Meny
Velg seksjon Forside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Gå til Google Classroom
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2020><<
oktober 2020
mtotfls
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Ansatte i skolen

Dette er de ansatte i skolen.

Turid Lohne Liene
Kontaktlærer 1. trinn
90709311
Turid.Lohne.Liene@kristiansand.kommune.no (Send)
Marianne Aagesen
Kontaktlærer 1. trinn
90709311
Marianne.Aagesen@kristiansand.kommune.no (Send)
Randi Godtfredsen
Timelærer 1. trinn
90709311
Randi.Godtfredsen@Kristiansand.kommunal.no (Send)
Ragnhild Songe
Fagarbeider 1. trinn
90709311
Ragnhild.Songe@kristiansand.kommune.no (Send)
Andreas Torkildsen
Kontaktlærer 2. trinn
90709311
Andreas.Torkildsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Marit Sørensen Røisland
Kontaktlærer 2. trinn
90709311
Marit.Sorensen.Roisland@kristiansand.kommune.no (Send)
Gunhild O. Hansen
Timelærer 2. og 5. trinn
Sosiallærer
90709311
Gunhild.O.Hansen@kristiansand.kommune.no (Send)
Terese Albertsen Olaussen
Fagarbeider 2. trinn
90709311
Terese.Albertsen.Olaussen@kristiansand.kommune.no (Send)
Nikolett Loyko
Kontaktlærer 3. trinn
Ressurslærer
90709311
nikolett.loyko@kristiansand.kommune.no (Send)
Susanne Seberg Primdahl
Timelærer 3. trinn
Fagkontakt bibliotek
90709311
Susanne.Seberg.Primdahl@kristiansand.kommune. no (Send)
Anne Lill Ormseth
Timelærer 2.og 3. trinn
90709311
Anne.Lill.Ormseth@kristiansand.kommune.no (Send)
Janne Vikebak Larsen
Timelærer 3. og 4. trinn
90709311
Janne.Larsen2@kristiansand.kommune.no (Send)
Monica F. Gløersen
Kontaktlærer 4. trinn
Teamleder 1.-4. trinn
90709311
Monica.F.Gloersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Merethe Lien
Kontaktlærer 4. trinn
90709311
Merethe.Lien@kristiansand.kommune.no (Send)
Ruby Tehrani
Fagarbeider 4. trinn
90709311
Ruby.Tehrani@kristiansand.kommune.no (Send)
Øystein Stray Kostøl
Kontaktlærer 5. trinn
90709311
Oystein.Kostol@kristiansand.kommune.no (Send)
Grethe Holberg
Kontaktlærer 5. trinn
90709311
Grethe.Holberg@kristiansand.kommune.no (Send)
Kirsten Frøysaa
Audiopedagog
Kirsten.Froysaa@kristiansand.kommune.no (Send)
Line Øvrevik
Kontaktlærer 6. trinn
90709311
line.ovrevik@kristiansand.kommune.no (Send)
Beate Rødland
Kontaktlærer 6. trinn
Tillitsvalgt
90709311
Beate.Rodland@kristiansand.kommune.no (Send)
Sigurd Schaathun
Timelærer 6. trinn
IKT-kontakt, ressurslærer
90709311
sigurd.schaathun@kristiansand.kommune.no (Send)
Joar Bøthun Liøen
Kontaktlærer 7. trinn
Teamleder 5.-7. trinn
90709311
Joar.Bothun.Lioen@kristiansand.kommune.no (Send)
Elin A. Breland
Timelærer 7. trinn
Spes. ped. leder
90709311
Elin.Aurebekk.Breland@kristiansand.kommune.no (Send)