Meny
Jeg er her: Forside
Skolestartere
1. klasse
2. klasse
3. klasse
4. klasse
5. klasse
6. klasse
7. klasse
SFO
Riskaveien 7, 4310 Hommersåk Postboks 583 4302 Sandnes
Telefon: 51 33 60 40 Send oss e-post
Redaktør: Arve Sæther
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Juleferie
17.12.2021 kl 13:10
00
dager
:
00
timer
:
00
min
:
00
sec
GOD JUL!
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Lærere

Dette er våre lærere!

Her finner du både mailadresser til hver enkelt lærer, og telefonnummer til trinntelefonene.


Christoffer Bjerkreim
Lærer 1. trinn
48007784
christoffer.bjerkreim@sandnes.kommune.no (Send)
Turi Bekkevold
Lærer, 1. trinn
48007784
turi.bekkevold@sandnes.kommune.no (Send)
Kristin Hetland
Lærer, 2. trinn
48048074
kristin.hetland@sandnes.kommune.no (Send)
Anne Olsson
Lærer, 2. trinn
48048074
anne.olsson@sandnes.kommune.no (Send)
Gjertrud Bertine Alme
Lærer, 3. trinn
48065256
gjertrud.bertine.alme@sandnes.kommune.no (Send)
Oddny Charlotte Nesse
Lærer 3. trinn
48065256
oddny.charlotte.nesse@sandnes.kommune.no (Send)
Elin Floen
Lærer, 4. trinn
48099090
elin.floen@sandnes.kommune.no (Send)
Kristine Waldow Hauge
Lærer, 4. trinn
48099090
kristine.waldow.hauge@sandnes.kommune.no (Send)
Birgitte Sørbø
Lærer, 5. trinn
48112707
birgitte.sorbo@sandnes.kommune.no (Send)
Lene Helleland
Lærer, 5. trinn
48112707
lene.helleland@sandnes.kommune.no (Send)
Turid Furdal
Lærer, 6. trinn
47507529
turid.furdal@sandnes.kommune.no (Send)
Ingjerd Lapin
Lærer, 6. trinn
47507529
ingjerd.lapin@sandnes.kommune.no (Send)
Siri Vea
Lærer, 7. trinn
Sosiallærer
48009408
siri.vea@sandnes.kommune.no (Send)
Jarle Risa
Lærer, 7. trinn
48009408
jarle.risa@sandnes.kommune.no (Send)
Christine Vier
Lærer, 7. trinn
48007784
Christine.Vier@sandnes.kommune.no (Send)
Morten Andre Ims
Lærer, 5-7. trinn
morten.andre.ims@sandnes.kommune.no (Send)