Meny
Velg seksjon Forside
Syreveien 30 4297 Skudeneshavn
Telefon: 52820060 Faks: Telefon SFO 95176186 Send oss e-post
Redaktør: Espen Vidar Berg
Skolestart
16.08.2018 kl 08:25
00
dager
:
00
timer
:
00
min
:
00
sec
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juli 2018><<
juli 2018
mtotfls
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Våre ansatte

Dette er våre flotte ansatte.

Espen Vidar Berg
Rektor
95103210
espen@shps.no (Send)
Arne Nornes
Inspektør
arne@shps.no (Send)
Sten Thorshaug
sten@shps.no (Send)
Liv Hemnes Mørch
Pedagog
liv@shps.no (Send)
Tina Våg
Pedagog
tina@shps.no (Send)
Åse Perly Tjøstheim
Pedagog
ase@shps.no (Send)
Cynthia Berg
Pedagog
cynthia@shps.no (Send)
Aleksander Emilsen Wahlø
Pedagog
aleksander@shps.no (Send)
Anette Hansen
Pedagog
anette@shps.no (Send)
Brita Sørensen
Pedagog
brita@shps.no (Send)
Aslaug Faltinsen
Pedagog
aslaug@shps.no (Send)
Anja Thorsen
Sosiallærer
anja@shps (Send)
Marit Christensen
Assistent
marit@shps.no (Send)
Kristine Skådel
Assistent - permisjon
Roger Sandslett
Assistent
roger@shps.no (Send)
Hellen Cathrine Mørch
Assistent/leder SFO
hellen@shps.no (Send)
Lene Therese Lie
Assistent
Monika Diug
Renholder