Meny
Velg seksjon Forside
Postadresse Postboks 8069, Forus 4068 Stavanger Telefon: 51 81 43 20 Send oss e-post
Besøksadresse Gauselbakken 103 4032 Stavanger
Redaktør: Bruse Espedal
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<januar 2022><<
januar 2022
mtotfls
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Lærere på 2.trinn

Sigrid Caroline Saxegaard
Kontaktlærer 2 blå
51 81 43 32
sigrid.caroline.saxegaard@stavangerskolen.no (Send)
Silje Sigvaldsen
Kontaktlærer 2 gul
51 81 43 32
silje.sigvaldsen@stavangerskolen.no (Send)
Sidsel Elin Tjelta
Kontaktlærer 2 rød
51 81 43 32
sidsel.elin.tjelta@stavangerskolen.no (Send)
Subathira Lambotharan
Faglærer 2. trinn
51 81 42 32
subathira.lambotharan@stavangerskolen.no (Send)
Renate Marie Lund
Faglærer
51 81 43 32
renate.marie.lund@stavangerskolen.no (Send)
Brynjar Nilsen Lid
Faglærer
51 81 43 32
brynjar.nilsen.lid@stavangerskolen.no (Send)
Kristina Isene Røys
Spesialpedagog
51 81 43 32
Kristina.Isene.Roys@stavangerskolen.no (Send)
Cathrine Årrestad Jensen
Spesialpedagog
51 81 43 32
cathrine.arrestad.jensen@stavangerskolen.no (Send)