Meny
Velg seksjon Forside
1. klasse
2. klasse
3. klasse
4. klasse
5. klasse
6. klasse
7. klasse
8. klasse
9. klasse
10. klasse
Hovedadresse Elveosen 8 4323 Sandnes Telefon: 51 62 50 70 Faks: 51 62 50 71 Send oss e-post
SFO Elveosen 8 4323 Sandnes Telefon: 46852212 Send oss e-post
Redaktør: David Andreas Bjørge
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<desember 2019><<
desember 2019
mtotfls
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Gå til Google Classroom
Våre ansatte

Dette er våre flotte ansatte.

David Andreas Bjørge
Rektor
51625070
david@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Bente U. Degnes
Inspektør på barnetrinnet
Spes.ped.koordinator
51625070
bente@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Sveinung Bøe
Inspektør på ungdomstrinnet
Rådgiver, lærer
91570871
sveinung@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Gro Haga
kontormedarbeider
51625070
gro@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Fred Simen Rafoss
Driftsansvarlig/vaktmester
47646217
simen@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Dagfinn Stangeland
It- ansvarlig/lærer
51625070
dagfinn@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Monica Angelsen
Lærer
lærer på ungdomstrinnet
51625070
monica@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Jorunn Aurebekk
Lærer
lærer på barnetrinnet
51625070
jorunn@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Dagfrid Barth
Lærer
lærer på barnetrinnet
51625070
dagfrid@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Haldis Bjørnsen
Assistent
51625070
haldis@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Karianne Braut
Lærer
lærer på barnetrinnet
51625070
karianne@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Aase Bøe
Lærer
lærer på ungdomstrinnet
51625070
aase@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Elisabeth Edland
Lærer
lærer på barnetrinnet
51625070
elisabeth@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Håkon Eikrem
Lærer
lærer på ungdomstrinnet
51625070
heikrem@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Janne Gro Espedal
Assistent
51625070
janne.gro@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Anne May Fyljesvoll
pedagog/spes.ped barnetrinnet
51625070
anne.may@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Solbjørg S. Henriksen
Sosiallærer barne-og ungdomstrinnet
Lærer på barnetrinnet
51625070
solbjorg@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Ørjan Hestholm
Lærer
lærer på barnetrinnet
51625070
orjan@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Ann Kristin Horpestad
Lærer
lærer på barne-og ungdomstrinnet
51625070
ann.kristin@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Louise Kallekleiv
Lærer
lærer på barnetrinnet
51625070
louise@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Ingrid Kvammen
Assistent
51625070
ingrid@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Ann Mari Lende
Lærer
lærer på ungdomstrinnet
51625070
ann.mari@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Heidi Løining
Assistent
51625070
heidi@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Hilde Maudal
Miljøarbeider barnetrinnet
51625070
hilde@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Mari Gjerpe Mong
Miljøarbeider
51625070
mari.gm@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Lise Helen Olsen
Lærer
lærer på ungdomstrinnet
51625070
lise.helen@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Synnøve Rob
Miljøarbeider
51625070
synnove@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Birgitte Rosenberg
Lærer
Lærer på barnetrinnet
51625070
birgitte@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Eldbjørg Selstø
Lærer
Lærer på ungdomstrinnet
51625070
eldbjorg@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Arne Solheim
SFO-ansvarlig
Lærer på barnetrinnet
51625070
sfo@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Mona Sundsbø
Lærer
lærer på bernetrinnet
51625070
mona@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Hildegunn Terkelsen
Pedagog spes.ped
51625070
hildegunn@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Karin Veesalu
Renholder
51625070
karin@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Gunhild Våge
Lærer
lærer på barnetrinnet
51625070
gunhild@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Trygve Vaka
Lærer
Lærer på ungdomstrinnet
51625070
trygve@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Marie Elise Øvstebø
Assistent
51625070
marie.elise@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Berit Ådneram
Assistent
51625070
berit@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Tonje Bræin Tenkely
Miljøarbeider
51625070
tonje@apps.sandnes-friskole.no (Send)