Meny
Velg seksjon Forside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Klasse 0
Barliveien 5 (Postadresse: Rettedalen 1) 4330 Ålgård
Telefon: 51 61 46 00 Send oss e-post
Redaktør: Kari R Mæland
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<mars 2021><<
mars 2021
mtotfls
22232425262728
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
mar
12
2021
Bokbad 6.trinn (5. og 7. streamer)
kl 9:00-10:30
mar
12
2021
Bokbad 6.trinn (5. og 7. streamer)
kl 9:00-10:30
mar
12
2021
Forestilling Trygg trafikk, 3.trinn
kl 12:30-13:30
mar
12
2021
Forestilling Trygg trafikk, 3.trinn
kl 12:30-13:30
Lærere

Solvor F Vestly
Kontaktlærer 1.trinn
51614595
solvorfenne.vestly@gjesdal.kommune.no (Send)
Anette Cederløv Sagvåg
Kontaklærer 1.trinn
51614595
anettecederlov.sagvaag@gjesdal.kommune.no (Send)
Wigdis Stangeland
Lærer 1.trinn
51614595
wigdis.stangeland@gjesdal.kommune.no (Send)
Anne Kverneland
Kontaktlærer 2.trinn
51614593
anne.kverneland@gjesdal.kommune.no (Send)
Siri U. Bjørsvik
Kontaktlærer 2.trinn
51614593
siriueland.bjorsvik@gjesdal.kommune.no (Send)
Hildegunn Oaland Gabrielsen
Lærer 2.trinn
51614593
hildegunn.oaland.gabrielsen@gjesdal.kommune.no (Send)
Solveig Marie Grønning
Kontaktlærer 3.trinn
51614596
solveigmarie.gronning@gjesdal.kommune.no (Send)
Kirsten G Steinskog
Kontaktlærer 3.trinn
51614596
kirstengilje.steinskog@gjesdal.kommune.no (Send)
Jonny Øyvind Megrund
Lærer 3.trinn
51614596
jonnyoyvind.megrund@gjesdal.kommune.no (Send)
Ingvil Øvestad
Kontaktlærer 4.trinn
51614592
ingvil.ovestad@gjesdal.kommune.no (Send)
Gunnbjørg B Idland
Kontaktlærer 4.trinn
51614592
gunnbjorgbakken.idland@gjesdal.kommune.no (Send)
Ingunn Fandrem
Lærer 4.trinn
51614592
ingunn.fandrem@gjesdal.kommune.no (Send)
Olaug Sigurdsen
Kontaktlærer 5.trinn
51614597
olaug.sigurdsen@gjesdal.kommune.no (Send)
Mona Rabben
Kontaktlærer 5.trinn
51614597
mona.rabben@gjesdal.kommune.no (Send)
Ingvild Flåten Valestrand
Kontaktlærer 5.trinn
51614597
ingvild.flaten.valestrand@gjesdal.kommune.no (Send)
Greta Skjæveland
Lærer 5.trinn
51614597
greta.skjaeveland@gjesdal.kommune.no (Send)
Ingrid Aa Tolo
Kontaktlærer 6.trinn
51614591
ingrid.tolo@gjesdal.kommune.no (Send)
Nina Karin Gjesdal
Kontaktlærer 6.trinn
51614591
nina.karin.gjesdal@gjesdal.kommune.no (Send)
Odd Ivar Vik
Lærer 6.trinn
51614591
oddivar.vik@gjesdal.kommune.no (Send)
Jan-Hallvard Førde
Lærer 6.trinn
51614592
jan-hallvard.forde@gjesdal.kommune.no (Send)
Ellen Marie Malmin
Kontaktlærer 7.trinn
51614594
ellenmarie.malmin@gjesdal.kommune.no (Send)
Kjartan Tanche-Larsen
Kontaktlærer 7.trinn
51614594
kjartan.tanche-larsen@gjesdal.kommune.no (Send)
Torill Gilje Torsen
Lærer 7.trinn
51614594
torillgilje.torsen@gjesdal.kommune.no (Send)
Lovise Grismo Thorbjørnsen
I fødselspermisjon
lovise.thorbjornsen@gjesdal.kommune.no (Send)
Anita Ravndal
I fødselspermisjon
anita.ravndal@gjesdal.kommune.no (Send)