Meny
Velg seksjon Forside
Postadresse Postboks 8069, Forus 4068 Stavanger Telefon: 51 81 43 20 Send oss e-post
Besøksadresse Gauselbakken 103 4032 Stavanger
Redaktør: Bruse Espedal
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<januar 2022><<
januar 2022
mtotfls
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Spesialpedagoger

Jorun Sandve
Fagleder spes.ped, spesialpedagog 1.trinn
51 81 43 28
jorun.sandve@stavanger.kommune.no (Send)
Nora Bjørk Skuterud
Spesialpedagog 3. trinn
52 81 43 33
nora.bjork.skuterud@stavangerskolen.no (Send)
Kristina Isene Røys
Spesialpedagog 2. trinn
51 81 43 32
kristina.isene.roys@stavangerskolen.no (Send)
Gry Marlen Ølberg
Spesialpedagog trinn 1 og 3
51 81 43 32
gry.marlen.olberg@stavangerskolen.no (Send)
Magdalena Dworniczak-Filipowska
Spesialpedagog 7. trinn
51 81 43 37
magdalena.dworniczak-filipowska@stavangerskolen.no (Send)
Piyachat Andreassen
Spesialpedagog 2., 4., 5., 6. og 7. trinn
51 81 43 37
piyachat.andreassen@stavanger.kommune.no (Send)
Wenche Anita Støldal Egeland
Spesialpedagog trinn 2 & 4
51 81 43 32
wenche.anita.stoldal.egeland@stavangerskolen.no (Send)
Malin Debes
Spesialpedagog trinn 6
51 81 43 36
malin.debes@stavangerskolen.no (Send)
Berfin Demirbas
Spesialpedagog 1. & 7. trinn
51 81 43 31
berfin.demirbas@stavangerskolen.no (Send)