Meny
Velg trinn Framside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Ådlandsvegen 323 5919 Frekhaug
Telefon: 56 17 57 00 Faks: 56 17 57 01 Send e-post til oss
Redaktør: Irene Hystad Hugaas
Elektroniske søknader
Søknad vedr. SFO
Permisjonssøknad
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juni 2021><<
juni 2021
mtotfls
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
05060708091011
Våre tilsette



Irene Hystad Hugaas
Rektor
56 17 57 02 / 93 49 98 92
irene.hystad.hugaas@alver.kommune.no (Send)
Vigdis Valde
Inspektør
56 17 57 01
vigdis.valde@alver.kommune.no (Send)
Kine Beate Brandsdal
SFO- leiar
992 97 442 / 971 45 179
kine.beate.brandsdal@alver.kommune.no (Send)
Hildegunn Vatshelle Hillestad
Sekretær
56 17 57 00
hildegunn.vatshelle.hillestad@alver.kommune.no (Send)
Marthe Aaadland
Kontaktlærar 3A
56175708
marthe.aadland@alver.kommune.no (Send)
Kjersti Hannisdal Aase
Assistent skule/SFO
kjersti.hannisdal.aase@alver.kommune.no (Send)
Siri Andvik
Kontaktlærar 3B
56175704
siri.andvik@alver.kommune.no (Send)
Anita Lillian Askeland
Kontaktlærar 4. trinn
56 17 57 08
anita.lillian.askeland@alver.kommune.no (Send)
Gunn-Torill Berge
Barne- og ungdomsarbeidar
56175700
gunn.torill.berge@alver.kommune.no (Send)
Nils Atle Berge
Assistent skule/SFO
56175700
nils.atle.vevang-berge@alver.kommune.no (Send)
Else Sophie Gjelsten Skeidsvoll
Kontaktlærar 7B
56 17 57 06
else.sophie.gjelsten.skeidsvoll@alver.kommune.no (Send)
Elin Brugrand
Spesialpedagogisk lærar og -kontakt
56 17 57 08
elin.brugrand@alver.kommune.no (Send)
Heidi Ektvedt
Kontaktlærar 2A
56175707
heidi.ektvedt@alver.kommune.no (Send)
Maren Fosse Erstad
Faglærar og spesialpedagog. Bibliotekar.
56 17 57 09
maren.fosse.erstad@alver.kommune.no (Send)
Cecilie Handeland
Vikarlærar
56175700
cecilie.handeland@alver.kommune.no (Send)
Mildrid Monlaug Wergeland Hegle
Kontaktlærar 4. trinn
56 17 57 08
mildrid.hegle@alver.kommune.no (Send)
Lise Herland
Faglærar
lise.herland@alver.kommune.no (Send)
Therese Beate Jakobsen
Faglærar
56175708
therese.beate.jakobsen@alver.kommune.no (Send)
Linda S. Kjenes
Faglærar og spesialpedagog
56 17 57 08
linda.s.kjenes@alver.kommune.no (Send)
Merete Lillefosse
Kontaktlærar 1B
56 17 57 08
merete.lillefosse@alver.kommune.no (Send)
Linn Jeanette Minde
Vernepleiar
56175700
linnjeanette.minde@alver.kommune.no (Send)
Linda Granberg Nilsen
Kontaktlærar 6.klasse
56 17 57 04
linda.granberg.nilsen@alver.kommune.no (Send)
Hanne Elisabeth Nævdal
Kontaktlærar 7A
56 17 57 03
hanne.elisabeth.nevdal@alver.kommune.no (Send)
Suganya Chandrakumar Onarheim
Kontaktlærar 3B
56 17 57 08
suganya.chandrakumar@alver.kommune.no (Send)
Line Ones
Kontaktlærar 2B
56 17 57 08
line.ones@alver.kommune.no (Send)
Mariana Ruja
Assistent skule/sfo
Eivind Namdal Steinhoff
Kontaktlærar 5. trinn
56175704
eivind.namdal@alver.kommune.no (Send)
Maria Christine Sæle
Kontaktlærar 1A
56175708
maria.christine.sele@alver.kommune.no (Send)
Siren Tellevik
Assistent skule/SFO
siren.tellevik@alver.kommune.no (Send)
Henriette Valland
Assistent skule/SFO
henriette.valland@alver.kommune.no (Send)
Sissel Johanne Vangen
Faglærar
56175704
sissel.johanne.vangen@alver.kommune.no (Send)
Grethe Wallem
Assistent skule/SFO
Linn Zachariassen
Kontaktlærar 5. trinn
56175704
linn.zachariassen@alver.kommune.no (Send)
Monica Eikehaug
Vikarlærar
56175708
monica.eikehaug@alver.kommune.no (Send)