Meny
Velg seksjon Forside
1. klasse
2. klasse
3. klasse
4. klasse
5. klasse
6. klasse
7. klasse
8. klasse
9. klasse
10. klasse
Hovedadresse Elveosen 8 4323 Sandnes Telefon: 51 62 50 70 Faks: 51 62 50 71 Send oss e-post
SFO Elveosen 8 4323 Sandnes Telefon: 46852212 Send oss e-post
Redaktør: David Andreas Bjørge
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<september 2019><<
september 2019
mtotfls
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Gå til Google Classroom
Våre ansatte

Dette er våre flotte ansatte.

David Andreas Bjørge
Rektor
51625070
david@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Bente U. Degnes
Inspektør
inspektør på barnetrinnet/spes.ped.koordinator
45413431
bente@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Sveinung Bøe
Inspektør
Inspektør på ungdomstrinnet, rådgiver, lærer
91570871
sveinung@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Gro Haga
kontormedarbeider
45413431
gro@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Fred Simen Rafoss
Driftsansvarlig/vaktmester
47646217
simen@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Dagfinn Stangeland
It- ansvarlig/assistent
90795008
dagfinn@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Monica Angelsen
Lærer
lærer på ungdomstrinnet
95045643
monica@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Jorunn Aurebekk
Lærer
lærer på barnetrinnet
92050529
jorunn@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Dagfrid Barth
Lærer
lærer på barnetrinnet
93461264
dagfrid@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Haldis Bjørnsen
Assistent
40640775
haldis@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Karianne Braut
Lærer
lærer på barnetrinnet
41623070
karianne@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Aase Bøe
Lærer
lærer på ungdomstrinnet
47316959
aase@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Elisabeth Edland
Lærer
lærer på barnetrinnet
99710871
elisabeth@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Håkon Eikrem
Lærer
lærer på ungdomstrinnet
40640775
heikrem@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Janne Gro Espedal
Assistent
40640775
janne.gro@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Anne May Fyljesvoll
pedagog/spes.ped barnetrinnet
45413431
anne.may@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Solbjørg S. Henriksen
Pedagog/miljøarbeider
Sosiallærer barne-og ungdomstrinnet
45413431
solbjorg@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Ørjan Hestholm
Lærer
lærer på barnetrinnet
98639526
orjan@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Ann Kristin Horpestad
Lærer
lærer på barne-og ungdomstrinnet (permisjon 17/18)
91812554
ann.kristin@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Louise Kallekleiv
Lærer
lærer på barnetrinnet
41568334
louise@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Ingrid Kvammen
Assistent
47501686
ingrid@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Ann Mari Lende
Lærer
lærer på ungdomstrinnet
93052532
ann.mari@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Heidi Løining
Assistent
48126812
heidi@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Hilde Maudal
Miljøarbeider barnetrinnet
45413431
hilde@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Mari Gjerpe Mong
Miljøarbeider
51625070
mari.gm@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Lise Helen Olsen
Lærer
lærer på ungdomstrinnet
40640775
lise.helen@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Synnøve Rob
Miljøarbeider
synnove@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Birgitte Rosenberg
Lærer
lærer på barne-og ungdomstrinnet
91333750
birgitte@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Eldbjørg Selstø
Pedagog/miljøarbeider
40640775
eldbjorg@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Arne Solheim
SFO-ansvarlig
51625070
sfo@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Mona Frikstad Sundsbø
Lærer
lærer på bernetrinnet
45413431
mona@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Hildegunn Terkelsen
Pedagog spes.ped
45413431
hildegunn@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Karin Veesalu
Renholder
51625070
karin@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Gunhild Våge
Lærer
lærer på barnetrinnet
45413431
gunhild@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Trygve Watne
Lærer
lærer på barnetrinnet
95764838
trygve@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Marie Elise Øvstebø
Assistent
45413431
marie.elise@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Berit Ådneram
Assistent
51625070
berit@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Tonje Bræin Tenkely
Miljøarbeider
vikar skoleåret 18/19
tonje@apps.sandnes-friskole.no (Send)