Meny
Velg seksjon Forside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Gå til Its Learning
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<september 2019><<
september 2019
mtotfls
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Ansatte i skolen

Dette er de ansatte i skolen.

Andreas
Lærer, 1. trinn
Marit
Lærer 1. trinn
Marianne Aagesen
Lærer 1. trinn
90709311
marianne.aagesen@kristiansand.kommune.no (Send)
Nikolett Loyko
Kontaktlærer 2. trinn
90709311
nikolett.loyko@kristiansand.kommune.no (Send)
Anne Lill Ormseth
Timelærer 2.trinn
90709311
Anne.Lill.Ormseth@kristiansand.kommune.no (Send)
Susanne Seberg Primdahl
Timelærer 2. trinn
Fagkontakt bibliotek, musikk og mat og helse
90709311
Susanne.Seberg.Primdahl@kristiansand.kommune. no (Send)
Monica F. Gløersen
Kontaktlærer 3. trinn
Teamleder 1-4, fagutvikler naturfag
90709311
Monica.F.Gloersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Turid Lohne Liene
Kontaktlærer 3. trinn
Verneombud
90709311
Turid.Lohne.Liene@kristiansand.kommune.no (Send)
Randi Godtfredsen
Timelærer 3.trinn
90709311
Randi.Godtfredsen@Kristiansand.kommunal.no (Send)
Øystein Stray Kostøl
Kontaktlærer 4. trinn
90709311
Oystein.S.Kostol@kristiansand.kommune.no (Send)
Grethe Holberg
Kontaktlærer 4. trinn
90709311
Grethe.Holberg@kristiansand.kommune.no (Send)
Janne Vikebak Larsen
Timelærer 4. trinn
90709311
Janne.Larsen2@kristiansand.kommune.no (Send)
Kirsten Frøysaa
Audiopedagog
Kirsten.Froysaa@kristiansand.kommune.no (Send)
Line Øvrevik
Kontaktlærer 5. trinn
90709311
line.ovrevik@kristiansand.kommune.no (Send)
Beate Rødland
Kontaktlærer 5. trinn
Tillitsvalgt, Fagutvikler engelsk
90709311
Beate.Rodland@kristiansand.kommune.no (Send)
Sigurd Schaathun
Timelærer 5. trinn
Teamleder 5-7, IKT-kontakt
90709311
sigurd.schaathun@kristiansand.kommune.no (Send)
Joar Bøthun Liøen
Kontaktlærer 5. trinn
Fagutvikler norsk
90709311
Joar.Bothun.Lioen@kristiansand.kommune.no (Send)
Rune Flatebø
Kontaktlærer 7. trinn
90709311
Rune.Flatebo@kristiansand.kommune.no (Send)
Gunhild O. Hansen
Timelærer
Sosiallærer
90709311
Gunhild.O.Hansen@kristiansand.kommune.no (Send)
Elin A. Breland
Spes. ped. leder
timelærer
90709311
Elin.Aurebekk.Breland@kristiansand.kommune.no (Send)
Ragnhild Songe
Fagarbeider
90709311
Ragnhild.Songe@kristiansand.kommune.no (Send)
Terese Albertsen Olaussen
Fagarbeider
90709311
Terese.Albertsen.Olaussen@kristiansand.kommune.no (Send)