Meny
Velg seksjon Forside
Hovedadresse Ordfører Askelandsgate 11 4020 Stavanger Telefon: 51 91 42 30 Send oss e-post
Jåtten skole Postadresse: Postboks 8069 Forus 4068 Stavanger
Redaktør: Arne Kristian Espedal
Innlogging GSuite (Google)
GSuite
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<november 2020><<
november 2020
mtotfls
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Skolens ledelse og administrasjon - kontaktinformasjon

Her finner du oversikt over skolens ledelse og administrasjon og kontaktinformasjon.

Arne Kristian Espedal
Rektor
51 91 42 32/958 92 123
arne.kristian.espedal@stavanger.kommune.no (Send)
Sissel Nord Nilsen
Avdelingsleder 1.-2. trinn
51 91 42 43/938 41 982
sissel.nord.nilsen@stavanger.kommune.no (Send)
Anna Maria Oanes
Avdelingsleder 3.-4. trinn
51 91 42 33/977 65 417
anna.maria.oanes@stavanger.kommune.no (Send)
Ståle Olsen
Avdelingsleder 5.-7. trinn
51 91 42 34/909 41 080
staale.olsen@stavanger.kommune.no (Send)
Mona G. Skaaren
Avdelingsleder SFO
51 91 42 70/994 74 362
mskaaren@stavanger.kommune.no (Send)
Helene Døsen Vestre
Skolekonsulent/saksbehandler
51 91 42 30
helene.dosen.vestre@stavanger.kommune.no (Send)
Hege Janzon
Skolekonsulent
51 91 42 97
hege.janzon@stavanger.kommune.no (Send)
Frank G. Svanteson
IKT-ansvarlig
51 91 42 41/901 93 603
frank.g.svanteson@stavanger.kommune.no (Send)