Meny
Velg seksjon Forside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Klasse 8
Klasse 9
Klasse 10
Dynestølvegen 9 4646 Finsland Vis på kart
Telefon: 38 18 00 23 Faks: 38 18 00 20 Send oss e-post
Redaktør: Harald Bjøran
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<september 2019><<
september 2019
mtotfls
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Gå til Its Learning
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
FAU 2018/19

FAU leder: Maria Puntervold Dale, mariapdale@gmail.com  

Nestleder: Nina Fløystøl, annerif@hotmail.com

Kasserer: Harald Håland, leneharaldbergen@gmail.com                    

Sekretær: Kristian Egeli, krbegeli@gmail.com

 

E-post adresser til klassekontakte

1. klasse

Veronica Finsådal, veronicafinsaadal@icloud.com

Siren Roland, sirenfridar@gmail.com  

2. klasse

Lise Bjerland, lisebjerland84@gmail.com

Nina Fløystøl, annerif@hotmail.com  

3. klasse

Jane Marie Villadsen, wapzi2009@gmail.com

Anne Britt Finsland, abfinsland@hotmail.com  

4. klasse

Harald Håland, leneharaldbergen@gmail.com

Elisabeth Sæløen, elisabeth.hs@mail.com  

5. klasse

Kristian Egeli, krbegeli@gmail.com

Inger Helene Spilling, i.nhs@hotmail.com  

6. klasse

Maricel Hills Arriagada, maricelhills@hotmail.com  

Lise Roland, liserol1@hotmail.com  

7. klasse

Irlin Frigstad, irlin_frigstad@hotmail.com

Hege Kruse, he-kruse@frisuf.no  

8. klasse

Linn Ahnger, veahnger@online.no

Monica Egebakken, tabletop1983@hotmail.com  

9. klasse

Tor Wikne, towikne@online.no

Elisabeth Sæløen, elisabeth.hs@gmail.com  

10. klasse

Tina Harbak, tina.harbak@telenor.no

John Thomas Roland, john.thomas.roland@gmail.com