Meny
Velg seksjon Forside
Hovedadresse Ordfører Askelandsgate 11 4020 Stavanger Telefon: 51 91 42 30 Send oss e-post
Jåtten skole Postadresse: Postboks 8069 Forus 4068 Stavanger
Redaktør: Arne Kristian Espedal
Innlogging GSuite (Google)
GSuite
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juli 2021><<
juli 2021
mtotfls
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
aug
02
2021
SFO-oppstart
Hele dagen
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
SFO

Her finner du oversikten over ansatte i avdeling SFO, stilling, arbeidsoppgaver og kontaktinformasjon.

Alle skolens ansatte har tilknytning til en av de fem avdelingene ved Jåtten skole. (1.-2. trinn, 3.-4. trinn, 5.-7. trinn, SFO og skolens ledelse). Svært mange av våre ansatte jobber på tvers av avdelingene, men har sin hoved-tilknytning til den avdelingen der de jobber mest.


Anne Grete Sola Øglænd
Barne- og ungdomsarbeider
anne.grete.oglaend@stavanger.kommune.no (Send)
Gaute Bjørheim
Barne- og ungdomsarbeider
gaute.werner.bjorheim@stavanger.kommune.no (Send)
Elen S. Gjøse
Barne- og ungdomsarbeider
elen.svela.gjose@stavanger.kommune.no (Send)
Geir Hognestad
Barne- og ungdomsarbeider
geir.hognestad@stavanger.kommune.no (Send)
Felix Årstad Knutsen
Barne- og ungdomsarbeider
felix.arstad.knutsen@stavanger.kommune.no (Send)
Grethe Sæthre Jakobsen
Barne- og ungdomsarbeider
grethe.sethre.jakobsen@stavanger.kommune.no (Send)
Ingrid Helen Olaussen
Baseleder Muslingene (1. trinn)
Barne og ungdomsarbeider
ingrid.helen.olaussen@stavanger.kommune.no (Send)
Jone Sivertsen
Barne og ungdomsarbeider
jone.sivertsen@stavanger.kommune.no (Send)
Kenneth Marswall
Barne og ungdomsarbeider
kenneth.marswall@stavanger.kommune.no (Send)
Magnus Hansen
Barne og ungdomsarbeider
magnus.hanssen@stavanger.kommune.no (Send)
Maria Selliken
Barne- og ungdomsarbeider
Permisjon
maria.selliken@stavanger.kommune.no (Send)
Martine Yri
Barne- og ungdomsarbeider
Baseleder Hvalungene (4.trinn)
martine.kvevli.yri@stavanger.kommune.no (Send)
Modil Tufte
Barne- og ungdomsarbeider
Baseleder Krabbene (1CD)
modil.tufte@stavanger.kommune.no (Send)
Pål R. Tønnessen
Miljøterapeut
Baseleder Sjøstjernene (2CD)
pal.refsland.tonnessen@stavanger.kommune.no (Send)
Ragnhild Lindø
Førskolelærer m/spes.ped.
Baseleder Sjøhestene (2AB)
ragnhild.lindo@stavanger.kommune.no (Send)
Siv Høiland Friestad
Miljøterapeut
Permisjon
siv.hoiland.friestad@stavanger.kommune.no (Send)
Tine Fardan
Barne og ungdomsarbeider
Baseleder Sjøhestene (2AB)
tine.fardan@stavanger.kommune.no (Send)
Tove Bjørnsen
Miljøterapeut
tove.bjornsen@stavanger.kommune.no (Send)
Anita B. Rønning
Barne- og ungdomsarbeider
anita.baatz.ronning@stavanger.kommune.no (Send)
Bente Wathne
Miljøveileder
Permisjon
bente.wathne@stavanger.kommune.no (Send)
Monica Kverme
Permisjon
Juliana Øverland
Pedagogisk medarbeider
Magnus Larsen
BUA lærling
Mathias Moen
BUA lærling
Samia Filiali
Praksiskandidat BUA
Sara Thue
Praksiskandidat BUA
Synne G. Skaaren
Vikar
Kristine Leirflåt
BUA lærling
Klaudia Miller
Miljøveileder
Ida Næsheim
Barne- og ungdomsarbeider