandre
Faglærer
maria.alexandre@stavanger.kommune.no (Send)
Lene Viste Bjørheim
Faglærer
lene.viste@stavanger.kommune.no (Send)
Guro Detrez
Faglærer
guro.sagvaag.retland@stavanger.kommune.no (Send)
Ine Ness Karlsen
Faglærer
ine.ness.karlsen@stavanger.kommune.no (Send)
Inger Kristensen
Faglærer
Yrkesrådgiver
51912506 / 48294998
inger.kristensen@stavanger.kommune.no (Send)
Eivind Måland
Faglærer
eivind.maland@stavanger.kommune.no (Send)
Camilla Reinholdtsen
Faglærer
Permisjon
camilla.reinholdtsen@stavanger.kommune.no (Send)
Helene Fyrand Siira
Faglærer
helene.fyrand@stavanger.kommune.no (Send)
Kjersti Nising
Faglærer
knising@stavanger.kommune.no (Send)
Per Erik Kvåle
Faglærer
per.erik.kvale@stavanger.kommune.no (Send)
Evelin Cristina Moreno Linares
Faglærer
evelin.cristina.moreno.linares@stavanger.kommune.no (Send)
Svein Roar Henriksen
Faglærer
svein.roar.henriksen@stavanger.kommune.no (Send)
Kari Munthe-Dahl
Faglærer
kari.munthe-dahl@stavanger.kommune.no (Send)
Benedikte Egeland Jarstø
Faglærer
benedikte.jarsto@stavanger.kommune.no (Send)
Kjetil Sverre Magnussønn Olsen
Faglærer
kjetil.sverre.magnussonn.olsen@stavanger.kommune.no (Send)
Beate Njerve Voigt
Faglærer
beate.njerve.voigt@stavanger.kommune.no (Send)