Meny
Velg seksjon Forside
1. klasse
2. klasse
3. klasse
4. klasse
5. klasse
6. klasse
7. klasse
8. klasse
9. klasse
10. klasse
Hovedadresse Elveosen 8 4323 Sandnes Telefon: 51 62 50 70 Faks: 51 62 50 71 Send oss e-post
SFO Elveosen 8 4323 Sandnes Telefon: 46852212 Send oss e-post
Redaktør: David Andreas Bjørge
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<november 2021><<
november 2021
mtotfls
25262728293031
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Gå til Google Classroom
Våre ansatte

Dette er våre flotte ansatte.

David Andreas Bjørge
Rektor
51625070
david@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Bente U. Degnes
Inspektør på barnetrinnet
Spes.ped.koordinator
51625070
bente@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Sveinung Bøe
Inspektør på ungdomstrinnet
Rådgiver, lærer
91570871
sveinung@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Gro Haga
kontormedarbeider
51625070
gro@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Fred Simen Rafoss
Driftsansvarlig/vaktmester
47646217
simen@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Dagfinn Stangeland
Lærer
IT-ansvarlig
51625070
dagfinn@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Jorunn Aurebekk
Lærer
lærer på barnetrinnet
51625070
jorunn@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Dagfrid Barth
Lærer
lærer på barnetrinnet
51625070
dagfrid@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Haldis Bjørnsen
Assistent
51625070
haldis@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Karianne Braut
Lærer
lærer på barnetrinnet
51625070
karianne@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Elisabeth Edland
Lærer
lærer på barnetrinnet
51625070
elisabeth@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Håkon Eikrem
Lærer
lærer på ungdomstrinnet
51625070
heikrem@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Janne Gro Espedal
Lærer og Assistent
51625070
janne.gro@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Solbjørg S. Henriksen
Sosiallærer barne-og ungdomstrinnet
Lærer på barnetrinnet
51625070
solbjorg@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Ørjan Hestholm
Lærer
lærer på barnetrinnet
51625070
orjan@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Louise Kallekleiv
Lærer
lærer på barnetrinnet
51625070
louise@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Ann Mari Lende
Lærer
lærer på ungdomstrinnet
51625070
ann.mari@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Heidi Løining
Assistent
51625070
heidi@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Hilde Maudal
Miljøarbeider barnetrinnet
51625070
hilde@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Mari Gjerpe Mong
Miljøarbeider
51625070
mari.gm@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Lise Helen Olsen
Lærer
lærer og spes.ped koordinator på ungdomstrinnet
51625070
lise.helen@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Synnøve Rob
Miljøarbeider
51625070
synnove@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Birgitte Rosenberg
Lærer
Lærer på ungdomstrinnet
51625070
birgitte@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Eldbjørg Selstø
Lærer
Lærer på ungdomstrinnet
51625070
eldbjorg@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Arne Solheim
Lærer
Lærer på barnetrinnet
51625070
sfo@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Mona Sundsbø
Lærer
lærer på barnetrinnet
51625070
mona@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Hildegunn Terkelsen
Pedagog spes.ped
51625070
hildegunn@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Karin Veesalu
Renholder
51625070
karin@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Tonje Bræin Tenkely
Miljøarbeider
51625070
tonje@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Asbjørn Berland
Lærer
Lærer ungdomstrinnet
51625070
asjorn@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Borghild Bjørge
Renholder
51625070
Arne Kårstad Dalene
Lærer
51625070
arndal@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Ann-Elin Gulbrandsen
Assistent
51625070
ann-elin@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Christina S. Helland
Lærer
Lærer barnetrinnet
51625070
christina@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Anne Hilde H. Hestholm
Assistent
51625070
anne.hilde@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Valentina Hestholm
SFO-ansvarlig
Assistent
51625070
valhes@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Lennart Iveland
Lærer
Lærer ungdomstrinnet
51625070
lennart@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Johannes Lunde
Assistent
51625070
johlun@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Knut Edvard Moe
Lærer
Lærer ungdomstrinnet
51625070
edvard@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Elling Myklebust
Lærling
SFO
51625070
ellmyk@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Luke Tanner
Lærer og Assistent
51625070
luke@apps.sandnes-friskole.no (Send)
Rait Veesalu
Assistent
51625070
Ida Årsvold
Lærer
lærer på barnetrinnet
51625070
idaars@apps.sandnes-friskole.no (Send)