Meny
Velg seksjon Forside
Haumyrveien 39 4637 Kristiansand Vis på kart
Telefon: 38058660 Send oss e-post
Redaktør: Jarle Ausland
Covid-19 / Koronainformasjon
Informasjon på flere språk
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Fravær og permisjon
Søk permisjon her
Elevundersøkelsen 2019
Elevundersøkelsen 2019
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<november 2020><<
november 2020
mtotfls
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Søk i skolebiblioteket
Søk i skolebiblioteket
Søk om å slette fravær her
Søk om å slette fravær her
Ansatte på skolen

Jarle Ausland
Rektor
94 52 18 65
jarle.ausland@kristiansand.kommune.no (Send)
Merete Birkeland
Undervisningsinspektør
99 33 19 23
merete.birkeland@kristiansand.kommune.no (Send)
Odd Inge Aabel
Rådgiver
90 78 04 98
odd.inge.aabel@kristiansand.kommune.no (Send)
Alf Tor Abrahamsen
Kontaktlærer 10A
93 02 96 14
alf.tor.abrahamsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Per Abildgaard
Lærer
98 81 89 37
per.abildgaard@kristiansand.kommune.no (Send)
Kristin Askland
spes.ped.leder
97778197
kristin.askland@kristiansand.kommune.no (Send)
Dag Beek
Lærer
48 15 28 11
dag.johan.s.beek@kristiansand.kommune.no (Send)
Carina Bentsen
Kontaktlærer 8D
95405255
carina.bentsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Toini Berg
Lærer
91 35 35 36
toini.g.berg@kristiansand.kommune.no (Send)
Wanja Birkeland
Kontorleder
95 06 67 53
wanja.birkeland@kristiansand.kommune.no (Send)
Aina Wikanes Bjelland
Lærer
Bibliotekansvarlig
41 68 71 46
aina.wikanes.bjelland@kristiansand.kommune.no (Send)
Thomas Bakke
Lærer
41 68 31 41
thomas.eide@kristiansand.kommune.no (Send)
Anette B Dyrkolbotn
Lærer
permisjon 2020
45 48 98 46
anette.dyrkolbotn@kristiansand.kommune.no (Send)
Kristine Fjørtoft
Lærer
97 14 43 62
kristine.fjortoft@kristiansand.kommune.no (Send)
Lise Jortveit Foshaugen
Kontaktlærer 10D
91134714
lise.jortveit@kristiansand.kommune.no (Send)
Erik Fredheim
IKT-kontakt
93660779
erik.fredheim@kristiansand.kommune.no (Send)
Arild Gulbrandsen
Kontaktlærer 10B
91 12 77 92
arild.gulbrandsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Bjørn Atle Hjortland
Kontaktlærer 8C
99 37 24 13
bjorn.atle.hjortland@kristiansand.kommune.no (Send)
Benedicte Holgersen
Kontaktlærer 10D
46 68 23 13
benedicte.holgersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Mass Berg Johansen
Kontaktlærer 9B
41 67 38 02
mass.berg.johansen@kristiansand.kommune.no (Send)
Ingunn Lykkedrang Kristensen
Assistent
90 89 28 48
ingunn.l.kristensen@kristiansand.kommune.no (Send)
Annette Larsen
Fagarbeider
92845785
annette.larsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Elizabeth N Malja
Kontaktlærer 8A
90568230
elizabeth.n.malja@kristiansand.kommune.no (Send)
Rasmus Maureid
Kontaktlærer 9A
99 74 08 88
rasmus.maureid@kristiansand.kommune.no (Send)
Amanda Nerheim
kontaktlærer 9D
40 52 32 49
marit.amanda.nerheim@kristiansand.kommune.no (Send)
Anders Nilsen
Lærer
98 40 77 33
anders.nilsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Marianne T. Nodeland
Lærer
41 16 20 99
marianne.nodeland@kristiansand.kommune.no (Send)
Nina Olsen
Fagarbeider
90778113
nina.olsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Terje Olsen
Vaktmester
91 35 77 81
terje.olsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Karl Sverre Roberg
Kontaktlærer 8B
97540812
karl.sverre.roberg@kristiansand.kommune.no (Send)
Inger Lise T Ropstad
Lærer
97077808
inger.lise.trondsen.ropstad@kristiansand.kommune.no (Send)
Inger Hørgård Salvesen
Lærer
41 41 41 08
inger.h.salvesen@kristiansand.kommune.no (Send)
Heidi Sandvik
Kontaktlærer 10C
99 27 13 34
heidi.sandvik@kristiansand.kommune.no (Send)
Bente Sødal
Kontaktlærer 10A
41 68 47 50
bente.sodal@kristiansand.kommune.no (Send)
Jostein Torvnes
Lærer
99 56 06 87
jostein.torvnes@kristiansand.kommune.no (Send)
Magnhild Tvedt
Kontaktlærer 9C
94487333
magnhild.rugland@kristiansand.kommune.no (Send)
Toby Tørresen
Sosiallærer
90 83 81 81
thorbjorn.torressen@Kristiansand.kommune.no (Send)