Meny
Velg seksjon Forside
Hovedadresse Ordfører Askelandsgate 11 4020 Stavanger Telefon: 51 91 42 30 Send oss e-post
Jåtten skole Postadresse: Postboks 8069 Forus 4068 Stavanger
Redaktør: Arne Kristian Espedal
Innlogging GSuite (Google)
GSuite
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<november 2020><<
november 2020
mtotfls
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
3.-4. trinn

Her finner du oversikten over ansatte i avdeling, 3-4.trinn, stilling, arbeidsoppgaver og kontaktinformasjon.

Alle skolens ansatte har tilknytning til en av de fem avdelingene ved Jåtten skole. (1.-2. trinn, 3.-5. trinn, 6.-7. trinn, SFO og skolens ledelse). Svært mange av våre ansatte jobber på tvers av avdelingene, men har sin hoved-tilknytning til den avdelingen der de jobber mest.

Telefonnummer til lærernes arbeidsrom:

3-4.trinn: 51914226


Torunn Solvang
Kontaktlærer 3A
torunn.solvang@stavanger.kommune.no (Send)
Marit K. Brurok
Kontaktlærer 3B
marit.kluken.brurok@stavanger.kommune.no (Send)
Hilde Marie Gudmundson
Kontaktlærer 3C
hilde.marie.gudmundson@stavanger.kommune.no (Send)
Annette Ommundsen
Kontaktlærer 3D
annette.ommundsen@stavanger.kommune.no (Send)
Therese Selvik
Faglærer 3. trinn
therese.selvik@stavanger.kommune.no (Send)
Lise Aurdal
Faglærer 3. trinn
lise.aurdal@stavanger.kommune.no (Send)
Marianne Sjuve
Kontaktlærer 4A
marianne.sjuve@stavanger.kommune.no (Send)
Guro Knutsen Olsen
Kontaktlærer 4B
guro.olsen@stavanger.kommune.no (Send)
May-Elin Hegland
Kontaktlærer 4C
may-elin.hegland@stavanger.kommune.no (Send)
Carina Pedersen
Kontaktlærer 4D
carina.pedersen@stavanger.kommune.no (Send)
Anne Sørland Eltervåg
Faglærer 4. trinn
anne.sorland.elervaf@stavanger.kommune.no (Send)
Kristine G. Høiland
Faglærer 4. trinn
kristine.gjose.hoiland@stavanger.kommune.no (Send)
Trine Berqvam
timelærer 3C
trine.berqvam@stavanger.kommue.no (Send)
Sabrina Kanz
Faglærer
Permisjon
Ragnhild Svege
Faglærer
Permisjon