Meny
Velg seksjon Forside
Besøksadresse Syreveien 30 4280 Skudeneshavn Telefon: 52820060 Faks: Telefon SFO 95176186 Send oss e-post
Postadresse Postboks 164 4297 Skudeneshavn
Redaktør: Espen Vidar Berg
Påskeferie!
26.03.2021 kl 14:00
00
dager
:
00
timer
:
00
min
:
00
sec
God ferie!
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<mai 2021><<
mai 2021
mtotfls
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Våre ansatte

Dette er våre flotte ansatte.

Espen Vidar Berg
Rektor
95103210
espen@shps.no (Send)
Arne Nornes
Inspektør
arne@shps.no (Send)
Sten Thorshaug
Vaktmester/administrasjon
sten@shps.no (Send)
Liv Hemnes Mørch
Pedagog
liv@shps.no (Send)
Tina Våg
Pedagog
tina@shps.no (Send)
Åse Perly Tjøstheim
Pedagog
ase@shps.no (Send)
Cynthia Berg
Pedagog
cynthia@shps.no (Send)
Aleksander Emilsen Wahlø
Pedagog
aleksander@shps.no (Send)
Anette Hansen
Pedagog
anette@shps.no (Send)
Aslaug Faltinsen
Pedagog
aslaug@shps.no (Send)
Anja Thorsen
Sosiallærer
anja@shps (Send)
Kristine Skådel
Assistent - permisjon
Roger Sandslett
Assistent
roger@shps.no (Send)
Hellen Cathrine Mørch
Assistent
hellen@shps.no (Send)
Lene Therese Lie
Assistent
Monika Diug
Renholder
Silje Elise Hillesland
Renholder/Assistent/Leder SFO
Monica Kristensen
Assistent
monica@shps.no (Send)
Stine Sørensen
Lærer/assistent
stine@shps.no (Send)
Kjerstin D. Nordvik
Pedagog
kjerstin@shps.no (Send)
Karina Medhaug
Assistent
karina@shps.no (Send)
Therese W. Flotve
Pedagog
therese@shbs.no (Send)
Helene K. Vikra
Lærling
helene@shbs.no (Send)
Birgitte Thorshaug
Lærling
birgitte@shbs.no (Send)
Elisabeth Rabben
Lærling
elisabeth@shbs.no (Send)
Jon Andre Sverdrubsen
jon.andre@shbs.no (Send)
Kathrine V. Johansen
Pedagog
kathrine@shbs.no (Send)