Meny
Velg seksjon Forside
1. klasse
2. klasse
3. klasse
4. klasse
5. klasse
6. klasse
7. klasse
Rosselandsveien 24 4647 Brennåsen
Telefon: 480 74 018 ons og fredag Faks: SFO: 918 80 228 Send oss e-post
Redaktør: Tim Harald Markussen Kelly
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Ansatte ved Rosseland skole

Tim Harald Markussen Kelly
Rektor
995 56 855
tim.kelly@kristiansand.kommune.no (Send)
Kristian Vernegaard
Assisterende rektor
Faglærer
483 56 620
kristian.vernegaard@kristiansand.kommune.no (Send)
Toril Bolstad
Sfo-leder
Fagarbeider
918 80 228
toril.bolstad@kristiansand.kommune.no (Send)
Kirsti Frøysland
Spes.ped. koordinator
Kontaktlærer 4.klasse
984 07 196
kirsti.froysland@kristiansand.kommune.no (Send)
Svein Arild Stallemo
Merkantil
Fagarbeider
958 54 855
svein.arild.stallemo@kristiansand.kommune.no (Send)
Åse Tysdal
Lærer
Faglærer og kulturkontakt
416 33 925
ase.tysdal@kristiansand.kommune.no (Send)
Lillian Kjær
Lærer
Kontaktlærer 1. Klasse
lillian.kjaer@kristiansand.kommune.no (Send)
Mette Marthinsen
Lærer
Kontaktlærer 2.klasse
mette.marthinsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Sissel E. Haslerud Vabo
Lærer
Kontaktlærer 2.klasse
sissel.vabo@kristiansand.kommune.no (Send)
Inger Lise Noddeland
Lærer
Kontaktlærer 3.klasse
inger.lise.noddeland@kristiansand.kommune.no (Send)
Anne Marie Jåtun Røysland
Lærer
Kontaktlærer 4.klasse
anne.marie.jatun.roysland@kristiansand.kommune.no (Send)
Renate Mofjell
Lærer
Kontaktlærer 5.klasse
renate.mofjell@kristiansand.kommune.no (Send)
Gunhild S. Jahr
Lærer
Kontaktlærer 6.klasse, IKT-kontakt
gunhild.skjordal.jahr@kristiansand.kommune.no (Send)
Kristina Berg Gumpen
Lærer
Kontaktlærer 7.klasse
kristina.berg.gumpen@kristiansand.kommune.no (Send)
Randi Hagen
Fagarbeider
Skole
randi.hagen@kristiansand.kommune.no (Send)
Simen Hilmersen
Lærer
Timelærer
simen.hilmersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Elin Langan Kjærran
Fagarbeider
Sfo
elin.langan.kjaerran@kristiansand.kommune.no (Send)
Helene Siv Lilleng
Lærer
Timelærer
helene.lilleng@kristiansand.kommune.no (Send)
Tone Maberg
Assistent
Skole og SFO
tone.maberg@kristiansand.kommune.no (Send)
Gunn Grødem
Fagarbeider
Skole og SFO
gunn.grodem@kristiansand.kommune.no (Send)
Anja Johannessen Samuelsen
Fagarbeider
Skole og SFO
anja.samuelsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Ida Marie Stien
Assistent
Skole og SFO
ida.marie.stien@kristiansand.kommune.no (Send)
Ingunn Utsogn
Renholder, fagarbeider
Skole og SFO
ingunn.utsogn@kristiansand.kommune.no (Send)
Stian Lunde
Lærer
Vikar
stian.lunde@kristiansand.kommune.no (Send)
Mette Tjensvoll
Fagarbeider
Permisjon
mette.floystol@kristiansand.kommune.no (Send)
Gunhild Ueland
Lærer
Permisjon
gunhild.ueland@kristiansand.kommune.no (Send)
Hege Nerbø
Spes.ped. koordinator
Permisjon
472 69 500
hege.nerbo@kristiansand.kommune.no (Send)
Rosilene Cleide Gomes-Lavrantsen
Førstesekretær
Permisjon
rosilene.cleide.gomes-lavrantsen@kristiansand.kommune.no (Send)