Meny
Velg seksjon Forside
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<mai 2021><<
mai 2021
mtotfls
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Andre ansatte

Ellen Meyer
Leder SFO, 2. trinn
Barne- og ungdomsarbeider
51614610/909 48 337/ 906 37 495
Ellen.Meyer@gjesdal.kommune.no (Send)
Gunnvor Reiersen
Miljøarbeider, 3.trinn og SFO
Barne- og ungdomsarbeider
51614610
Gunnvor.Reiersen@gjesdal.kommune.no (Send)
Ine Oltedal
Miljøarbeider, 7.trinn og SFO
Barne- og ungdomsarbeider
51614610
ine.oltedal@gjesdal.kommune.com (Send)
Lisbeth Larsen
Miljøterapeut/sosiallærer
51614610
LisbethArnoy.Larsen@gjesdal.kommune.no (Send)
Marit Engelsvoll
Miljøarbeider, 5.trinn og SFO
Barne- og ungdomsarbeider
51614610
Marit.Engelsvoll@gjesdal.kommune.no (Send)
Miriam Nordbø
Miljøarbeider, 1.trinn og SFO
Helsefagarbeider
51614610
MiriamThorsen.Nordbo@gjesdal.kommune.no (Send)
Tine Minde
Miljøarbeider, 5.trinn og SFO
Barne- og ungdomsarbeider
51614610
Tine.Minde@gjesdal.kommune.no (Send)
Rita Egeland
Miljøarbeider 4.trinn
Barne- og ungdomsarbeider
51614610
Rita.Egeland@gjesdal.kommune.no (Send)
Jørn Helland
Miljøarbeider 3.trinn
51614610
Jorn.Helland@gjesdal.kommune.no (Send)
Jannicke Akela Frydenberg
Miljøarbeider ATO
Barne- og ungdomsarbeider
51614610
Jannicke.Akela.Frydenberg@gjesdal.kommune.no (Send)
Gunn Olufsen
Miljøarbeider 1.trinn
51614610
gunn.olufsen@gjesdal.kommune.no (Send)
Hilde Holten Gabrielsen
Miljøarbeider, 7.trinn
Barne- og ungdomsarbeider
51614610
Hilde.Holten.Gabrielsen@gjesdal.kommune.no (Send)
Helle Skjæveland
Miljøarbeider 2.trinn og SFO
Barne- og ungdomsarbeider
51614610
Helle.Skjaeveland@gjesdal.kommune.no (Send)
Hannah Kvadsheim
Lærling som barne- og ungdomsarbeider 2.trinn
51614610
hannah.kvadsheim@gjesdal.kommune.no (Send)
Sander Hølland
Lærling som barne- og ungdomsarbeider 2.trinn
51614610
sander.holland@gjesdal.kommune.no (Send)
Mikaela Egeland Sviland
Læring som barne- og ungdomsarbeider 2.trinn
51614610
mikaelaegeland.sviland@gjesdal.kommune.no (Send)
Maren Eiken Ravndal
Vernepleier
51614610
mareneiken.ravndal@gjesdal.kommune.no (Send)