Meny
Velg seksjon Forside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Gå til Its Learning
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juni 2019><<
juni 2019
mtotfls
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
01020304050607
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Ansatte i skolen

Dette er de ansatte i skolen.

Jørgen Snøås
Kontaktlærer 1. trinn
90709311
Jorgen.Snoas@kristiansand.kommune.no (Send)
Susanne Seberg Primdahl
Timelærer 1. trinn
Fagkontakt musikk og mat og helse
90709311
Susanne.Seberg.Primdahl@kristiansand.kommune. no (Send)
Turid Lohne Liene
Kontaktlærer 2. trinn
Verneombud
90709311
Turid.Lohne.Liene@kristiansand.kommune.no (Send)
Anne Lill Ormseth
Kontaktlærer 2.trinn
90709311
Anne.Lill.Ormseth@kristiansand.kommune.no (Send)
Randi Godtfredsen
Timelærer 2.trinn
90709311
Randi.Godtfredsen@Kristiansand.kommunal.no (Send)
Øystein Stray Kostøl
Kontaktlærer 3. trinn
90709311
Oystein.S.Kostol@kristiansand.kommune.no (Send)
Grethe Holberg
Kontaktlærer 3. trinn
90709311
Grethe.Holberg@kristiansand.kommune.no (Send)
Janne Vikebak Larsen
Timelærer 3. trinn
90709311
Janne.Larsen2@kristiansand.kommune.no (Send)
Kirsten Frøysaa
Audiopedagog
Kirsten.Froysaa@kristiansand.kommune.no (Send)
Line Øvrevik
Kontaktlærer 4. trinn
Teamleder 1-4
90709311
line.ovrevik@kristiansand.kommune.no (Send)
Beate Rødland
Kontaktlærer 4. trinn
Tillitsvalgt, Fagutvikler engelsk
90709311
Beate.Rodland@kristiansand.kommune.no (Send)
Sigurd Schaathun
Kontaktlærer 5. trinn
Teamleder 5-7, IKT-kontakt
90709311
sigurd.schaathun@kristiansand.kommune.no (Send)
Merethe Lien
Kontaktlærer 5. trinn
Fagutvikler matematikk
90709311
Merethe.Lien@kristiansand.kommune.no (Send)
Rune Flatebø
Kontaktlærer 6. trinn
Fagutvikler kroppsøving
90709311
Rune.Flatebo@kristiansand.kommune.no (Send)
Monica F. Gløersen
Kontaktlærer 7. trinn
Fagutvikler naturfag
90709311
Monica.F.Gloersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Joar Bøthun Liøen
Kontaktlærer 7. trinn
Fagutvikler norsk
90709311
Joar.Bothun.Lioen@kristiansand.kommune.no (Send)
Gunhild O. Hansen
Timelærer
Sosiallærer
90709311
Gunhild.O.Hansen@kristiansand.kommune.no (Send)
Elin A. Breland
Spes. ped. leder
timelærer
90709311
Elin.Aurebekk.Breland@kristiansand.kommune.no (Send)
Clara Retamal
Fagarbeider
Biblioteksansvarlig
Clara.Herrera.Retamal@kristiansand.kommune.no (Send)
Anne Eggen Krogh
Fagarbeider
Anne.M.E.Krogh@kristiansand.kommune.no (Send)
Ragnhild Songe
Fagarbeider
90709311
Ragnhild.Songe@kristiansand.kommune.no (Send)
Terese Albertsen Olaussen
Fagarbeider
90709311
Terese.Albertsen.Olaussen@kristiansand.kommune.no (Send)