Meny
Velg seksjon Forside
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<september 2021><<
september 2021
mtotfls
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
04050607080910
Lærere

Kirsten Anfinnsen Espe
Kontaktlærer 1.trinn
51614614
kirstenanfinnsen.espe@gjesdal.kommune.no (Send)
Sondre Kyllingstad
Kontaktlærer 1.trinn
51614614
Sondre.Kyllingstad@gjesdal.kommune.no (Send)
Kine Idland
Kontaktlærer 1.trinn
51614614
Kine.Idland@gjesdal.kommune.no (Send)
Simon Brunel
Kontaktlærer 1.trinn
51614614
simon.brunel@gjesdal.kommune.no (Send)
Renate Annie Pedersen
Faglærer 1.trinn
51614614
RenateAnnie.Pedersen@gjesdal.kommune.no (Send)
Hanne Pedersen
Faglærer 1. og 2.trinn
51614614
HanneIdland.Pedersen@gjesdal.kommune.no (Send)
Lene Christin Vik
Faglærer 1.trinn
51614614
lenechristin.vik@gjesdal.kommune.no (Send)
Marit Slyk Angelskår
Faglærer 1.trinn
51614614
Marit.S.Angelskar@gjesdal.kommune.no (Send)
Klara Lima Laland
Kontaktlærer 2.trinn
51614619
KlaraLima.Laland@gjesdal.kommune.no (Send)
Kristine Goa
Kontaktlærer 2.trinn
51614619
Kristine.Goa@gjesdal.kommune.no (Send)
Live Høgemark
Kontaktlærer 2.trinn
51614619
Live.Hogemark@gjesdal.kommune.no (Send)
Elisabeth Sirevåg Pedersen
Kontaktlærer 2.trinn
51614619
Elisabeth.S.Pedersen@gjesdal.kommune.no (Send)
Sigmund Bjerkreim
Kontaktlærer 2.trinn
51614619
sigmund.bjerkreim@gjesdal.kommune.no (Send)
Mona Iren Haaland
Kontaktlærer på 3.trinn
51614617
Mona.Iren.Haaland@gjesdal.kommune.no (Send)
Eva Wetteland
Kontaktlærer 3.trinn
51614617
ewawet@gjesdalskolen.com (Send)
Eivind Rennan Henriksen
Kontaktlærer 3.trinn
51614617
Eivind.R.Henriksen@gjesdal.kommune.no (Send)
Jorunn Gramstad
Kontaktlærer 3.trinn
51614617
Jorunn.gramstad@gjesdal.kommune.no (Send)
Tine Åreskjold
Kontaktlærer 3.trinn
51614617
Tine.Areskjold@gjesdal.kommune.no (Send)
Therese Åsland
Kontaktlærer 3.trinn
51614617
Therese.Asland@gjesdal.kommune.no (Send)
Eivind Hjørnevik
Kontaktlærer 4.trinn
51614624
Eivind.Hjornevik@gjesdal.kommune.no (Send)
Iris Wee
Kontaktlærer 4.trinn
51614624
IrisAnita.wee@gjesdal.kommune.no (Send)
Eli Lomeland
Kontaktlærer 4.trinn
51614624
eli.lomeland@gjesdal.kommune.no (Send)
Sissel H Asheim
Kontaktlærer 4.trinn
51614624
sisselh.asheim@gjesdal.kommune.no (Send)
Anita Lunden
Faglærer 4.trinn
51614624
Anita.Lunden@gjesdal.kommune.no (Send)
Torgeir Sæther
Kontaktlærer 5.trinn
51614618
torgeir.saether@gjesdal.kommune.no (Send)
May-Brit Sæland
Kontaktlærer 5.trinn
51614618
May.brit.saland@gjesdal.kommune.no (Send)
Katrin Handeland
Kontaktlærer 5.trinn
51614618
katrin.handeland@gjesdal.kommune.no (Send)
Torunn Gystøl
Kontaktlærer 5.trinn
51614618
Torunn.Gystol@gjesdal.kommune.no (Send)
Nils Bjørnar Øfstaas
Kontaktlærer 5.trinn
51614618
NilsBjornar.Ofstaas@gjesdal.kommune.no (Send)
Eline Åbø Eeg
Kontaktlærer 6. trinn
51614616
ElineAbo.Eeg@gjesdal.kommune.no (Send)
Ingvild Aardal Torkelsen
Kontaktlærer 6.trinn
51614616
IngvildAardal.Torkelsen@gjsdal.kommune.no (Send)
Ingrid Rage Skuggedal
Kontaktlærer 6.trinn
51614616
IngridRage.Skuggedal@gjesdal.kommune.no (Send)
Olav Steinskog
Kontaktlærer 6.trinn
51614616
Olav.Steinskog@gjesdal.kommune.no (Send)
Linn Selin Madsen
Kontaktlærer 6.trinn
51614616
Linn.Selin.Madsen@gjesdal.kommune.no (Send)
Hilde Furuseth
Faglærer 6.trinn
51614616
Hilde.Furuseth@gjesdal.kommune.no (Send)
Kamilla Øglend Håland
Kontaktlærer 7.trinn
51614618
Kamilla.Oglend.Haland@gjesdal.kommune.no (Send)
Atle Lie
Kontaktlærer 7.trinn
51614618
Atle.Lie@gjesdal.kommune.no (Send)
Geir Ringås
Kontaktlærer 7.trinn
51614618
Geir.Ringas@gjesdal.kommune.no (Send)
Terje Michaelsen
Faglærer 7.trinn, IKT ansvarlig
51614618
Terje.Michaelsen@gjesdal.kommune.no (Send)
Else Nilsen
Spesialpedagog
Trinnleder ATO
51614616/90948463
else.nilsen@gjesdal.kommune.no (Send)
Kirsten Hinderaker
Spesialpedag ATO
51614616/90948463
Kirsten.Hinderaker@gjesdal.kommune.no (Send)
Nina Stenersen
Spesialpedagog ATO
51614617/90948463
Nina.Nodland.Stenersen@gjesdal.kommune.no (Send)
Bodil Valheim Malmin
Spes.ped.koordinator
51614628
bodilvalheim.malmin@gjesdal.kommune.no (Send)
Renate Broch Sinnes
I permisjon
Renate.Broch@gjesdal.kommune.no (Send)
Stine Balke Murvold
I permisjon
Stine.B.Murvold@gjesdal.kommune.no (Send)