Meny
Velg seksjon Forside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Gå til Google Classroom
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<desember 2021><<
desember 2021
mtotfls
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
03040506070809
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Ansatte i skolen

Dette er de ansatte i skolen.

Marianne Aagesen
Kontaktlærer 1. trinn
90709311
Marianne.Aagesen@kristiansand.kommune.no (Send)
Charlotte Høiåsen Salvesen
Kontaktlærer 1. trinn
90709311
Marianne Holthe
Kontaktlærer 1. trinn
90709311
Rachel Åsan Holbæk
Assistent 1. trinn, timelærer KRLE
90709311
Rachel.Asan.Holbaek@kristiansand.kommune.no (Send)
Øystein Stray Kostøl
Kontaktlærer 2. trinn
90709311
Oystein.Kostol@kristiansand.kommune.no (Send)
Simen Moe Grepperud
Kontaktlærer 2. trinn
90709311
Simen.Moe.Grepperud@kristiansand.kommune.no (Send)
Turid Lohne Liene
Timelærer 2. trinn
90709311
Turid.Lohne.Liene@kristiansand.kommune.no (Send)
Ragnhild Songe
Fagarbeider skole og SFO
90709311
Ragnhild.Songe@kristiansand.kommune.no (Send)
Andreas Torkildsen
Kontaktlærer 3. trinn
90709311
Andreas.Torkildsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Marit Sørensen Røisland
Kontaktlærer 3. trinn
90709311
Marit.Sorensen.Roisland@kristiansand.kommune.no (Send)
Gunhild O. Hansen
Timelærer 3. trinn
Sosiallærer
90709311
Gunhild.O.Hansen@kristiansand.kommune.no (Send)
Janne Vikebak Larsen
Timelærer 3. trinn
90709311
Janne.Larsen2@kristiansand.kommune.no (Send)
Nikolett Loyko
Kontaktlærer 4. trinn
Ressurslærer
90709311
nikolett.loyko@kristiansand.kommune.no (Send)
Elin A. Breland
Timelærer 4. trinn
Spes. ped. leder
90709311
Elin.Aurebekk.Breland@kristiansand.kommune.no (Send)
Ruby Tehrani
Fagarbeider 4. trinn
90709311
Ruby.Tehrani@kristiansand.kommune.no (Send)
Merethe Lien
Kontaktlærer 5. trinn
90709311
Merethe.Lien@kristiansand.kommune.no (Send)
Sigurd Schaathun
Kontaktlærer 5. trinn
IKT-kontakt, ressurslærer
90709311
sigurd.schaathun@kristiansand.kommune.no (Send)
Susanne Seberg Primdahl
Timelærer mellomtrinnet
Fagkontakt bibliotek
90709311
Susanne.Seberg.Primdahl@kristiansand.kommune. no (Send)
Grethe Holberg
Kontaktlærer 6. trinn
90709311
Grethe.Holberg@kristiansand.kommune.no (Send)
Monica F. Gløersen
Kontaktlærer 6. trinn
Teamleder mellomtrinnet
90709311
Monica.F.Gloersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Randi Godtfredsen
Timelærer 6. og 7. trinn
90709311
Randi.Godtfredsen@Kristiansand.kommunal.no (Send)
Beate Rødland
Kontaktlærer 7. trinn
Tillitsvalgt
90709311
Beate.Rodland@kristiansand.kommune.no (Send)
Line Øvrevik
Kontaktlærer 7. trinn
90709311
line.ovrevik@kristiansand.kommune.no (Send)
Mai Britt Vika
Assistent skole og SFO
90707311