Meny
Velg seksjon Forside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
SFO
Voiebyen skole Voie Ringvei 112 4624 Kristiansand Telefon: Skolen 90795872 Send oss e-post
Voiebyen skole SFO Voie Ringvei 112 4624 Kristiansand Telefon: SFO 97622713 Send oss e-post
Redaktør: Ragnhild N. Topstad
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<november 2020><<
november 2020
mtotfls
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Logginn admin.
Logginn admin.
Ferie og fridager ( skoleruta)
Ferie og fridager 2015 til 201
Elevenes psykososiale miljø
Elevenes psykososiale miljø
Lenke til kommunalt foreldreutvalg.
FUG
Komfugs hjemmes. Kristiansand
Tid for å sjekke for hodelus.
Luseuke.
Lenke til bibliotek
Biblioteklenke.
Inntektsgradert betaling på SFO
Inntektsgradert betaling på SF
Skolemelkbestilling
Skolemelkbestilling
Våre ansatte

Dette er våre flotte ansatte.

Ragnhild Hjørdis Nilsen Topstad
Rektor
95048450
Ragnhild.N.Topstad@kristiansand.kommune.no (Send)
Bente Halvorsen Norman
Inspektør småskolen
92053764
Bente.Norman.Halvorsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Vidar Røsstad
Inspektør mellomtrinnet
91832015
Vidar.Rosstad@kristiansand.kommune.no (Send)
Bente Skuland Elefsen
Kontorleder
90795872
bente.skuland.elefsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Ellen Marie Nicolaisen
SFO leder
90734365
Ellen.Marie.Nicolaisen@kristiansand.kommune.no (Send)
Glenn Haugland
Spesialpedagogisk leder
92295911
Glenn.Haugland@kristiansand.kommune.no (Send)
Lise Dalane Pedersen.
Lærer - Spesialpedagogisk lærer
90754902
Lise.Dalane.Pedersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Anja Myhre
Kontaktlærer 1B
90735163
anja.myhre@kristiansand.kommune.no (Send)
Marita Elisabeth Frøhaug.
Kontaktlærer 3B
90754902
Marita.Frohaug@kristiansand.kommune.no (Send)
Gry Gilje
Lærer
90756328
gry.gilje@kristiansand.kommune.no (Send)
Liv Hege Fosselie Aas.
Kontaktlærer 2B
90756328
Liv.Hege.Fosselie.Aas@kristiansand.kommune.no (Send)
Henrik Markussen
Kontaktlærer 7A
90600976
henrik.markussen@ristiansand.kommune.no (Send)
Lise Rød Johnsen
Kontaktlærer 3A
90754902
Lise.Rod.Johnsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Klara Anett Alfsen
Lærer
90754902
Klara.Anett.Alfsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Linn Beate Raaum Edvardsen
Lærer
Sosiallærer
linn.raum.edvardsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Lisbeth Ausland
Lærer
90733842
lisbeth.ausland@ristiansand.kommune.no (Send)
Mona T. Strandhagen
Kontaktlærer 6B
90732832
Mona.Tolfsen.Strandhagen@kristiansand.kommune.no (Send)
Trine Marie Sandvikmoen
Kontaktlærer 6A
90732832
Trine.Sandvikmoen@kristiansand.kommune.no (Send)
Ann Karin Stangeland Brandsvoll
Lærer
Bibliotekansvarlig
90732832
Ann.Karin.Brandsvoll@kristiansand.kommune.no (Send)
Siri Bru Kirkeland
Kontaktlærer 5A
90732973
siri.bru.kirkeland@kristiansand.kommune.no (Send)
Jorunn Køhn Pedersen.
Kontaktlærer 5C
90732973
Jorunn.Kohn.Pedersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Brynjar Harald Hellemo
Lærer
Tillitsvalgt
90732973
Brynjar.Hellemo@kristiansand.kommune.no (Send)
Janne Lill Finstad Leedal
Kontaktlærer 1A
90735163
Janne.Lill.Finstad@kristiansand.kommune.no (Send)
Nadja Ansnes Løvhaug.
Kontaktlærer 4B
Minoritets og Spesialpedagogisk lærer
90733842
Nadja.Ansnes.Lovhaug@kristiansand.kommune.no (Send)
Liv Marion Haddeland Bjelle.
Fagarbeider 7.trinn og SFO
90600976
Liv.Marion.Bjelle@kristiansand.kommune.no (Send)
Tone Amalie Eriksen
Assistent 1.trinn
90735163
Tone.Amalie.Eriksen@kristiansand.kommune.no (Send)
Kjell Arne Hornnes
Fagarbeider og SFO
90795872
Kjell.Arne.Hornnes@kristiansand.kommune.no (Send)
Kristin Høsteland
Assistent 1.trinn/5.trinn
90735163
Kristin.Hosteland@kristiansand.kommune.no (Send)
Anne Torhild Skøie.
Fagarbeider mellomtrinn
90795872
Anne.Torhild.Skoie@kristiansand.kommune.no (Send)
Bente Merethe Røysland Tonhaugen
Assistent SFO
97622713
Bente.M.Tonhaugen@kristiansand.kommune.no (Send)
Cathrine Uberg-Sandvik
Assistent 1.trinn
90735163
Cathrine.Uberg.Sandvik@kristiansand.kommune.no (Send)
Alexander Rue Valenzuela.
Fagarbeider 6.trinn - SFO
90732832
Alexander.Rue.Valenzuela@kristiansand.kommune.no (Send)
Anders Høgetveit
Lærer
90795872
Anders.Hogetveit@kristiansand.kommune.no (Send)
Benedicte Engestøl
Kontaktlærer 4A
90733842
Benedicte.Engestol@kristiansand.kommune.no (Send)
Martin Høy
Lærer
90795872
Martin.Hoy@kristiansand.kommune.no (Send)
Carina Michelle Homme
Fagarbeider skole
90795872
Carina.Michelle.Homme@kristiansand.kommune.no (Send)
Michael Trondsen
Assistent og SFO
90795872
Michael.Trondsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Neda Mizban
Fagarbeider og SFO
90795872
Neda.Mizban@kristiansand.kommune.no (Send)
Charlotte Elisabeth Karlsen
Assitent 3.trinn og SFO
90754902
Charlotte.Elisabeth.Karlsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Patrick Elepo
Assitent 4.trinn og SFO
90733842
Patrick.Elepo@kristiansand.kommune.no (Send)
Charlotte Omdal
Kontaktlærer 2A
90756328
Charlotte.Rustekaas.Omdal@kristiansand.kommune.no> (Send)
Asle Haukom
Assistent
90795872
Asle.Haukom@kristiansand.kommune.no (Send)
Ingvild Skjekkeland
Kontaktlærer 7B
90600976
Ingvild.Skjekkeland@kristiansand.kommune.no (Send)
Guro Helvik
Kontaktlærer 7B
90600976
Guro.Helvik@kristiansand.kommune.no (Send)
Lene Fasseland
Fagarbeider SFO
97622713
Lene.Jonassen.Johnsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Ragnhild Langmyr Kragholm
Kontaktlærer 4A
90733842
Ragnhild.langmyr.kragholm@kristiansand.kommune.no (Send)
Marit Bang Hansen
Lærer
90732832
marit.bang.hansen@kristiansand.kommune.no (Send)