Meny
Velg Forside
Snart førsteklassing
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Hovedadresse Rektor Berntsensgt.9 4022 STAVANGER Telefon: 51 50 83 02 Send oss e-post
Postadresse Postboks 8069, Forus 4068 Stavanger
Redaktør: Rektor Kristin Haugen Olsen
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<april 2021><<
april 2021
mtotfls
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
03040506070809
apr
17
2021
Syrias nasjonaldag. Gratulerer!
Hele dagen
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
6. trinn

Marianne Kiær
Kontaktlærer 6A
Fag:
marianne.kier@stavangerskolen.no (Send)
Tonje Mathisen
Kontaktlærer 6B
Fag:
tonje.mathisen@stavangerskolen.no (Send)
Marianne Bryn
Kontaktlærer 6C
Fag:
marianne.bryn@stavangerskolen.no (Send)
Edith Edvardsen Bøe
Faglærer
edith.edvardsen.boe@stavangerskolen.no (Send)
Anette Utsola
Spesped
anette.irene.utsola@stavangerskolen.no (Send)
Terje Hiim
Faglærer Kroppsøving
terje.hiim@stavangerskolen.no (Send)
Åse Frafjord Johnson
Faglærer
Fag: K&H
ase.frafjord.johnson@stavangerskolen.no (Send)
Anne Fossan
Miljøterapeut
anne.m.h.a.fossan@stavangerskolen.no (Send)
Linn Meling
Assistent
Gro Larsen
Miljøterapeut
gro.larsen@stavangerskolen.no (Send)
Hannah Torheim
Faglærer/spesped
hannah.torheim@stavangerskolen.no (Send)