Meny
Jeg er her: Forside
Skolestartere
1. klasse
2. klasse
3. klasse
4. klasse
5. klasse
6. klasse
7. klasse
SFO
Riskaveien 7, 4310 Hommersåk Postboks 583 4302 Sandnes
Telefon: 51 33 60 40 Send oss e-post
Redaktør: Arve Sæther
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Juleferie
17.12.2021 kl 13:10
00
dager
:
00
timer
:
00
min
:
00
sec
GOD JUL!
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Andre ansatte

Ann Lena Aaltvedt
Miljøveilder 1. klasse
ann-lena.minaberg.aaltvedt@sandnes.kommune.no (Send)
Synne Egeland
Barne- og ungdomsarbeider 1. klasse
synne.egeland@sandnes.kommune.no (Send)
Sunniva Sandanger
Lærling 1. og 2. trinn
sunniva.sandanger@sandnes.kommune.no (Send)
Stephen O'Neal
Assistent. 4. klasse
stephen.o-neal@sandnes.kommune.no (Send)
Jeanette Sondresen
Miljøveileder 4. klasse
jeanette.olsen@sandnes.kommune.no (Send)
Eli-Ann Lund
Miljøterapaut 6. klasse
eli-ann.lund@sandnes.kommune.no (Send)
Liv Jane Mosnes
Barne- og ungdomsarbeider 7.klasse
Liv.Jane.Mosnes@sandnes.kommune.no (Send)
Gerd Monica Hansen
Assistent 7. klasse
gerd.monica.hansen@sandnes.kommune.no (Send)
Torunn Øygard
Barne- og ungdomsarbeider
torunn.vik.oygard@sandnes.kommune.no (Send)