Meny
Velg seksjon Forside
Sandvigå 7 4007 Stavanger
Telefon: 51912762 / 92432823 Send oss e-post
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Styret

Her finner du kontaktinformasjon til styrerepresentantene og vår kontormedarbeider. Har du spørsmål eller innspill, er du velkommen til å ta kontakt med oss på kfu@stavanger.kommune.no

 


Anja Eikemo Sandsmark
Styreleder
Hundvåg
anja.eikemo.sandsmark@stavanger-forum.no (Send)
Espen Svendsen
Nestleder
Hundvåg
espen.svendsen@stavanger.kommune.no (Send)
Nina Bøhnsdalen
Sekretariatsleder
51912762 - 92432823
nina.bohnsdalen@stavanger.kommune.no (Send)
Anders Hanevik
Styremedlem
Hundvåg
anders.hanevik@worleyparsons.com (Send)
Kjersti Balle Tharaldsen
Styremedlem
Madla
kjersti.b.tharaldsen@uis.no (Send)
Anette Dahle
Styremedlem
Hinna
Anette.Dahle@altibox.no (Send)
Petter Enoksen
Styremedlem
Eiganes/Våland
penoks@hotmail.com (Send)
Susanne N. Olsen
Styremedlem
Hillevåg
Susanne.no@hotmail.com (Send)
Pål Rune Grønås
Styremedlem
Finnøy
paal190479@hotmail.com (Send)
Kristin Bø Henriksen
Styremedlem
Tasta
henriksen.kristin@gmail.com (Send)
Andreas Hodnefjell
Styremedlem
Rennesøy
ah@interwell.com (Send)
Arvid Berentsen
Revisor
Tore Vatnaland Navdal
Styremedlem
Storhaug
navdal@gmail.com (Send)