Meny
Velg seksjon Forside
Hovedadresse Ordfører Askelandsgate 11 4020 Stavanger Telefon: 51 91 42 30 Send oss e-post
Jåtten skole Postadresse: Postboks 8069 Forus 4068 Stavanger
Redaktør: Arne Kristian Espedal
Innlogging GSuite (Google)
GSuite
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<november 2020><<
november 2020
mtotfls
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Tospråklige lærere

Jåtten skole har inneværende skoleår (2019/2020) 8 lærere som underviser i ulike språk. Disse lærerne er ansatt på flerspråklig avdeling ved Johannes læringssenter og leies inn av skolen til å undervise i morsmål (MMO) og tospråklig fagopplæring (TFO).

Maria Cristina Mezzacapo
To-språklærer
engelsk
maria.cristina.mezzacapo@stavanger.kommune.no (Send)
Halina Tolstaja
To-språklærer
polsk og russisk
halina.tolstaja@stavanger.kommune.no (Send)
Saleh Abed Alsaleh
To-språklærer
arabisk
saleh.abed.alsaleh@stavanger.kommune.no (Send)
Lian Bik Mualcin
To-språklærer
burmesisk
lianbik.mualcin@stavanger.kommune.no (Send)
William Pedersen
To-spåklærer
persisk
william.pedersen@stavanger.kommune.no (Send)
Rungthiwa Danielsen
To-språklærer
thai
rungthiwa.p.danielsen@stavangerskolen.no (Send)
Taisia Edelbijiva
To-språklærer
tsjetsjensk
taisia.g.edelbijiva@stavanger.kommune.no (Send)
Nurhan Fidan
To-språklærer
tyrkisk
nurhan.emine.fidan@stavanger.kommune.no (Send)