Meny
Velg seksjon Forside
Postadresse Postboks 8069, Forus 4068 Stavanger Telefon: 51 81 43 20 Send oss e-post
Besøksadresse Gauselbakken 103 4032 Stavanger
Redaktør: Bruse Espedal
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juni 2021><<
juni 2021
mtotfls
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
05060708091011
Lærere på 6. trinn

Nina Solfjeld Rohde
Kontaktlærer 6 blå
51 81 43 36
nina.solfjeld.rohde@stavangerskolen.no (Send)
Monica Helgevold Haga
Kontaktlærer 6gul
51 81 43 36
monica.helgevold.haga@stavangerskolen.no (Send)
Tonje Urdal
Kontaktlærer 6 rød
51 81 43 36
tonje.urdal@stavangerskolen.no (Send)
Haakon Inge Skaar-Olsen
Faglærer 6. trinn
51 81 43 36
haakon.inge.skaar-olsen@stavangerskolen.no (Send)
Magda Dworniczak-Filipowska
Spesialpedagog
51 81 43 36
Magdalena.Dworniczak-Filipowska@stavangerskolen.no (Send)
Edel Tykhelle
Faglærer 3., 5. og 6. trinn
51 81 43 34
edel.tykhelle@stavangerskolen.no (Send)