Meny
Velg seksjon Forside
Postadresse Postboks 8069, Forus 4068 Stavanger Telefon: 51 81 43 20 Send oss e-post
Besøksadresse Gauselbakken 103 4032 Stavanger
Redaktør: Bruse Espedal
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<september 2020><<
september 2020
mtotfls
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
05060708091011
SFO-personalet

Ådne Stangeland
Barne- og ungdomsarbeider i skole og SFO
aadne.stangeland@stavangerskolen.no (Send)
Iselin Iversen Hansen
Assistent i skole
Baseleder 1.trinn SFO
iselin.iversen.hansen@stavangerskolen.no (Send)
Astri H U Amdal
Assistent i skole og SFO
astri.hilde.ueland.amdal@stavangerskolen.no (Send)
Fang Dong
Assistent i skole og SFO
fang dong@stavangerskolen.no (Send)
Kristine L Sjo Jespersen
Assistent i skole og SFO
kristine.jespersen@stavangerskolen.no (Send)
Liv Ingjerd Hetlevik
Assistent i skole og SFO
liv.ingjerd.hetlevik@stavangerskolen.no (Send)
Maria Johannessen
Barne- og ungdomsarbeider i skole og SFO
maria.johannessen@stavangerskolen.no (Send)
Robby Johannesen
Assistent i skole og SFO
Baseleder 2.trinn SFO
roberta.e.l.johannesen@stavangerskolen.no (Send)
Shaida Begum Aslam
Assistent i skole og SFO
shaida.begum.aslam@stavangerskolen.no (Send)
Thi Lang Nguyen
Assistent i skole og SFO
thi.lang.nguyen@stavangerskolen.no (Send)
Tove Eik
Assistent i skole og SFO
tove.eik@stavangerskolen.no (Send)
Gry Cecilie Norland
Assistent i skole og SFO
gry.cecilie.norland@stavangerskolen.no (Send)
Thommas Langholm
Assistent i skole og SFO
Baseleder 4. trinn SFO
thommas.langholm@stavangerskolen.no (Send)
Cecilie Hollevik
Miljøveileder i skole og SFO
Baseleder 3.trinn SFO
cecilie.hollevik.ingebrigtsen@stavangerskolen.no (Send)
Nora Nguyen
Miljøveileder i skole og SFO
nora.nguyen@stavangerskolen.no (Send)
Live Warhuus
Assistent i SFO
Skolekonsulent
live.warhuus@stavangerskolen.no (Send)
Nirmala Lakshmi Saravanan
Assistent i SFO
nirmala.saravanan@stavangerskolen.no (Send)
Ramya Sree Akella
Assistent i SFO
ramya.sree.akella@stavangerskolen.no (Send)
Veronica S. Rye
SFO leder
51 81 43 25
veronica.rye@stavanger.kommune.no (Send)
Malin Kühlmann
Miljøveileder i skole og SFO
malin.kuhlmann@stavangerskolen.no (Send)
Malin Hestø Ljøstad
Miljøveileder i skole og SFO
malin.hesto.ljostad@stavangerskolen.no (Send)
Kartiki Prakash Patil
Assistent i SFO
kartiki.prakash.patil@stavangerskolen.no (Send)