Meny
Velg trinn Forside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Ådlandsvegen 323 5918 Frekhaug
Telefon: 56 17 57 00 Faks: 56 17 57 01 Send oss e-post
Redaktør: Irene Hystad Hugaas
Elektroniske søknader
Søknad vedr. SFO
Permisjonssøknad
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<desember 2019><<
desember 2019
mtotfls
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
des
12
2019
JULEFEST 1-3
kl 18:00-19:30
des
16
2019
JULEFEST 4-7
kl 18:00-19:30
des
17
2019
Skulegudsteneste i Meland kyrkje
kl 9:30-10:30
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Våre tilsette



Irene Hystad Hugaas
Rektor
56 17 57 02 / 93 49 98 92
irene.hystad.hugaas@meland.kommune.no (Send)
Vigdis Valde
Inspektør
56 17 57 01
vigdis.valde@meland.kommune.no (Send)
Kine Beate Brandsdal
SFO- leiar
992 97 442 / 971 45 179
kine.beate.brandsdal@meland.kommune.no (Send)
Hildegunn Vatshelle Hillestad
Sekretær
56 17 57 00
hildegunn.vatshelle.hillestad@meland.kommune.no (Send)
Suganya Chandrakumar Onarheim
Kontaktlærar 2B
56 17 57 08
suganya.chandrakumar@meland.kommune.no (Send)
Linda.S.Kjenes
Faglærar og spesialpedagog
56 17 57 08
linda.s.kjenes@meland.kommune.no (Send)
Merete Lillefosse
Kontaktlærar 3B
56 17 57 08
merete.lillefosse@meland.kommune.no (Send)
Anita Lillian Askeland
Faglærar 4. klasse
56 17 57 08
anita.lillian.askeland@meland.kommune.no (Send)
Maren Fosse Erstad
Faglærar og spesialpedagog. Bibliotekar.
56 17 57 09
maren.fosse.erstad@meland.kommune.no (Send)
Kjersti Monsen
Kontaktlærar 7. klasse
56 17 57 05
kjersti.monsen@meland.kommune.no (Send)
Trond Bjørndal
Kontaktlærar 6B
56 17 57 06
trond.bjorndal@meland.kommune.no (Send)
Linda Granberg Nilsen
Kontaktlærer 5.klasse
56 17 57 04
linda.granberg.nilsen@meland.kommune.no (Send)
Therese Beate Jakobsen
Kontaktlærar 4. klasse
56175708
therese.beate.jakobsen@meland.kommune.no (Send)
Line Ones
Kontaktlærar 1B
56 17 57 08
line.ones@meland.kommune.no (Send)
Hanne Elisabeth Nævdal
Kontaktlærar 6A
56 17 57 03
hanne.elisabeth.nevdal@meland.kommune.no (Send)
Elin Brugrand
Spesialpedagogisk lærar og kontakt
56 17 57 08
elin.brugrand@meland.kommune.no (Send)
Lise Herland
Faglærar
lise.herland@meland.kommune.no (Send)
Maria Christine Sæle
Kontaktlærar 3A
56175708
maria.christine.sele@meland.kommune.no (Send)
Siren Tellevik
Assistent skule/SFO
siren.tellevik@meland.kommune.no (Send)
Kjersti Hannisdal Aase
Assistent skule/SFO
kjersti.hannisdal.aase@meland.kommune.no (Send)
Gunn-Torill Berge
Assistent skule/SFO
gunn.torill.berge@meland.kommune.no (Send)
Kaisa Sofie Kaupang
Assistent skule/SFO
Grethe Wallem
Assistent SFO
Henriette Valland
Assistent SFO og skule
Mariana Ruja
vikar assistent skule/sfo
Mildrid Monlaug Wergeland Hegle
Faglærar
56 17 57 00
mildrid.hegle@meland.kommune.no (Send)
Marthe Aaadland
Faglærar
56175700
marthe.aadland@meland.kommune.no (Send)
Heidi Ektvedt
Kontaktlærar 1A
56175707
heidi.ektvedt@meland.kommune.no (Send)