Meny
Velg seksjon Forside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Forsterket skoletilbud
ABC-veien 4 6518 KRISTIANSUND N
Telefon: 71575570 Send oss e-post
Redaktør: Knut E Olsen
Alle våre ansatte

Her vil du finne opplysninger om alle våre ansatte. De fleste med epostadresse og stillingsbetegnelse.

Knut E Olsen
Rektor
knut.olsen@kristiansund.kommune.no (Send)
Elin Braa Rangnes
Undervisningsinspektør
elin.braa@kristiansund.kommune.no (Send)
Anja Aarøe
Undervisningsinspektør
anja.aaroe@kristiansund.kommune.no (Send)
Eli Christensen Kvåle
SFO koordinator
eli.christensen.kvale@kristiansund.kommune.no (Send)
Tori Afseth
Kontorfullmektig
tori.afseth@kristiansund.kommune.no (Send)
Jørn Aasprong
Lærer
jorn.aasprong@kristiansund.kommune.no (Send)
Linda Alte
Lærer
linda.alte@kristiansund.kommune.no (Send)
Bente Astad
Lærer
bente.astad@kristiansund.kommune.no (Send)
Øyvind Betten
Lærer
oyvind.betten@kristiansund.kommune.no (Send)
Geir Bjørkeng
Lærer
geir.bjorkeng@kristiansund.kommune.no (Send)
Trude Fandin
Lærer
trude.fandin@kristiansund.kommune.no (Send)
Randi Flatval
Lærer
randi.flatval@kristiansund.kommune.no (Send)
Turid Furu
Assistent
turid.furu@kristiansund.kommune.no (Send)
Hilde Godø
Lærer
hilde.godo@kristiansund.kommune.no (Send)
Jan Magne Grimen
Lærer
jan-magne.grimen@kristiansund.kommune.no (Send)
Hjørdis Grønvik
Lærer
hjordis.gronvik@kristiansund.kommune.no (Send)
Kjell Arne Gøranson
Lærer
kjell-arne.goranson@kristiansund.kommune.no (Send)
Merete Hafskjær
Lærer
merete.hafskjar@kristiansund.kommune.no (Send)
Håvard Haugen
Værnepleier
havard.haugen@kristiansund.kommune.no (Send)
Elisabet Hoem
Lærer
elisabet.hoem@kristiansund.kommune.no (Send)
Ingun Hopmark
Assistent
ingun-elin.hopmark@kristiansund.kommune.no (Send)
Edward E. Jensen
Lærer
edward.eikrem.jensen@kristiansund.kommune.no (Send)
Beate Johansen
Assistent
beate.johansen@kristiansund.kommune.no (Send)
Vibeke E. Johansen
Lærer
vibeke.johansen@kristiansund.ko (Send)
Unni Jordahl
Lærer
unni.jordahl@kristiansund.kommune.no (Send)
Ingunn Kringstad
Assistent
ingunn.kringstad@kristiansund.kommune.no (Send)
Asbjørn Langø
Lærer
asbjorn.lango@kristiansund.kommune.no (Send)
Kenneth Larsen
Assistent
kenneth.larsen@kristiansund.kommune.no (Send)
Carina Larssen
Værnepleier
carina.schei-vaag@kristiansund.kommune.no (Send)
Vigdis Michaelsen
Assistent
vigdis.michaelsen@kristiansund.kommune.no (Send)
Inger Karin Monsø
Assistent
inger-karin.monso@kristiansund.kommune.no (Send)
Christina Næss
Miljøterapeut
christina.gronseth.nass@kristiansund.kommune.no (Send)
Liv Inger Olsen
Lærer
liv-inger.olsen@kristiansund.kommune.no (Send)
Inger Britt Ovesen
Lærer
inger.ovesen@kristiansund.kommune.no (Send)
Ann-Mari Pedersen
Lærer
ann-mari.pedersen@kristiansund.kommune.no (Send)
Lilly Raastad
Assistent
lilly.raastad@kristiansund.kommune.no (Send)
Hege Rakvåg
Assistent
hege.rakvag@kristiansund.kommune.no (Send)
Eirik Wiik Rikardsen
Lærer
eirik.wiik-rikardsen@kristiansund.kommune.no (Send)
Ingfrid Sagvik
Assistent
ingfrid.sagvik@kristiansund.kommune.no (Send)
Merete Storbukt
Lærer
merete.storbugt@kristiansund.kommune.no (Send)
Satsuki Strand
Lærer
satsuki.strand@kristiansund.kommune.no (Send)
Eli Teiseth
Lærer
eli.teiseth@kristiansund.kommune.no (Send)
Nina Tolcsiner
Lærer
nina.tolcsiner@kristiansund.kommune.no (Send)
Karen Wiik
Lærer
karen.wiik@kristiansund.kommune.no (Send)
Kitty Williams
Lærer
kitty.williams@kristiansund.kommune.no (Send)
Celine Bjerkelund
Lærling
Harriet Johansen
Lærling
Elisabeth Søyseth
Lærling