Meny
Velg seksjon Forside
Besøksadresse Syreveien 30 4280 Skudeneshavn Telefon: 52820060 Faks: Telefon SFO 95176186 Send oss e-post
Postadresse Postboks 164 4297 Skudeneshavn
Redaktør: Espen Vidar Berg
Skolestart
17.08.2020 kl 08:25
00
dager
:
00
timer
:
00
min
:
00
sec
Velkommen til nytt skoleår
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2020><<
oktober 2020
mtotfls
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Våre ansatte

Dette er våre flotte ansatte.

Espen Vidar Berg
Rektor
95103210
espen@shps.no (Send)
Arne Nornes
Inspektør
arne@shps.no (Send)
Sten Thorshaug
Vaktmester/administrasjon
sten@shps.no (Send)
Liv Hemnes Mørch
Pedagog
liv@shps.no (Send)
Tina Våg
Pedagog
tina@shps.no (Send)
Åse Perly Tjøstheim
Pedagog
ase@shps.no (Send)
Cynthia Berg
Pedagog
cynthia@shps.no (Send)
Aleksander Emilsen Wahlø
Pedagog
aleksander@shps.no (Send)
Anette Hansen
Pedagog
anette@shps.no (Send)
Brita Sørensen
Pedagog
brita@shps.no (Send)
Aslaug Faltinsen
Pedagog
aslaug@shps.no (Send)
Anja Thorsen
Sosiallærer
anja@shps (Send)
Kristine Skådel
Assistent - permisjon
Roger Sandslett
Assistent
roger@shps.no (Send)
Hellen Cathrine Mørch
Assistent
hellen@shps.no (Send)
Lene Therese Lie
Assistent
Monika Diug
Renholder
Silje Elise Hillesland
Renholder/Assistent/Leder SFO
Monica Kristensen
Assistent
monica@shps.no (Send)
Stine Sørensen
Lærer/assistent
stine@shps.no (Send)
Kjerstin D. Nordvik
Pedagog
kjerstin@shps.no (Send)
Karina Medhaug
Fast vikar
karina@shps.no (Send)
Elena R. Olsen
Lærling
elena@shps.no (Send)
Hanne Stava
Lærling
hanne@shps.no (Send)