Meny
Velg seksjon Forside
Hovedadresse Ordfører Askelandsgate 11 4020 Stavanger Telefon: 51 91 42 30 Send oss e-post
Jåtten skole Postadresse: Postboks 8069 Forus 4068 Stavanger
Redaktør: Arne Kristian Espedal
Innlogging GSuite (Google)
GSuite
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<november 2020><<
november 2020
mtotfls
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
SFO

Her finner du oversikten over ansatte i avdeling SFO, stilling, arbeidsoppgaver og kontaktinformasjon.

Alle skolens ansatte har tilknytning til en av de fem avdelingene ved Jåtten skole. (1.-2. trinn, 3.-4. trinn, 5.-7. trinn, SFO og skolens ledelse). Svært mange av våre ansatte jobber på tvers av avdelingene, men har sin hoved-tilknytning til den avdelingen der de jobber mest.


Anne Grete Sola Øglænd
Barne- og ungdomsarbeider
anne.grete.oglaend@stavanger.kommune.no (Send)
Gaute Bjørheim
Barne- og ungdomsarbeider
Baseleder Hvalungene (4. trinn)
gaute.werner.bjorheim@stavanger.kommune.no (Send)
Elen S. Gjøse
Barne- og ungdomsarbeider
elen.svela.gjose@stavanger.kommune.no (Send)
Geir Hognestad
Barne- og ungdomsarbeider
geir.hognestad@stavanger.kommune.no (Send)
Felix Årstad Knutsen
Barne- og ungdomsarbeider
felix.arstad.knutsen@stavanger.kommune.no (Send)
Grethe Sæthre Jakobsen
Barne- og ungdomsarbeider
grethe.sethre.jakobsen@stavanger.kommune.no (Send)
Ingrid Helen Olaussen
Baseleder Delfinene (3. trinn)
Barne og ungdomsarbeider
ingrid.helen.olaussen@stavanger.kommune.no (Send)
Jone Sivertsen
Barne og ungdomsarbeider
jone.sivertsen@stavanger.kommune.no (Send)
Kenneth Marswall
Barne og ungdomsarbeider
kenneth.marswall@stavanger.kommune.no (Send)
Magnus Hansen
Barne og ungdomsarbeider
magnus.hanssen@stavanger.kommune.no (Send)
Maria Selliken
Barne- og ungdomsarbeider
maria.selliken@stavanger.kommune.no (Send)
Martine Yri
Barne- og ungdomsarbeider
martine.kvevli.yri@stavanger.kommune.no (Send)
Modil Tufte
Barne- og ungdomsarbeider
Baseleder Sjøstjernene (2CD)
modil.tufte@stavanger.kommune.no (Send)
Pål R. Tønnessen
Miljøterapeut
Baseleder Krabbene (1CD)
pal.refsland.tonnessen@stavanger.kommune.no (Send)
Ragnhild Lindø
Førskolelærer m/spes.ped.
Baseleder Muslingene (1AB)
ragnhild.lindo@stavanger.kommune.no (Send)
Siv Høiland Friestad
Pedagogisk medarbeider
Permisjon
siv.hoiland.friestad@stavanger.kommune.no (Send)
Tine Fardan
Barne og ungdomsarbeider
Baseleder Sjøhestene (2AB)
tine.fardan@stavanger.kommune.no (Send)
Tove Bjørnsen
Miljøterapeut
tove.bjornsen@stavanger.kommune.no (Send)
Anita B. Rønning
Barne- og ungdomsarbeider
anita.baatz.ronning@stavanger.kommune.no (Send)
Bente Wathne
Miljøveileder
bente.wathne@stavanger.kommune.no (Send)
Anna Elisabeth Larsen
Lærling
Axel Y. Johansen
Miljøterapeut
Permisjon
Monica Kverme
Permisjon
Henrik Bergset
Lærling BUA
Emily W. Markovits
Lærling BUA
Juliana Øverland
Vikar
Belma Cetintas
Praksiskandidat BUA
Magnus Larsen
BUA lærling
Mathias Moen
BUA lærling
Samia Filiali
Praksiskandidat BUA
Sara Thue
Praksiskandidat BUA
Synne G. Skaaren
Vikar
Kristine Leirflåt
BUA lærling