Meny
Velg seksjon Forside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Klasse 0
Barliveien 5 (Postadresse: Rettedalen 1) 4330 Ålgård
Telefon: 51 61 46 00 Send oss e-post
Redaktør: Kari R Mæland
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<mars 2021><<
mars 2021
mtotfls
22232425262728
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
mar
12
2021
Bokbad 6.trinn (5. og 7. streamer)
kl 9:00-10:30
mar
12
2021
Bokbad 6.trinn (5. og 7. streamer)
kl 9:00-10:30
mar
12
2021
Forestilling Trygg trafikk, 3.trinn
kl 12:30-13:30
mar
12
2021
Forestilling Trygg trafikk, 3.trinn
kl 12:30-13:30
Læringsassistenter

Birte B Langebro
Avdelingsleder SFO
Læringsassistent
birte.briseid.langebro@gjesdal.kommune.no (Send)
Tanja S Tofte
Læringsassistent
tanjaseldal.tofte@gjesdal.kommune.no (Send)
Jane Brit Arild
Læringsassistent
janebritt.arild@gjesdal.kommune.no (Send)
Sarita L Baldvinsson
Læringsassistent
sarital.baldvinsson@gjesdal.kommune.no (Send)
Hilde Pedersen
Læringsassistent
hilde.pedersen@gjesdal.kommune.no (Send)
Jytte Reiersen
Læringsassistent
jytte.reiersen@gjesdal.kommune.no (Send)
Benthe Stornes
Læringsassistent
benthe.stornes@gjesdal.kommune.no (Send)
Evelyn Tysse
Læringsassistent
evelyn.tysse@gjesdal.kommune.no (Send)
Kristina E. Malmin
Læringsassistent
kristinaespedal.malmin@gjesdal.kommune.no (Send)
Connie Henriette Reime
Læringsassistent
connie.henriette.reime@gjesdal.kommune.no (Send)
Gerd Serine Blikra Undheim
Læringsassistent
gerdserineblikra.undheim@gjesdal.kommune.no (Send)
Vilde Mæhre Dyrnes
Læring Barne- og ungdomsarbeider
vildemaehre.dyrnes@gjesdal.kommune.no (Send)