Meny
Velg seksjon Forside
Hovedadresse Ordfører Askelandsgate 11 4020 Stavanger Telefon: 51 91 42 30 Send oss e-post
Jåtten skole Postadresse: Postboks 8069 Forus 4068 Stavanger
Redaktør: Arne Kristian Espedal
Innlogging GSuite (Google)
GSuite
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<november 2020><<
november 2020
mtotfls
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
5.-7. trinn

Her finner du oversikten over ansatte i avdeling 5.-7. trinn, stilling, arbeidsoppgaver og kontaktinformasjon.

Alle skolens ansatte har tilknytning til en av de fem avdelingene ved Jåtten skole. (1.-2. trinn, 3.-5. trinn, 6.-7. trinn, SFO og skolens ledelse). Svært mange av våre ansatte jobber på tvers av avdelingene, men har sin hoved-tilknytning til den avdelingen der de jobber mest.

Telefonnummer til lærernes arbeidsrom:

5.trinn: 51914244

6.trinn: 51914244

7.trinn: 51914282


Wenche Gjøse
Kontaktlærer 5A
wenche.gjose@stavanger.kommune.no (Send)
Ståle Nøstbakken
Kontaktlærer 5B
stale.nostbakken@stavanger.kommune.no (Send)
Christian Stensland
kontaktlærer 5C
christian.stensland@stavanger.kommune.no (Send)
Grethe Auflem
Kontaktlærer 5D
grethe.ringaas.auflem@stavanger.kommune.no (Send)
Halvor Hansen Høvring
Faglærer 5. trinn
halvor.hansen.hovring@stavanger.kommune.no (Send)
Mariann Sleen
Kontaktlærer 6A
mariann.sleen@stavanger.kommune.no (Send)
Lena Norberg
Kontaktlærer 6B
lena.norberg@stavanger.kommune.no (Send)
Asbjørn Bryne Hogstad
Kontaktlærer 6C
asbjorn.hogstad@stavanger.kommune.no (Send)
Asbjørn Moe
Faglærer 6. trinn
asbjorn.moe@stavanger.kommune.no (Send)
Anne Sørland Eltervåg
Faglærer 6. trinn
anne.sorland.eltervag@stavanger.kommune.no (Send)
Bjørg Fagerheim
Kontaktlærer 7A
bjorg.fagerheim@stavanger.kommune.no (Send)
Eli Landa
Kontaktlærer 7B
eli.landa@stavanger.kommune.no (Send)
Unn Fjæstad Morken
Kontaktlærer 7C
unn.morken@stavanger.kommune.no (Send)
Anne Gunn Egeland
Kontaktlærer 7D
annegunn@stavanger.kommune.no (Send)
Ann-Elin Nordhagen
Faglærer 7. trinn
ann.elin.nordhagen@stavanger.kommune.no (Send)
Tor Gunnar Roalkvam
Faglærer 7. trinn
tor.gunnar.viste.roalkvam@stavanger.kommune.no (Send)
Dag Endresen
Faglærer
dag.endresen@stavanger.kommune.no (Send)
Charlotte Sande
Faglærer
Permisjon
charlotte.sande@stavanger.kommune.no (Send)
Henriette Haugen Garvik
Permisjon