Meny
Velg seksjon Forside
Besøksadresse Asperholen 89 4329 Sandnes Telefon: 51973710 Send oss e-post
Postadresse: Aspervika skole postboks 583 4302 Sandnes
Redaktør: Gro Slåttelid
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2019><<
oktober 2019
mtotfls
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
04050607080910
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Hvor lenge er det til Grunnskolens dag?
27.10.2018 kl 09:00
00
dager
:
00
timer
:
00
min
:
00
sec
Velkommen til nytt Grunnskolens dag!
Gå til Its Learning
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Ansatte

Her kan du finne kontaktinformasjon om ansatte ved Aspervika skole

Brit-Helen Bøe Rossemyr
Fungerende rektor
Spes.ped.koordinator
51 97 37 13/ 51 97 37 14
brit-helen.boe.rossemyr@sandnes.kommune.no (Send)
Gørild Eltervåg
Avdelingsleder
51 97 37 15
gorild.eltervag@sandnes.kommune.no (Send)
Lise Aasheim
Avdelingsleder SFO
51 97 37 24
lise.anja.aasheim@sandnes.kommune.no (Send)
Margrethe Hegheim
Administrasjonskonsulent
51 97 37 10
margrete.hegheim@sandnes.kommune.no (Send)
Torhild Nødland
Sosiallærer / lærer på 6. trinn
51 97 37 10
Torild.Nodland@sandnes.kommune.no (Send)
Wenche Bertelsen
Barne- og ungdomsarbeider
Læringsveileder SFO
51 97 37 20
wenche.bertelsen@sandnes.kommune.no (Send)
Adla Tikvesa
Barne- og ungdomsarbeider
Læringsveileder SFO
51 97 37 20
adla.tikvesa@sandnes.kommune.no (Send)
Hilde Iren Samalsdottir
Læringsveileder SFO
51 97 37 20
hilde.iren.samalsdottir@sandnes.kommune.no (Send)
Emilyn Wik
Læringsveileder SFO
51 97 37 20
emilyn.agdeppa.wik@sandnes.kommune.no (Send)
Berivan Bamerni
Læringsveileder SFO
51 97 37 20
Hege Torgersen
Kontaktlærer 1. trinn
51 97 37 10
hege.torgersen@sandnes.kommune.no (Send)
Silje Gundersen
Kontaktlærer 1. trinn
51 97 37 10
silje.gundersen2@sandnes.kommune.no (Send)
Synnøve Farkas
Lærer 1. trinn og 4. trinn
51 97 37 10
Synnove.farkas@sandnes.kommune.no (Send)
Espen Nielsen
Lærer 1. trinn
51 97 37 10
espen.nielsen2@sandnes.kommune.no (Send)
Hanne Hansen
Læringsveileder 1. trinn
51 97 37 10
hanne.hansen@sandnes.kommune.no (Send)
Ingunn Wenche Lassen
Kontaktlærer 2. trinn
51 97 37 10
ingunn.wenche.lassen@sandnes.kommune.no (Send)
Kjersti Schanche Olsen
Kontaktlærer 2. trinn
kjersti.schanche.olsen@sandnes.kommune.no (Send)
Lena Fjermestad
Faglærer/tidliginnsats lærer 2.trinn
51 97 37 10
lena.kalberg.fjermestad@sandnes.kommune.no (Send)
Liv Målfrid Hogstad
Læringsveileder 2. trinn
Barne- og ungdomsarbeider
51 97 37 10
Liv.Malfrid.Hogstad@sandnes.kommune.no (Send)
Kristina Nevland Hana
Kontaktlærer 3. trinn
51973710
kristina.nevland.hana@sandnes.kommune.no (Send)
Håvard Henriksen
Kontaktlærer 3. trinn
havard.henriksen@sandnes.kommune.no (Send)
Johanne Larsen eikeland
Timelærer 3. trinn
Spesialpedagog
