Meny
Velg seksjon Forside
Hovedadresse Ordfører Askelandsgate 11 4020 Stavanger Telefon: 51 91 42 30 Send oss e-post
Jåtten skole Postadresse: Postboks 8069 Forus 4068 Stavanger
Redaktør: Arne Kristian Espedal
Innlogging GSuite (Google)
GSuite
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<august 2021><<
august 2021
mtotfls
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
aug
02
2021
SFO-oppstart
Hele dagen
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
3.-4. trinn

Her finner du oversikten over ansatte i avdeling, 3-4.trinn, stilling, arbeidsoppgaver og kontaktinformasjon.

Alle skolens ansatte har tilknytning til en av de fem avdelingene ved Jåtten skole. (1.-2. trinn, 3.-5. trinn, 6.-7. trinn, SFO og skolens ledelse). Svært mange av våre ansatte jobber på tvers av avdelingene, men har sin hoved-tilknytning til den avdelingen der de jobber mest.

Telefonnummer til lærernes arbeidsrom:

3-4.trinn: 51914226


Gro Magnhild S. Karlsen
Kontaktlærer 3A
gro.sorbo.karlsen@stavanger.kommune.no (Send)
Mette Nicholaisen
Kontaktlærer 3B
mette.nicholaisen@stavanger.kommune.no (Send)
Per Martin Mauroschat
Kontaktlærer 3C
per.martin.maurochat@stavanger.kommune.no (Send)
Berit Dagsland Haugstad
Kontaktlærer 3C
berit.dagsland.haugstad@stavanger.kommune.no (Send)
Caroline T. Knutsen
Kontaktlærer 3D
caroline.torsvik@stavanger.kommune.no (Send)
Trine Berqvam
Faglærer 3. trinn
trine.berqvam@stavanger.kommue.no (Send)
Ole Tobiassen
Faglærer 3. trinn
Torunn Solvang
Kontaktlærer 4A
torunn.solvang@stavanger.kommune.no (Send)
Marit K. Brurok
Kontaktlærer 4B
marit.kluken.brurok@stavanger.kommune.no (Send)
Halvor H. Høvring
Kontaktlærer 4C
halvor.hansen.hovring@stavanger.kommune.no (Send)
Annette Ommundsen
Kontaktlærer 4D
annette.ommundsen@stavanger.kommune.no (Send)
Kjell Nødland
Faglærer 4. trinn
Kristine G. Høiland
permisjon
Sabrina Kanz
Faglærer
Permisjon
Hilde Marie Gudmundson
Permisjon