Meny
Velg seksjon Forside
Slettheiveien 22 4626 Kristiansand
Telefon: 38002330 Faks: 38002349 Send oss e-post
Redaktør: Stig Navjord
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2021><<
oktober 2021
mtotfls
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
01020304050607
Personalet

.

Stig Navjord
Rektor
38002331 mob. 91826283
Stig.Navjord@kristiansand.kommune.no (Send)
Stig-Rune Tvedt
Inspektør
38002332 mob. 95823147
Stig.Rune.Tvedt@kristiansand.kommune.no (Send)
Hege Fiskaa
Kontorleder
38002330
hege.fiskaa@kristiansand.kommune.no (Send)
Marianne Tånevik
Sosiallærer
38002335 mob. 48135063
Marianne.Tanevik@kristiansand.kommune.no (Send)
Trine-Beth Rasmussen
Helsesykepleier
38018843 mob. 90842454
trine-beth.rasmussen@kristiansand.kommune.no (Send)
Ejub Maksumic
Leder SFO
97502204
Ejub.Maksumic@kristiansand.kommune.no (Send)
Atle Kleiven
Lærer
38002330
atle.kleiven@kristiansand.kommune.no (Send)
Espen Hatlehol
Lærer
38002330
Espen.Hatlehol@kristiansand.kommune.no (Send)
Bente Hauge
Lærer
38002330
Bente.Gullsmedmoen.Hauge@kristiansand.kommune.no (Send)
Margrete Høgetveit
Lærer
38002330
Margrete.Hogetveit@kristiansand.kommune.no (Send)
Jorund Kristine Ingebretsen
Lærer
38002330
Jorund.Kristine.Ingebretsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Sveinung Kjellingland
Lærer
38002330
Sveinung.Kjellingland@kristiansand.kommune.no (Send)
Britt Kleveland
Lærer
38002330
Britt.Kleveland@kristiansand.kommune.no (Send)
Caroline Lund
Lærer
Laila.Caroline.Lund@kristiansand.kommune.no (Send)
Erik Olsen
Lærer
38002330
Erik.Normann.Olsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Ingunn Holte Svindland
Spes.ped leder
38002334 mob. 97140024
Ingunn.Holte.Svindland@kristiansand.kommune.no (Send)
Sedika Sahinagic
Lærer
38002330
Sedika.Sahinagic@kristiansand.kommune.no (Send)
Pia Inger Lyhne
Lærer
38002342 mobil 99045552
pia.inger.lyhne@kristiansand.kommune.no (Send)
Claudio Salinas
Lærer
38002330
Claudio.Andres.Salinas@kristiansand.kommune.no (Send)
Gerd-lise Salvesen
Lærer
38002330
Gerd-Lise.N.Salvesen@kristiansand.kommune.no (Send)
Kari Lene Tednes
Lærer
38002330
Kari.Lene.Tednes@kristiansand.kommune.no (Send)
Heidi Van Rijn
Lærer
38002330
Heidi.van.Rijn@kristiansand.kommune.no (Send)
Hanne Westersjø
Lærer
38002330
Hanne.M.Bersas.Westersjo@kristiansand.kommune.no (Send)
Hjørdis Asbjørnsen
Assistent
38002330
Hjordis.Asbjornsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Suzana Ademi
Fagarbeider
38002330
Suzana.Ademi@kristiansand.kommune.no (Send)
Birgit Antonisen
Assistent
38002330
Birgit.Antonisen@kristiansand.kommune.no (Send)
Tina Høyer- Andersen
Fagarbeider
38002330
Tina.Hoyer.Andersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Lin T Myhre
Fagarbeider
38002330
Hilde Syvertsen
Fagarbeider
38002330
Hilde.Aakre.Syvertsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Aud s. Ausland
Lærer
38002330
Aud.Sorbo.Ausland@kristiansand.kommune.no (Send)
Terje Aabel
Lærer
38002330
Terje.Aabel@kristiansand.kommune.no (Send)
Ingunn Mia Lindekleiv
Lærer
38002330
ingunn.mia.lindekleiv@kristiansand.kommune.no (Send)
Hilde Larsen
Lærer
474802489
Hilde.Larsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Eli Andresen Aune
Lærer
38002330
Eli.Andresen.Aune@kristiansand.kommune.no (Send)
Elisabeth Moe Van Den Berg
Lærer
38002330
Elisabeth.Moe.Van.Den.Berg@kristiansand.kommune.no (Send)