Meny
Velg seksjon Forside
Hovedadresse Ordfører Askelandsgate 11 4020 Stavanger Telefon: 51 91 42 30 Send oss e-post
Jåtten skole Postadresse: Postboks 8069 Forus 4068 Stavanger
Redaktør: Arne Kristian Espedal
Innlogging GSuite (Google)
GSuite
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<november 2020><<
november 2020
mtotfls
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
1. 2. trinn

Her finner du oversikten over ansatte i avdeling 1.-2. trinn, stilling, arbeidsoppgaver og kontaktinformasjon.

Alle skolens ansatte har tilknytning til en av de fem avdelingene ved Jåtten skole. (1.-2. trinn, 3.-5. trinn, 6.-7. trinn, SFO og skolens ledelse). Svært mange av våre ansatte jobber på tvers av avdelingene, men har sin hoved-tilknytning til den avdelingen der de jobber mest.

Telefonnummer til lærernes arbeidsrom:

1.trinn: 51914236 og 51914237

2.trinn: 51914238


Wenche Danielsen
Kontaktlærer 1A/B
wenche.danielsen@stavanger.kommune.no (Send)
Merete Å. Blindheim
Kontaktlærer 1A/B
merete.asebo.blindheim@stavanger.kommune.no (Send)
Berit Simonsen
Kontaktlærer 1A/B
berit.simonsen@stavanger.kommune.no (Send)
Kine Mide Kihlstrøm
Kontaktlæer 1C/D
kine.mide.kihlstrom@stavanger.kommune.no (Send)
Hanne Larssen
Kontaktlærer 1C/D
hanne.larssen@stavanger.kommune.no (Send)
Stine Auestad
Kontaktlærer 1C/D
stine.auestad@stavanger.kommune.no (Send)
Heidi Samuelsen
Kontaktlærer 2A/B
heidi.samuelsen@stavanger.kommune.no (Send)
Gro Magnhild S. Karlsen
Kontaktlærer 2A/B
gro.sorbo.karlsen@stavanger.kommune.no (Send)
Henriette Martinsen
Kontaktlærer 2A/B
henriette.martinsen@stavanger.kommune.no (Send)
Berit Dagsland Haugstad
Kontaktlærer 2C/D
berit.dagsland@stavanger.kommune.no (Send)
Per Martin Mauroschat
Kontaktlærer 2C/D
per.martin.mauroschat@stavanger.kommune.no (Send)
Caroline T. Knudsen
Kontaktlærer 2C/D
caroline.torsvik@stavanger.kommune.no (Send)
Camilla Kvia
Kontaktlærer 2C/D
camilla.kvia@stavanger.kommune.no (Send)
Mette Nicholaisen
Faglærer 2. trinn
mette.nicholaisen@stavanger.kommune.no (Send)
Kjersti Nesheim
Faglærer 1. og 2. trinn
kjersti.nesheim@stavanger.kommune.no (Send)
Trine Berqvam
Permisjon