Meny
Jeg er her: Forside
1. klasse
2. klasse
3. klasse
4. klasse
5. klasse
6. klasse
7. klasse
SFO
Riskaveien 7, 4310 Hommersåk Postboks 583 4302 Sandnes
Telefon: 51 33 60 40 Send oss e-post
Redaktør: Arve Sæther
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Skolestart
17.08.2020 kl 08:20
00
dager
:
00
timer
:
00
min
:
00
sec
Velkommen tilbake til skolen!
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Lærere

Dette er våre lærere!

Her finner du både mailadresser til hver enkelt lærer, og telefonnummer til trinntelefonene.


Gjertrud Bertine Alme
Lærer, 1. trinn
48065256
gjertrud.bertine.alme@sandnes.kommune.no (Send)
Turi Bekkevold
Lærer, 1. trinn
48065256
Elin Floen
Lærer, 2. trinn
48099090
elin.floen@sandnes.kommune.no (Send)
Kristine Waldow Hauge
Lærer, 2. trinn
48099090
kristine.waldow.hauge@sandnes.kommune.no (Send)
Anne Olsson
Lærer, 3. trinn
48112707
anne.olsson@sandnes.kommune.no (Send)
Kristin Hetland
Lærer, 3. trinn
48112707
kristin.hetland@sandnes.kommune.no (Send)
Lene Helleland
Lærer, 4. trinn
Tillitsvalgt, utdanningsforbundet
47507529
lene.helleland@sandnes.kommune.no (Send)
Turid Furdal
Lærer, 4. trinn
47507529
turid.furdal@sandnes.kommune.no (Send)
Inger Askeland
Lærer, 5. trinn
48009408
inger.askeland@sandnes.kommune.no (Send)
Siri Vea
Lærer, 5. trinn
Sosiallærer
48009408
siri.vea@sandnes.kommune.no (Send)
Jarle Risa
Lærer, 6. trinn
Verneombud
48007784
jarle.risa@sandnes.kommune.no (Send)
Christine Vier
Lærer, 6. trinn
48007784
Christine.Vier@sandnes.kommune.no (Send)
Ingjerd Lapin
Lærer, 7. trinn
48048074
ingjerd.lapin@sandnes.kommune.no (Send)
Harald Halvorsen
Lærer, 6, 7. trinn
IKT-ansvarlig
harald.halvorsen@sandnes.kommune.no (Send)
Oddny Charlotte Nesse
6. og 7. trinn
oddny.charlotte.nesse@sandnes.kommune.no (Send)
Christoffer Bjerkreim
Lærer 7. trinn