Meny
Velg seksjon Forside
Telefonveien 1, 4322 Sandnes Ganddal skole Postboks 583 , Ganddal 4302 Sandnes
Telefon: 51974920 Send oss e-post
Redaktør: Gyro Dahle Dragsnes
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Personalet

Her er en oversikt over de ansatte ved Ganddal skole.

Åshild Lunde Viland
Kontaktlærer 1A
ashild.lunde.viland@sandnes.kommune.no (Send)
Tone Omdal
Kontaktlærer 1B
tone.omdal@sandnes.kommune.no (Send)
Cathrine Storm
Kontaktlærer 1C
cathrine.storm@sandnes.kommune.no (Send)
Kari Bjør-Nielsen
Kontaktlærer 2A
kari.bjor-nielsen@sandnes.kommune.no (Send)
May-Kristin Øgreid
Kontaktlærer 2B
may-kristin.ogreid@sandnes.kommune.no (Send)
Kristin Steinskog
Kontaktlærer 2C
kristin.steinskog@sandnes.kommune.no (Send)
Elisabeth H. Holtom
Kontaktlærer 3A
elisabeth.haugvalstad.holtom@sandnes.kommune.no (Send)
Monica Helen Meland
Kontaktlærer 3B
Monica.Helen.Meland@sandnes.kommune.no (Send)
Oddrun Hagen Høie
Kontaktlærer 3C
oddrun.hagen.hoie@sandnes.kommune.no (Send)
Sissel Kilhavn
Kontaktlærer 3D
sissel.kilhavn@sandnes.kommune.no (Send)
Melina Kazic
Kontaktlærer 4A
melina.kazic@sandnes.kommune.no (Send)
Tommy Skjæveland
Kontaktlærer 4B
tommy.skjaveland@sandnes.kommune.no (Send)
Anne-Lise Ovedal Birkeland
Kontaktlærer 4C
Anne-Lise.Ovedal.Birkeland@sandnes.kommune.no (Send)
Hilde Kjosavik
Kontaktlærer 4D
hilde.kjosavik@sandnes.kommune.no (Send)
Ragnhild Wernø
Kontaktlærer 5A
ragnhild.werno@sandnes.kommune.no (Send)
Ingvar Iversen
Kontaktlærer 5B
ingvar.iversen@sandnes.kommune.no (Send)
Anders Rødstøl
Kontaktlærer 6A
anders.rødstøl@sandnes.kommune.no (Send)
Torstein Meling
Kontaktlærer 6B og IKT-ansvarlig
48254073
Torstein.Meling@sandnes.kommune.no (Send)
Elin Vagle Seland
Kontaktlærer 6C
elin.vagle.seland@sandnes.kommune.no (Send)
Thone Eldøy
Kontaktlærer 7A
thone.eldoy@sandnes.kommune.no (Send)
Sissel Høyland Asheim
Kontaktlærer 7B
sissel.hoyland.asheim@sandnes.kommune.no (Send)
Cecilie Harestad
Kontaktlærer 7C
cecilie.harestad@sandnes.kommune.no (Send)
Anette Brendemoen
Timelærer
Janet Bru
Timelærer
janet.bru@sandnes.kommune.no (Send)
Shu Hua Chen
Timelærer
Arne Kårstad Dalene
Timelærer
arne.karstad.dalene@sandnes.kommune.no (Send)
Ketil Eiane
Spesialpedagog
ketil.eiane@sandnes.kommune.no (Send)
Gerd Siri Kvilhaug Eie
Spesialpedagog
gerd.siri.kvilhaug.eie@sandnes.kommune.no (Send)
Siv Kristin Edland Eikrem
I permisjon
Siv.Kristin.Edland.Eikrem@sandnes.kommune.no (Send)
Oddrun Fauske
SNO-koordinator
oddrun.fauske@sandnes.kommune.no (Send)
Hanne Haaland
Timelærer
hanne.haaland@sandnes.kommune.no (Send)
Louise G Håland
I permisjon
louise.g.haland@sandnes.kommune.no (Send)
Emilia Melbo
Timelærer
emilia.melbo@sandnes.kommune.no (Send)
Kamilla Meling
Spesialpedagog
kamilla.meling@sandnes.kommune.no (Send)
Katrine H Midtun
Timelærer
Bjørg Mikalsen
Spes.ped-koordinator
bjorg.mikalsen@sandnes.kommune.no (Send)
Charlotte Mikalsen
I permisjon
charlotte.mikalsen@sandnes.kommune.no (Send)
Maria Trinh Nguyen
Timelærer
Marta Nisja
Spesialpedagog
Ann Iren Overeng Rage
Timelærer
Ann.Iren.Overeng.Rage@sandnes.kommune.no (Send)
Silje Marie Sele
Timelærer
Ingrid Rage Skuggedal
I permisjon
ingrid.rage.skuggedal@sandnes.kommune.no (Send)
Karina K Soma
Timelærer
Anette Dorthea Steinmo
Timelærer
Anette.Dorthea.Steinmo@sandnes.kommune.no (Send)
Marianne Rovik Byberg
Assistent
Olga Davydenko
Assistent
Håvard Strøm Ellingsen
Miljøveileder
havard.strom.ellingsen@sandnes.kommune.no (Send)
Silje Elstad
Miljøveileder
silje.elstad@sandnes.kommune.no (Send)
Aina Engstrøm
Assistent
Hege Husebø Frøysland
Sosiallærer og miljøveileder
hege.husebo@sandnes.kommune.no (Send)
Torill Haave
I permisjon
Bente Bakke Haugland
Assistent
Ine Elisabeth Hegre
I permisjon
Monika Løvik Janssen
Assistent
Jørgen Jonassen
Barne- og ungdomsarbeider
Hanne Kvalvåg
Miljøveileder
hanne.kvalvag@sandnes.kommune.no (Send)
Kate Madland Larsen
Assistent
Katrine Sund Larsen
Miljøveileder
katrine.sund.larsen@sandnes.kommune.no (Send)
Amina Mehremic
Barne- og ungdomsarbeider
Anny Merete Meland
Assistent
anny.merete.meland@sandnes.kommune.no (Send)
Jessica Sandra Mieres
Assistent
Wenche Rønnestad
Barne- og ungdomsarbeider
Aud Svanhild Seldal
Miljøveileder
aud.svanhild.seldal@sandnes.kommune.no (Send)
Vibeke Skår
Assistent
Berit Stenlund
Assistent
Ingunn Marie Wenneck
Miljøveileder
ingunn.marie.wenneck@sandnes.kommune.no (Send)
Elin Salte
Lærer
elin.salte@sandnes.kommune.no (Send)