Meny
Velg seksjon Forside
Postadresse Postboks 8069, Forus 4068 Stavanger Telefon: 51 81 43 20 Send oss e-post
Besøksadresse Gauselbakken 103 4032 Stavanger
Redaktør: Bruse Espedal
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2021><<
oktober 2021
mtotfls
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
01020304050607
Lærere på 1. trinn

Rita Valla
Kontaktlærer 1 blå
51 81 43 31
rita.valla@stavangerskolen.no (Send)
Ann Kristin Berge
Kontaktlærer 1 gul
51 81 43 31
ann.kristin.berge@stavangerskolen.no (Send)
Hege Eriksen Lie
Kontaktlærer 1 rød
51 81 43 31
hege.eriksen.lie@stavangerskolen.no (Send)
Stine Tjørhom Frick
Faglærer
51 81 43 31
stine.tjorhom.frick@stavangerskolen.no (Send)
Ingrid Kvalevaag
Faglærer
51 81 43 31
ingrid.kvalevaag@stavangerskolen.no (Send)
Edel Tykhelle
Faglærer
51 81 43 31
edel.tykhelle@stavangerskolen.no (Send)
Gry Marlen Ølberg
Spesialpedagog 1. trinn
51 81 43 31
gry.marlen.olberg@stavangerskolen.no (Send)