51 97 37 10
johanne.l.eikeland@sandnes.kommune.no (Send)
Urszula Bafia
Læringsveileder 3. trinn og SFO
Barne- og ungdomsarbeider
51973710
urszula.beata.bafia@sandnes.kommune.no (Send)
Malin Haukalid
Kontaktlærer 4. trinn
51 97 37 10
malin.haukalid@sandnes.kommune.no (Send)
Annabelle Skogland
Læringsveielder 4. trinn og SFO
Barne- og ungdomsarbeider
51 97 37 10
anabelle.tayawa.remoquin.skogland@sandnes.kommune.no (Send)
Ingrid Stangeland
Kontaktlærer 5. trinn
51 97 37 10
ingrid.stangeland2@sandnes.kommune.no (Send)
Hilde Holmen Brattetveit
Kontaktlærer 5. trinn
51973710
hilde.holmen.brattetveit@sandnes.kommune.no (Send)
Marie Winther
Lærer 5. trinn
Spesialpedagog
51 97 37 10
marie.winther@sandnes.kommune.no (Send)
Anne Benum
Lærer 5. trinn
51 97 37 10
anne.benum@sandnes.kommune.no (Send)
Bodil Aspelund
Læringsveileder 5.trinn
51 97 37 10
bodil.aspelund@sandnes.kommune.no (Send)
Espen Johannesen
Kontaktlærer 6. trinn
51973710
espen.johannesen@sandnes.kommune.no (Send)
Elin Skjerkholt
Timelærer 6. trinn
51 97 37 10
elin.skjerkholt@sandnes.kommune.no (Send)
Tone Skretting Rasmussen
Lærer 6. trinn
Spesialpedagog
51 97 37 10
tone.skretting@sandnes.kommune.no (Send)
Venke Ellingsen
Læringsveileder 6. trinn
51 97 37 10
venke.ellingsen@sandnes.kommune.no (Send)
Marianne Lilleland
Læringsveileder 6. trinn, og SFO
Barne- og ungdomsarbeider
51 97 37 10
marianne.lilleland@sandnes.kommune.no (Send)
Tonje Risvold Varhaug
Kontaktlærer 7. trinn
51 97 37 10
tonje.risvold.varhaug@sandnes.kommune.no (Send)
Katrin Handeland
Kontaktlærer 7. trinn
51 97 37 10
katrin.handeland@sandnes.kommune.no (Send)
Jane Skår
Lærer 7. trinn
51 97 37 10
jane.skar@sandnes.kommune.no (Send)
Åsta Kristine Sunde
Lærer 7. trinn
51 97 37 10
asta.kristine.sunde@sandnes.kommune.no (Send)
Lindi Getaz
Læringsveileder 7. trinn
51 97 37 10
lindi.taletta.getaz@sandnes.kommune.no (Send)
Kari Stub Øvestad
Kontaktlærer IK-A
51973710
kari.stub.ovestad@sandnes.kommune.no (Send)
Siri Winterstø Lima
Kontaktlærer IK-B
51 97 37 10
siri.wintersto.lima@sandnes.kommune.no (Send)
Vibeke Mydland Mawanda
Kontaktlærer IK - C
51 97 37 10
vibeke.mydland.mawanda@sandnes.kommune.no (Send)
Elin Petersen
Lærer IK
51973710
elin.petersen@sandnes.kommune.no (Send)
Randi Birkedal
Lærer IK
51 97 37 10
randi.birkedal@sandnes.kommune.no (Send)
Ellen Kristine Simonsen
Timelærer 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn og 7. trinn
Kunst&håndverk lærer
51973710
ellen.kristine.simonsen@sandnes.kommune.no (Send)
Anja Haugland
Miljøveileder
51 97 37 10
anja.haugland@sandnes.kommune.no (Send)
Apinya Pisanthiah
Lærling skole og SFO
Lærling barne- og ungdomsarbeiderfaget
51973720
apinya.pisanthiah@sandnes.kommune.no (Send)
Randi Koksvik
Permisjon
51 97 37 10
randi.refstie@sandnes.kommune.no (Send)