Meny
Velg seksjon Forside
Hovedadresse Sandven 1 3656 Atrå Telefon: 41 70 04 13 Send oss e-post
SFO Sandven 1 3656 Atrå Telefon: 469 50 396 - 469 41 279
Redaktør: Kjersti Folkvang Volland
Transponder meldingsbok
Transponder meldingsbok
Våre ansatte

Vi anbefaler å bruke følgende e-postadresse fremfor å sende e-post direkte til en av våre ansatte: atraa.barne-ungdomsskole@tinn.kommune.no.

Da er man sikker på at e-posten når frem selv om noen skulle være borte denne dagen.


Kjersti Folkvang Volland
Enhetsleder/rektor
40 51 28 40
kjersti.folkvang.volland@tinn.kommune.no (Send)
Jorån Luraas
Avdelingsleder ungdomstrinn
47 63 30 23
Joran.Luraas@tinn.kommune.no (Send)
Marianne Aas
Avdelingsleder barnetrinn
90 61 38 48
marianne.aas@tinn.kommune.no (Send)
Anne Lise Gjøystdal
SFO-leder
46941279
Anne.Lise.Eggerud.Gjoystdal@tinn.kommune.no (Send)
Linn Kjersti Marumsrud
Kontaktlærer 2. trinn
41 70 04 13
linn.kjersti.marumsrud@tinn.kommune.no (Send)
Ina Malin Nylend Skaret
Kontaktlærer 3.trinn
41 70 04 13
ina.malin.skaret.nylend@tinn.kommune.no (Send)
Cecilie Lia
lærer
41 70 04 13
cecilie.lia@tinn.kommune.no (Send)
Katrine Fuglesteg
Kontaktlærer 1. trinn
41 70 04 13
katrine.fuglesteg@tinn.kommune.no (Send)
Gry Marit Mårdalen
Kontaktlærer 6. trinn
41 70 04 13
gry.marit.mardalen@tinn.kommune.no (Send)
Ulf Hope
Kontaktlærer 7.trinn
41 70 04 13
ulf.hope@tinn.kommune.no (Send)
Hanne Husevold
Kontaktlærer 5.trinn
41 70 04 13
hanne.husevold@tinn.kommune.no (Send)
Vibeke Haukås
Kontaktlærer 9. trinn
41 70 04 13
vibeke.haukas@tinn.kommune.no (Send)
Idun Lio
Kontaktlærer 10.trinn
41 70 04 13
idun.lio@tinn.kommune.no (Send)
Janne Prestårhus
Kontaktlærer 8.trinn
Sosiallærer og Karriereveileder
41 70 04 13
janne.prestarhus@tinn.kommune.no (Send)
Gunnhild Rønningen
Lærer
41 70 04 13
gunhild.ronningen@tinn.kommune.no (Send)
Linn Kålås Smørvik
lærer
linn.kalas.smorvik@tinn.kommune.no (Send)
Merethe Bye
Lærer
41 70 04 13
merethe.bye@tinn.kommune.no (Send)
Ingrid Nathalie Sundbolien
Kontaktlærer 7.trinn
41 70 04 13
ingrid.nathalie.sundbolien@tinn.kommune.no (Send)
Ragnhild Jonsjord Lurås
Lærer
41 70 04 13
ragnhild.jonsjord.luras@tinn.kommune.no (Send)
Tone Beate Andersen
Lærer
41 70 04 13
tone.beate.andersen@tinn.kommune.no (Send)
Inger Volland
Lærer
41 70 04 13
inger.volland@tinn.kommune.no (Send)
Terje Lurås
Lærer
41 70 04 13
terje.luras@tinn.kommune.no (Send)
Amund Lauvstad
Lærer
41 70 04 13
bjørn.amund.lauvstad@tinn.kommune.no (Send)
Kari Solvang Hope
Kontaktlærer 8.trinn
Kontaktlærer elevråd
41 70 04 13
kari.solvang.hope@tinn.kommune.no (Send)
Ann-Kristin Herberg
Fagarbeider
Lærer Mat og helse
41 70 04 13
ann-kristin.herberg@tinn.kommune.no (Send)
Brit Kirsti Brekka Miland
Fagarbeider
41 70 04 13
Evy Anne Hvammen Andersen
Merkantil
Fagarbeider med spes ped
41 70 04 13
evy.anne.hvammen.andersen@tinn.kommune.no (Send)
Sidsel Skaret
Assistent
41 70 04 13
Tonje Lise Hansen
Fagarbeider
41 70 04 13
Trude Thosand
Fagarbeider
41 70 04 13
Gretha Bakken
Assistent
41 70 04 13
Åse Røysland
Vernepleier
41 70 04 13
ase.roysland@tinn.kommune.no (Send)
Irene Jørgensen Skaret
Kontaktlærer 4.trinn
41 70 04 13
irene.jorgensen.skaret@tinn.kommune.no (Send)
Gunn Canpolat Langeland
Kontaktlærer 5.trinn
41 70 04 13
gunn.canpolat.langeland@tinn.kommune.no (Send)
Ingvild Kvåle Myksvoll
lærer
41 70 04 13
ingvild.kvale.myksvoll@tinn.kommune.no (Send)