Meny
Avdelinger og klasser Forside
Hovedadresse Sandven 1 3656 Atrå Telefon: 35 08 27 40 Send oss e-post
SFO Sandven 1 3656 Atrå Telefon: 469 50 396 - 469 41 279
Redaktør: Kjersti Folkvang Volland
Transponder meldingsbok
Transponder meldingsbok
Våre ansatte

Vi anbefaler å bruke følgende e-postadresse fremfor å sende e-post direkte til en av våre ansatte: atraa.barne-ungdomsskole@tinn.kommune.no.

Da er man sikker på at e-posten når frem selv om noen skulle være borte denne dagen.


Kjersti Folkvang Volland
Rektor/enhetsleder
40 51 28 40
kjersti.folkvang.volland@tinn.kommune.no (Send)
Jorån Luraas
Avdelingsleder ungdomstrinn
47 63 30 23
Joran.Luraas@tinn.kommune.no (Send)
Marianne Aas
Avdelingsleder barnetrinn
90 61 38 48
marianne.aas@tinn.kommune.no (Send)
Anne Lise Gjøystdal
SFO-leder
46941279
Anne.Lise.Eggerud.Gjoystdal@tinn.kommune.no (Send)
Idun Lio
Sosiallærer
35082740
idun.lio@tinn.kommune.no (Send)
Frank M. Luraas
IKT-ansvarlig
35082740
frank.luraas@tinn.kommune.no (Send)
Gunnhild Rønningen
Kontaktlærer 2. trinn
gunnhild.ronningen@tinn.kommune.no (Send)
Linn Kålås Smørvik
Kontaktlærer 1. trinn
linn.kalas.smorvik@tinn.kommune.no (Send)
Katrine Fuglesteg
Kontaktlærer 3. trinn
katrine.fuglesteg@tinn.kommune.no (Send)
Merete Uverud
Kontaktlærer 4. trinn
Merete.Uverud@tinn.kommune.no (Send)
Gry Marit Mårdalen
Kontaktlærer 4. trinn
gry.marit.mardalen@tinn.kommune.no (Send)
Ulf Hope
Kontaktlærer 5. trinn
ulf.hope@tinn.kommune.no (Send)
Cecilie Lia
Kontaktlærer 6. trinn
cecilie.lia@tinn.kommune.no (Send)
Linn Kjersti Marumsrud
Kontaktlærer 7. trinn
linn.kjersti.marumsrud@tinn.kommune.no (Send)
Idun Lio
Kontaktlærer 8. trinn
Sosiallærer
idun.lio@tinn.kommune.no (Send)
Vibeke Haukås
Kontaktlærer 10. trinn
vibeke.haukas@tinn.kommune.no (Send)
Janne Prestårhus
Kontaktlærer 9
Rådgiver
janne.prestarhus@tinn.kommune.no (Send)