Meny
Velg seksjon Forside
Besøksadresse Syreveien 30 4280 Skudeneshavn Telefon: 52820060 Faks: Telefon SFO 95176186 Send oss e-post
Postadresse Postboks 164 4297 Skudeneshavn
Redaktør: Espen Vidar Berg
Påskeferie
12.04.2019 kl 14:00
00
dager
:
00
timer
:
00
min
:
00
sec
Ha en fin påskeferie!
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<april 2019><<
april 2019
mtotfls
25262728293031
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Våre ansatte

Dette er våre flotte ansatte.

Espen Vidar Berg
Rektor
95103210
espen@shps.no (Send)
Arne Nornes
Inspektør
arne@shps.no (Send)
Sten Thorshaug
sten@shps.no (Send)
Liv Hemnes Mørch
Pedagog
liv@shps.no (Send)
Tina Våg
Pedagog
tina@shps.no (Send)
Åse Perly Tjøstheim
Pedagog
ase@shps.no (Send)
Cynthia Berg
Pedagog
cynthia@shps.no (Send)
Aleksander Emilsen Wahlø
Pedagog
aleksander@shps.no (Send)
Anette Hansen
Pedagog
anette@shps.no (Send)
Brita Sørensen
Pedagog
brita@shps.no (Send)
Aslaug Faltinsen
Pedagog
aslaug@shps.no (Send)
Anja Thorsen
Sosiallærer
anja@shps (Send)
Kristine Skådel
Assistent - permisjon
Roger Sandslett
Assistent
roger@shps.no (Send)
Hellen Cathrine Mørch
Assistent/leder SFO
hellen@shps.no (Send)
Lene Therese Lie
Assistent
Monika Diug
Renholder