Meny
Velg seksjon Forside
1. trinn
2. trinn
3. trinn
4. trinn
5. trinn
6. trinn
7. trinn
Snart 1. klasse
Bogafjell skole, Postboks 583 4302 Sandnes
Telefon: 51338700 Send oss e-post
Redaktør: Jørgen Slyk
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2020><<
oktober 2020
mtotfls
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
Våre ansatte

Oversikt over skolens ansatte.

Jørgen Slyk
Rektor
51338701
jorgen.slyk@sandnes.kommune.no (Send)
Camilla Bakkene
Avdelingsleder 1.-4.trinn
51338713
camilla.bakkene@sandnes.kommune.no (Send)
Elise Bjørge Folgerø
Avdelingsleder 5.-7.trinn
51338709
elise.bjorge.folgero@sandnes.kommune.no (Send)
Hege Nævdal
Avdelingsleder SFO
51338704
hege.navdal@sandnes.kommune.no (Send)
Kate Ueland
Administrasjonskonsulent
51338705
kate.ueland@sandnes.kommune.no (Send)
Anders Sætre
Lærer
IKT-ansvarlig
anders.satre@sandnes.kommune.no (Send)
Janne Nilsen Bratthammer
Lærer
janne.nilsen.bratthammer@sandnes.kommune.no (Send)
Torhild Hetland Carlsen
Lærer
torhild.hetland.carlsen@sandnes.kommune.no (Send)
Ingrid Stokkedal Erichsen
Lærer (i permisjon)
ingrid.stokkedal.erichsen@sandnes.kommune.no (Send)
Mona Iren Gjesteland Finnesand
Lærer (i permisjon)
mona.iren.gjesteland@sandnes.kommune.no (Send)
Heidi Hebnes Flaten
Lærer
heidi.hebnes.flaten@sandnes.kommune.no (Send)
Torill Risa Fylling
Lærer (i permisjon)
torill.risa.fylling@sandnes.kommune.no (Send)
Marita Garborg
Miljøveileder
51338777
marita.garborg@sandnes.kommune.no (Send)
Anne Kathrine Nedrebø Hadland
Lærer
anne.k.n.hadland@sandnes.kommune.no (Send)
Helene Gundersen
Lærer
helene.gundersen@sandnes.kommune.no (Send)
Karolina Hanssen
Miljøveileder
51338724
karolina.hanssen@sandnes.kommune.no (Send)
Odd Harald Haug
Lærer
odd.harald.haug@sandnes.kommune.no (Send)
Eivind Helgøy
Lærer
51338771
eivind.helgoy@sandnes.kommune.no (Send)
Trine Lise Hendum
Lærer
trine.lise.hendum@sandnes.kommune.no (Send)
Bjørg S. Økland Hidle
Miljøveileder
51338776
bjorg.s.okland.hidle@sandnes.kommune.no (Send)
Ingunn Kjerstad
Lærer
ingunn.kjerstad@sandnes.kommune.no (Send)
Roar Ellefsen
Lærer
Roar.ellefsen@sandnes.kommune.no (Send)
Kristin Bjørkevoll Lande
Lærer
kristin.bjorkevoll.lande@sandnes.kommune.no (Send)
Gøril Leader
Lærer
goril.leader@sandnes.kommune.no (Send)
Elisabeth Rafoss Loftsson
Lærer (i permisjon)
elisabeth.rafoss.loftsson@sandnes.kommune.no (Send)
Kari Lund Martinsen
Lærer
kari.lund.martinsen@sandnes.kommune.no (Send)
Lida Melhus Kaarigstad
Lærer (i permisjon)
lida.melhus.kaaringstad@sandnes.kommune.no (Send)
Elisabet Tjelta Mjåland
Lærer
elisabet.tjelta.mjaland@sandnes.kommune.no (Send)
Inger Karin Mortensen
Miljøveileder
inger.karin.mortensen@sandnes.kommune.no (Send)
Kristine Agnes Kråkenes Mosvold
Spesialpedagog
kristine.agnes.krakenes.mosvold@sandnes.kommune.no (Send)
Gry Fjelde Myrhaugen
Miljøveileder
gry.fjelde.myrhaugen@sandnes.kommune.no (Send)
Terje Vedaa Nausheller
Lærer
terje.vedaa.naustheller@sandnes.kommune.no (Send)
Tore Nesse
Lærer
tore.nesse@sandnes.kommune.no (Send)
Maiken Salte
Lærer
maiken.salte@sandnes.kommune.no (Send)
Inger Oaland Sjursen
Miljøveileder
inger.oaland.sjursen@sandnes.kommune.no (Send)
Laila Skjerahaug
Miljøveileder
laila.skjerahaug@sandnes.kommune.no (Send)
Marina Slabinski
Miljøveileder
marina.slabinski@sandnes.kommune.no (Send)
Håvard Bronsta
Lærer
havard.bronstad@sandnes.kommune.no (Send)
Vivian Sørhus
Lærer
vivian.sorhus@sandnes.kommune.no (Send)
Pet Karin Torkelsen
Spesialpedagog/spes.ped.koordinator
pet.karin.torkelsen@sandnes.kommune.no (Send)
Cristina Wilberg
Lærer
cristina.wilberg@sandnes.kommune.no (Send)
Lars Meling Berge
Lærer
lars.meling.berge@sandnes.kommune.no (Send)
Linda Amdal Øxnevad
Lærer
linda.amdal.oxnevad@sandnes.kommune.no (Send)
Anita Stokkeland Øen
Lærer
Pål Berntsen
Lærer
pal-ludvik.berntsen@sandnes.kommune.no (Send)
Fredrik Hestholm
Lærer
fredrik.hestholm@sandnes.kommune.no (Send)
Kristine Husberg Nillssen
Lærer
Mary van Dijk-Zondag
Spesialpedagog
mary.van.dijk-zondag@sandnes.kommune.no (Send)
Bjørnar Blakseth
Lærer
bjornar.blakseth@sandnes.kommune.no
Arnfinn Barlaup
Lærer
arnfinn.barlaup@sandnes.kommune.no (Send)
Marie Terese Øglænd
Lærer
marie.terese.ogland@sandnes.kommune.no (Send)
Hege Grønstøl
Lærer
hege.gronstol@sandnes.kommune.no (Send)
Giedre Titliene
lærer
giedre.titliene@sandnes.kommune.no (Send)
Line Herholdt-Bjørnrå
lærer
Line.Herholdt-Bjornra@sandnes.kommune.no (Send)
Eirin Lillebø
lærer
eirin.lillebo@sandnes.kommune.no (Send)
Cecilie Harestad
lærer
cecilie.harestad@sandnes.kommune.no (Send)
Stine Birkeland
lærer
stine.birkeland@sandnes.kommune.no (Send)
Elisabeth Øvergård Lode
lærer
elisabeth.overgard.lode@sandnes.kommune.no (Send)
Martin Hjellvik
lærer
martin.hjellvik@sandnes.kommune.no (Send)
Marlene Leidland
lærer