Meny
Avdelinger og klasser Forside
Småtrinn
Mellomtrinn
Hovedadresse Sandven 1 3656 Atrå Telefon: 35 08 27 40 Send oss e-post
SFO Sandven 1 3656 Atrå Telefon: 469 50 396 - 469 41 279
Redaktør: Frank M. Luraas
Transponder meldingsbok
Transponder meldingsbok
Våre ansatte

Vi anbefaler å bruke følgende e-postadresse fremfor å sende e-post direkte til en av våre ansatte: atraa.barne-ungdomsskole@tinn.kommune.no.

Da er man sikker på at e-posten når frem selv om noen skulle være borte denne dagen.


Ingrid Haukaas
Rektor/enhetsleder
35082740
ingrid.haukaas@tinn.kommune.no (Send)
Jorån Luraas
Avdelingsleder ungdomstrinn
35082740
Joran.Luraas@tinn.kommune.no (Send)
Marianne Aas
Avdelingsleder barnetrinn
35082740
marianne.aas@tinn.kommune.no (Send)
Anne Lise Gjøystdal
SFO-leder
46941279
Anne.Lise.Eggerud.Gjoystdal@tinn.kommune.no (Send)
Karianne Thorstensen
Sosiallærer og spes.ped. koordinator
35082740
Karianne.Thorstensen@tinn.kommune.no (Send)
Frank M. Luraas
IKT-ansvarlig
35082740
frank.luraas@tinn.kommune.no (Send)
Gunnhild Rønningen
Kontaktlærer 1. trinn
gunnhild.ronningen@tinn.kommune.no (Send)
Linn Kålås Smørvik
Kontaktlærer 2. trinn
linn.kalas.smorvik@tinn.kommune.no (Send)
Hanne Husevold
Kontaktlærer 2. trinn
hanne.husevold@tinn.kommune.no (Send)
Merete Uverud
Kontaktlærer 3. trinn
Merete.Uverud@tinn.kommune.no (Send)
Torunn Aarnes
Kontaktlærer 4. trinn
torunn.aarnes@tinn.kommune.no (Send)
Ulf Hope
Kontaktlærer 5. trinn
ulf.hope@tinn.kommune.no (Send)
Cecilie Lia
Kontaktlærer 5. trinn
cecilie.lia@tinn.kommune.no (Send)
Linn Kjersti Marumsrud
Kontaktlærer 6. trinn
linn.kjersti.marumsrud@tinn.kommune.no (Send)
Gry Marit Mårdalen
Kontaktlærer 7. klasse
Gry.Marit.Mardalen@tinn.kommune.no (Send)
Åsa Elisabet Flatland
Kontaktlærer 8. trinn
asa.flatland@tinn.kommune.no (Send)
Vibeke Haukås
Kontaktlærer 9. trinn
vibeke.haukas@tinn.kommune.no (Send)
Lene S. Våer
Kontaktlærer 10a
lene.skov.vaaer@tinn.kommune.no (Send)
Terje Lurås
Kontaktlærer 10b
Terje.Luras@tinn.kommune.no (Send)
Janne Prestårhus
Kontaktlærer 10c
janne.prestarhus@tinn.kommune.no (Send)