Meny
Velg seksjon Forside
Postadresse Postboks 8069, Forus 4068 Stavanger Telefon: 51 81 43 20 Send oss e-post
Besøksadresse Gauselbakken 103 4032 Stavanger
Redaktør: Bruse Espedal
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<mars 2021><<
mars 2021
mtotfls
22232425262728
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Lærere på 6. trinn

Nina Solfjeld Rohde
Kontaktlærer 6 blå
51 81 43 36
nina.solfjeld.rohde@stavangerskolen.no (Send)
Anette Ask
Kontaktlærer 6 gul
51 81 43 36
anette.ask@stavangerskolen.no (Send)
Tonje Urdal
Kontaktlærer 6 rød
51 81 43 36
tonje.urdal@stavangerskolen.no (Send)
Edel Tykhelle
Faglærer 3., 5. og 6. trinn
51 81 43 34
edel.tykhelle@stavangerskolen.no (Send)
Haakon Inge Skaar-Olsen
Faglærer 6. trinn
51 81 43 36
haakon.inge.skaar-olsen@stavangerskolen.no (Send)
Magda Dworniczak-Filipowska
Spesialpedagog
51 81 43 36
Magdalena.Dworniczak-Filipowska@stavangerskolen.no (Send)