Meny
Velg seksjon Forside
Hovedadresse Ordfører Askelandsgate 11 4020 Stavanger Telefon: 51 91 42 30 Send oss e-post
Jåtten skole Postadresse: Postboks 8069 Forus 4068 Stavanger
Redaktør: Arne Kristian Espedal
Innlogging GSuite (Google)
GSuite
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juli 2021><<
juli 2021
mtotfls
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
aug
02
2021
SFO-oppstart
Hele dagen
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
5.-7. trinn

Her finner du oversikten over ansatte i avdeling 5.-7. trinn, stilling, arbeidsoppgaver og kontaktinformasjon.

Alle skolens ansatte har tilknytning til en av de fem avdelingene ved Jåtten skole. (1.-2. trinn, 3.-5. trinn, 6.-7. trinn, SFO og skolens ledelse). Svært mange av våre ansatte jobber på tvers av avdelingene, men har sin hoved-tilknytning til den avdelingen der de jobber mest.

Telefonnummer til lærernes arbeidsrom:

5.trinn: 51914244

6.trinn: 51914244

7.trinn: 51914282


Christian Stensland
Kontaktlærer 5A
christian.stensland@stavanger.kommune.no (Send)
Guro Knutsen Olsen
Kontaktlærer 5B
guro.knutsen.olsen@stavanger.kommune.no (Send)
May-Elin Hegland
Kontaktlærer 5C
may-elin.hegland@stavanger.kommune.no (Send)
Tor Gunnar Roalkvam
Kontaktlærer 5D
tor.gunnar.viste.roalkvam@stavanger.kommune.no (Send)
Unn Fjæstad Morken
Kontaktlærer 5D
unn.morken@stavanger.kommune.no (Send)
Asbjørn Moe
Faglærer 5. trinn
asbjorn.moe@stavanger.kommune.no (Send)
Wenche Gjøse
Kontaktlærer 6A
wenche.gjose@stavanger.kommune.no (Send)
Ståle Nøstbakken
Kontaktlærer 6B
stale.nostbakken@stavanger.kommune.no (Send)
Anne Gunn Egeland
Kontaktlærer 6C
annegunn@stavanger.kommune.no (Send)
Olga Gritsenko
Faglærer 6. trinn
olga.gritsenko@stavanger.kommune.no (Send)
Roar Andersen
Faglærer 6. trinn
roar.andersen@stavanger.kommunhe.no (Send)
Grethe Auflem
Kontaktlærer 6D
grethe.ringaas.auflem@stavanger.kommune.no (Send)
Mariann Sleen
Kontaktlærer 7A
mariann.sleen@stavanger.kommune.no (Send)
Lena Norberg
Kontaktlærer 7B
lena.norberg@stavanger.kommune.no (Send)
Asbjørn Bryne Hogstad
Kontaktlærer 7C
asbjorn.hogstad@stavanger.kommune.no (Send)
Ann-Elin Nordhagen
Faglærer 6. og 7. trinn
ann.elin.nordhagen@stavanger.kommune.no (Send)
Dag Endresen
Faglærer 7. trinn
dag.endresen@stavanger.kommune.no (Send)
Charlotte Sande
Faglærer
Permisjon
charlotte.sande@stavanger.kommune.no (Send)