Meny
Velg seksjon Forside
1. trinn
2. trinn
3. trinn
4. trinn
5. trinn
6. trinn
7. trinn
Telefonveien 1, 4322 Sandnes Ganddal skole Postboks 583 , Ganddal 4302 Sandnes
Telefon: 51974920 Send oss e-post
Redaktør: Gyro Dahle Dragsnes
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Personalet

Her er en oversikt over de ansatte ved Ganddal skole.

Monica Helen Meland
Kontaktlærer 1A
Monica.Helen.Meland@sandnes.kommune.no (Send)
Anne-Lise Ovedal Birkeland
Kontaktlærer 1B
Anne-Lise.Ovedal.Birkeland@sandnes.kommune.no (Send)
Charlotte Mikalsen
Kontaktlærer 1C
charlotte.mikalsen@sandnes.kommune.no (Send)
Åshild Lunde Viland
Kontaktlærer 2A
ashild.lunde.viland@sandnes.kommune.no (Send)
Katrine H Midtun
Kontaktlærer 2B
katrine.helgeland.midtun@sandnes.kommune.no (Send)
Louise G Håland
Kontaktlærer 2C
louise.g.haland@sandnes.kommune.no (Send)
Kari Bjør-Nielsen
Kontaktlærer 3A
kari.bjor-nielsen@sandnes.kommune.no (Send)
May-Kristin Øgreid
Kontaktlærer 3B
may-kristin.ogreid@sandnes.kommune.no (Send)
Janet Bru
Kontaktlærer 3C
janet.bru@sandnes.kommune.no (Send)
Elisabeth H. Holtom
Kontaktlærer 4A
elisabeth.haugvalstad.holtom@sandnes.kommune.no (Send)
Hanne Haaland
Kontaktlærer 4B
hanne.haaland@sandnes.kommune.no (Send)
Oddrun Hagen Høie
Kontaktlærer 4C
oddrun.hagen.hoie@sandnes.kommune.no (Send)
Melina Kazic
Kontaktlærer 5A
melina.kazic@sandnes.kommune.no (Send)
Kristian Ryan
Kontaktlærer 5B
kristian.egge.ryan@sandnes.kommune.no (Send)
Alf Urdal
Kontaktlærer 5C
alf.urdal@sandnes.kommune.no (Send)
Ingvar Iversen
Kontaktlærer 6A
ingvar.iversen@sandnes.kommune.no (Send)
Ragnhild Wernø
Kontaktlærer 6B
ragnhild.werno@sandnes.kommune.no (Send)
Anders Rødstøl
Kontaktlærer 7A
anders.rødstøl@sandnes.kommune.no (Send)
Elin Vagle Seland
Kontaktlærer 7C
elin.vagle.seland@sandnes.kommune.no (Send)
Torstein Meling
Kontaktlærer 7B, IKT-ansvarlig
48254073
Torstein.Meling@sandnes.kommune.no (Send)
Oddrun Fauske
SNO-koordinator, timelærer 5. trinn
oddrun.fauske@sandnes.kommune.no (Send)
Bjørg Mikalsen
Spes.ped-koordinator
bjorg.mikalsen@sandnes.kommune.no (Send)
Siv Kristin Edland Eikrem
Spesialpedagog, sospedkoordinator
Siv.Kristin.Edland.Eikrem@sandnes.kommune.no (Send)
Shu Hua Chen
Timelærer 1. trinn
shu.hua.chen@sandnes.kommune.no (Send)
Gerd Siri Kvilhaug Eie
Spesialpedagog
gerd.siri.kvilhaug.eie@sandnes.kommune.no (Send)
Amina Mehremic
Barne- og ungdomsarbeider
Vibeke Skår
Assistent
Ingunn Marie Wenneck
Miljøveileder
ingunn.marie.wenneck@sandnes.kommune.no (Send)
Aud Svanhild Seldal
Miljøveileder
aud.svanhild.seldal@sandnes.kommune.no (Send)
Antonina Høiland
Timelærer, spesped
antonina.aleksiivna.hoiland@sandnes.kommune.no (Send)
Sissel Kilhavn
Timelærer 2. trinn
sissel.kilhavn@sandnes.kommune.no (Send)
Kamilla Meling
Spesialpedagog
kamilla.meling@sandnes.kommune.no (Send)
Tommy Skjæveland
Timelærer 3. trinn
tommy.skjaveland@sandnes.kommune.no (Send)
Hilde Kjosavik
Timelærer 3. trinn
hilde.kjosavik@sandnes.kommune.no (Send)
Silje Marie Sele
Timelærer 3. trinn
silje.marie.hansen.sele@sandnes.kommune.no (Send)
Silje Elstad
Miljøveileder
silje.elstad@sandnes.kommune.no (Send)
Ørjan Vigrestad
Miljøveileder 3. og 5. trinn
orjan.vigrestad@sandnes.kommune.no (Send)
Jessica Sandra Mieres
Assistent
Elin Salte
Timelærer 4. trinn
elin.salte@sandnes.kommune.no (Send)
Marte Gjefsen
Timelærer 4. trinn
marte.gjefsen@sandnes.kommune.no (Send)
Jørgen Jonassen
Barne- og ungdomsarbeider
jorgen.jonassen@sandnes.kommune.no (Send)
Anette Brendemoen
Timelærer 5. trinn
anette.brendemoen@sandnes.kommune.no (Send)
Anette Dorthea Steinmo
Timelærer 5. trinn
Anette.Dorthea.Steinmo@sandnes.kommune.no (Send)
Olga Davydenko
Barne- og ungdomsarbeider
olga.davydenko@sandnes.kommune.no (Send)
Hege Husebø Frøysland
Sosiallærer og miljøveileder
hege.husebo@sandnes.kommune.no (Send)
Sunniva Sele
Miljøterapeut 5. og 7. trinn
sunniva.sele@sandnes.kommune.no (Send)
Marta Nisja
Spesialpedagog
marta.nisja@sandnes.kommune.no (Send)
Emilia Melbo
Timelærer 6. trinn
emilia.melbo@sandnes.kommune.no (Send)
Bente Bakke Haugland
Assistent
bente.bakke.haugland@sandnes.kommune.no (Send)
Anny Merete Meland
Assistent
anny.merete.meland@sandnes.kommune.no (Send)
Arne Kårstad Dalene
Timelærer 6. og 7. trinn
arne.karstad.dalene@sandnes.kommune.no (Send)
Geir Ånadal
Timelærer 6. og 7. trinn
geir.anadal@sandnes.kommune.no (Send)
Karina K Soma
Timelærer 7. trinn
karina.kalberg.soma@sandnes.kommmune.no (Send)
Wenche Rønnestad
Barne- og ungdomsarbeider
Håvard Strøm Ellingsen
Miljøveileder
havard.strom.ellingsen@sandnes.kommune.no (Send)
Marianne Rovik Byberg
Assistent
marianne.rovik.byberg@sandnes.kommune.no (Send)
Monika Løvik Janssen
Assistent
monika.berner.janssen@sandnes.kommune.no (Send)
Kate Madland Larsen
Assistent
kate.madland.larsen@sandnes.kommune.no (Send)
Torill Haave
I permisjon
Ann Iren Overeng Rage
Permisjon
Ann.Iren.Overeng.Rage@sandnes.kommune.no (Send)
Kristin Steinskog
Permisjon
kristin.steinskog@sandnes.kommune.no (Send)
Cathrine Storm
Permisjon
cathrine.storm@sandnes.kommune.no (Send)
Tone Omdal
Permisjon
tone.omdal@sandnes.kommune.no (Send)