Meny
Velg seksjon Forside
Møllevannsveien 50 4617 Kristiansand Vis på kart
Telefon: 38 07 48 41 Send oss e-post
Redaktør: Preben Skogen
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<mai 2021><<
mai 2021
mtotfls
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Lenke til biblioteksystemet
Bibliofil
Lærere og fagarbeidere

Her er en oversikt over våre lærere og fagarbeidere. Ledelsen har sin egen overskrift, og de andre funksjonene ved skolen er også skilt ut.

Marit Tomine Tybring Andresen
Lærer
Kontaktlærer for 9F, bibliotekansvarlig
38 07 48 61
marittomine.tybringandresen@kristiansand.kommune.no (Send)
Caroline Arentz
Lærer
Kontaktlærer for 9A
38 07 48 61
caroline.arentz@kristiansand.kommune.no (Send)
Wenche Baasland
Lærer
Kontaktlærer for 9C
38 07 48 64
wenche.baasland@kristiansand.kommune.no (Send)
Qazim Badallaj
Fagarbeider
38 07 48 64
qazim.badallaj@kristiansand.kommune.no (Send)
Ingerid Bakke
Lærer
Kontaktlærer for 10E
38 07 48 62
ingerid.bakke@kristiansand.kommune.no (Send)
Tor Gruszewski Berthelsen
Lærer
38 07 48 61/64
Tor.Gruszewski.Berthelsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Julian Hendrik Brons
Lærer
Kontaktlærer for 10B
99 11 47 59
julian.hendrik.brons@kristiansand.kommune.no (Send)
Ragnhild Hommefoss Brunstad
Lærer
Kontaktlærer for 10D
38 07 48 62
ragnhild.h.brunstad@kristiansand.kommune.no (Send)
Anne-Merethe Dahll-Larssøn
Lærer
38 07 48 62
anne-merete.dahll-larsson@kristiansand.kommune.no (Send)
Saskia Kristin Gjerdingen
Lærer
Kontaktlærer for 8E
38 07 48 63
Saskia.Gjerdingen@kristiansand.kommune.no (Send)
Silje Habostad
Lærer
Kontaktlærer for 8D, trinnleder 8.trinn
38 07 48 61
silje.habostad@kristiansand.kommune.no (Send)
Marianne Herlofsen
Lærer
Kontaktlærer for 10E
38 07 48 62
marianne.herlofsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Kristin Hollekim
Lærer
Musikklærer
38 07 48 63
kristin.hollekim@kristiansand.kommune.no (Send)
Marianne Homestad
Lærer
Kontaktlærer for 8E
38 07 48 60
marianne.homestad@kristiansand.kommune.no (Send)
Ruth Hustad
Lærer
Kontaktlærer for 10A
38 07 48 62
ruth.hustad@kristiansand.kommune.no (Send)
Mari Linn Høiesen
Lærer
38 07 48 60
mari.l.hoiesen@kristiansand.kommune.no (Send)
Hanne Høyland
Lærer
Kontaktlærer for 8A
hanne.hoyland@kristiansand.kommune.no (Send)
Marit Jørundland
Lærer
Kontaktlærer for 10B
38 07 48 62
marit.jorundland@kristiansand.kommune.no (Send)
Anne Lise Karlsen
Kontaktlærer for 8C
38 07 48 60/63
Anne.Lise.Karlsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Malin Vormelid Kielland
Lærer
Kontaktlærer for 8F
malin.kielland@kristiansand.kommune.no (Send)
Cecilie Lervik
Lærer
Kontaktlærer for 10C
38 07 48 62
cecilie.lervik@kristiansand.kommune.no (Send)
Joakim Hellerud Moe
Lærer
Kontaktlærer for 10D
joakim.h.moe@kristiansand.kommune.no (Send)
Gunnar Andre Møvik
Lærer
Kontaktlærer for 9A, pedagogisk IKT-ansvarlig
38 07 48 63
gunnar-andre.movik@kristiansand.kommune.no (Send)
Kristin Sørlie Natvig
Lærer
Kontaktlærer for 8F
38 07 48 62
kristin.sorlie@kristiansand.kommune.no (Send)
Anne Lene Nordås
Fagarbeider
38 07 48 40
anne.lene.nordas@kristiansand.kommune.no (Send)
Henrik Nyhus
Lærer
Kontaktlærer for 9B, trinnleder 9.trinn
38 07 48 64
henrik.nyhus@kristiansand.kommune.no (Send)
Marie Louise Olsen
Lærer
Kontaktlærer for 10C
38 07 48 62
marie.l.olsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Petter Ommundsen
Lærer
Kontaktlærer 9D
38 07 48 62
petter.ommundsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Hilde Oseberg
Lærer
Kontaktlærer for 9G
38 07 48 64
hilde.oseberg@kristiansand.kommune.no (Send)
Frank Otto Pedersen
Lærer
Kontaktlærer for 9F
38 07 48 64
frank.otto.pedersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Marco Pompili
Fagarbeider
38 07 48 64
marco.pompili@kristiansand.kommune.no (Send)
Atle Røed-Fauske
Lærer
Kontaktlærer for 9E
38 07 48 62
atle.roed-fauske@kristiansand.kommune.no (Send)
Ingunn Susanne Lie Schibstad
Lærer
38 07 48 63
ingunn.schibstad@kristiansand.kommune.no (Send)
Annette Wilhelmine Smith
Lærer
Kontaktlærer for 9B
38 07 48 62
annette.w.smith@kristiansand.kommune.no (Send)
Stian Staveland
Lærer
Kontaktlærer for 8C
38 07 48 63
stian.staveland@kristiansand.kommune.no (Send)
Martin Solaas Steinsland
Lærer
Kontaktlærer for 9C
martin.solaas.steinsland@kristiansand.kommune.no (Send)
Jarl Andrew Stensrud (permisjon)
Lærer
Kontaktlærer for 10B
jarl.andrew.stensrud@kristiansand.kommune.no (Send)
Arve Stokkelien
Lærer
Kontaktlærer for 9G
38 07 48 61
arve.stokkelien@kristiansand.kommune.no (Send)
Nina Sunnås
Lærer
Kontaktlærer for 9E
38 07 48 63
nina.sunnas@kristiansand.kommune.no (Send)
Monica Cecilie Angell Sønsterudbråten
Lærer
Kontaktlærer for 8B
38 07 48 61
monica.angell@kristiansand.kommune.no (Send)
Alesya Ivanovna Sørensen
Fagarbeider
38 07 48 62
alesya.sorensen@kristiansand.kommune.no (Send)
Christine Børretzen Terland
Lærer
Kontaktlærere 9D
38 07 48 62
christine.borretzen.terland@kristiansand.kommune.no (Send)
Lisbeth Thommesen
Lærer
38 07 48 60
lisbeth.thommesen@kristiansand.kommune.no (Send)
Bente Regine Jørgensen Trengereid
Lærer
38 07 48 60
bente.j.trengereid@kristiansand.kommune.no (Send)
Gunleik Sondre Vardvik
Fagarbeider
38 07 48 62
gunleik.vardvik@kristiansand.kommune.no (Send)
Åse Elisabeth (Åse-Beth) Vatland
Lærer
Kontaktlærer for 8B
38 07 48 64
aase.e.vatland@kristiansand.kommune.no (Send)
Marius Westgaard
Lærer
Kontaktlærer for 8A
38 07 48 61
marius.westgaard@kristiansand.kommune.no (Send)
Ørjan Svaland Aas
Lærer
Kontakitlærer for 10A, trinnleder 10.trinn
48 12 10 59
orjan.svaland.aas@kristiansand.kommune.no (Send)