Meny
Jeg er her: Forside
1. klasse
2. klasse
3. klasse
4. klasse
5. klasse
6. klasse
7. klasse
SFO
Riskaveien 7, 4310 Hommersåk Postboks 583 4302 Sandnes
Telefon: 51 33 60 40 Send oss e-post
Redaktør: Tormod Nybru
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Sommerferie
18.06.2021 kl 13:10
00
dager
:
00
timer
:
00
min
:
00
sec
Ha en fin sommerferie!
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Lærere

Dette er våre lærere!

Her finner du både mailadresser til hver enkelt lærer, og telefonnummer til trinntelefonene.


Kristin Hetland
Lærer, 1. trinn
48048074
kristin.hetland@sandnes.kommune.no (Send)
Turi Bekkevold
Lærer, 1. trinn
48048074
Gjertrud Bertine Alme
Lærer, 2. trinn
48065256
gjertrud.bertine.alme@sandnes.kommune.no (Send)
Oddny Charlotte Nesse
Lærer 2. trinn
48065256
oddny.charlotte.nesse@sandnes.kommune.no (Send)
Elin Floen
Lærer, 3. trinn
48099090
elin.floen@sandnes.kommune.no (Send)
Kristine Waldow Hauge
Lærer, 3. trinn
48099090
kristine.waldow.hauge@sandnes.kommune.no (Send)
Anne Olsson
Lærer, 4. trinn
48112707
anne.olsson@sandnes.kommune.no (Send)
Christoffer Bjerkreim
Lærer 4. trinn
48112707
Turid Furdal
Lærer, 5. trinn
47507529
turid.furdal@sandnes.kommune.no (Send)
Ingjerd Lapin
Lærer, 5. trinn
47507529
ingjerd.lapin@sandnes.kommune.no (Send)
Lene Helleland
Lærer, 5. trinn
Tillitsvalgt, utdanningsforbundet
47507529
lene.helleland@sandnes.kommune.no (Send)
Inger Askeland
Lærer, 6. trinn
48009408
inger.askeland@sandnes.kommune.no (Send)
Siri Vea
Lærer, 6. trinn
Sosiallærer
48009408
siri.vea@sandnes.kommune.no (Send)
Jarle Risa
Lærer, 7. trinn
Verneombud
48007784
jarle.risa@sandnes.kommune.no (Send)
Christine Vier
Lærer, 7. trinn
48007784
Christine.Vier@sandnes.kommune.no (Send)
Harald Halvorsen
Lærer, 7. trinn
IKT-ansvarlig
harald.halvorsen@sandnes.kommune.no (Send)
Annika Olsen
Lærer, 6. trinn
48009408
annika.olsen@sandnes.kommune.no (Send)