Meny
Velg seksjon Forside
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<mars 2021><<
mars 2021
mtotfls
22232425262728
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Lærere

Klara Lima Laland
Kontaktlærer 1.trinn
51614624
KlaraLima.Laland@gjesdal.kommune.no (Send)
Live Høgemark
Kontaktlærer 1.trinn
51614624
Live.Hogemark@gjesdal.kommune.no (Send)
Sigmund Bjerkreim
Kontaktlærer 1.trinn
51614624
sigmund.bjerkreim@gjesdal.kommune.no (Send)
Oddvar Lomeland
Kontaktlærer 1.trinn
51614624
Oddvar.Lomeland@gjesdal.kommune.no (Send)
Lene Christin Vik
Faglærer 1.trinn
51614624
lenechristin.vik@gjesdal.kommune.no (Send)
Renate Broch Sinnes
Kontaktlærer 2.trinn
51614614
Renate.Broch@gjesdal.kommune.no (Send)
Kristine Goa
Kontaktlærer 2.trinn
51614614
Kristine.Goa@gjesdal.kommune.no (Send)
Tine Åreskjold
Kontaktlærer 2.trinn
51614614
Tine.Areskjold@gjesdal.kommune.no (Send)
Mona Iren Haaland
Kontaktlærer på 2.trinn
51614614
Mona.Iren.Haaland@gjesdal.kommune.no (Send)
Renate Annie Pedersen
Kontaktlærer 2.trinn
51614614
RenateAnnie.Pedersen@gjesdal.kommune.no (Send)
Therese Åsland
Faglærer 2.trinn
51614614
Therese.Asland@gjesdal.kommune.no (Send)
Iris Wee
Kontaktlærer 3.trinn
51614619
IrisAnita.wee@gjesdal.kommune.no (Send)
Eli Lomeland
Kontaktlærer 3.trinn
51614619
eli.lomeland@gjesdal.kommune.no (Send)
Eivind Hjørnevik
Kontaktlærer 3.trinn
51614619
Eivind.Hjornevik@gjesdal.kommune.no (Send)
Sissel H Asheim
Kontaktlærer 3.trinn
51614619
sisselh.asheim@gjesdal.kommune.no (Send)
Anita Lunden
Faglærer 3.trinn
51614619
Anita.Lunden@gjesdal.kommune.no (Send)
Nils Bjørnar Øfstaas
Kontaktlærer 4.trinn
51614618
NilsBjornar.Ofstaas@gjesdal.kommune.no (Send)
Stine Balke Murvold
Kontaktlærer 4.trinn
51614618
Stine.B.Murvold@gjesdal.kommune.no (Send)
Torunn Gystøl
Kontaktlærer 4.trinn
51614618
Torunn.Gystol@gjesdal.kommune.no (Send)
Katrin Handeland
Kontaktlærer 4.trinn
51614618
katrin.handeland@gjesdal.kommune.no (Send)
Torgeir Sæther
Kontaktlærer 4.trinn
51614618
torgeir.saether@gjesdal.kommune.no (Send)
Elin Aanestad
Kontaktlærer 5.trinn
51614616
Elin.Aanestad@gjesdal.kommune.no (Send)
Sondre Kyllingstad
Kontaktlærer 5.trinn
51614616
Sondre.Kyllingstad@gjesdal.kommune.no (Send)
Kirsten Anfinnsen Espe
Kontaktlærer 5.trinn
51614616
kirstenanfinnsen.espe@gjesdal.kommune.no (Send)
Olav Steinskog
Faglærer 5.trinn
51614616
Olav.Steinskog@gjesdal.kommune.no (Send)
Ingrid Rage Skuggedal
Faglærer 5.trinn
51614616
IngridRage.Skuggedal@gjesdal.kommune.no (Send)
Hilde Furuseth
Faglærer 5.trinn
51614616
Hilde.Furuseth@gjesdal.kommune.no (Send)
Geir Ringås
Kontaktlærer 6.trinn
51614618
Geir.Ringas@gjesdal.kommune.no (Send)
Atle Lie
Kontaktlærer 6.trinn
51614618
Atle.Lie@gjesdal.kommune.no (Send)
Kamilla Øglend Håland
Kontaktlærer 6.trinn
51614618
Kamilla.Oglend.Haland@gjesdal.kommune.no (Send)
Terje Michaelsen
Faglærer 6.trinn, IKT ansvarlig
51614618
Terje.Michaelsen@gjesdal.kommune.no (Send)
Ingvild Aardal Torkelsen
Faglærer 7.trinn
51614617
IngvildAardal.Torkelsen@gjsdal.kommune.no (Send)
Linn Selin Madsen
Kontaktlærer 7.trinn
51614617
Linn.Selin.Madsen@gjesdal.kommune.no (Send)
Eivind Rennan Henriksen
Kontaktlærer 7.trinn
51614617
Eivind.R.Henriksen@gjesdal.kommune.no (Send)
Jorunn Gramstad
Kontaktlærer 7.trinn
51614617
Jorunn.gramstad@gjesdal.kommune.no (Send)
Hanne Pedersen
Faglærer 7.trinn
51614617
HanneIdland.Pedersen@gjesdal.kommune.no (Send)
Nina Stenersen
Spesialpedagog
51614618/90948463
Nina.Nodland.Stenersen@gjesdal.kommune.no (Send)
Kirsten Hinderaker
Spesialpedag ATO
51614617/90948463
Kirsten.Hinderaker@gjesdal.kommune.no (Send)
Else Nilsen
Spesialpedagog
Trinnleder ATO
51614617/90948463
else.nilsen@gjesdal.kommune.no (Send)
Bodil Valheim Malmin
Spesialpedagog
51614628
bodilvalheim.malmin@gjesdal.kommune.no (Send)
Elisabeth Sirevåg Pedersen
I permisjon
Elisabeth.S.Pedersen@gjesdal.kommune.no (Send)
Kine Idland
I permisjon
Kine.Idland@gjesdal.kommune.no (Send)
Hanne Flesjå Reilstad
I permisjon
HanneFlesja.Reilstad@gjesdal.kommune.no (Send)
Marit Slyk Angelskår
Faglærer 1.trinn
I permisjon
Marit.S.Angelskar@gjesdal.kommune.no (Send)