Meny
Forside
Suldalsveien 2 4617 Kristiansand
Telefon: 38 12 10 00 Send oss e-post
Redaktør: Stein Abusdal
Link til Barnevakten
Barnevakten
Gå til Its Learning
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2018><<
oktober 2018
mtotfls
24252627282930
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Kontaktlærere nærmiljøskolen

Anne Dorthea Ledang
kontaktlærer 1Næ
38121000
anne.dorthea.ledang@kristiansand.kommune.no (Send)
Marit Nodenes Heggland
kontaktlærer 2Næ
38121000
marit.nodenes.heggland@kristiansand.kommune.no (Send)
Marianne Skjegstad
kontaktlærer 3Næ
38121000
marianne.skjegstad@kristiansand.kommune.no (Send)
Anne Lise Ankervik Karlsen
kontaktlærer 4NæA
38121000
anne.lise.karlsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Birgitte Wergeland
kontaktlærer 4NæB
38121000
birgitte.wergeland@kristiansand.kommune.no (Send)
Mona Fosli Solaas
kontaktlærer 5Næ
38121000
mona.fosli.solaas@kristiansand.kommune.no (Send)
Martine Knoph Svestad
kontaktlærer 6Næ
38121000
martine.knoph.svestad@kristiansand.kommune.no (Send)
Asbjørn Tronstad
kontaktlærer 7Næ
38121000
asbjorn.tronstad@kristiansand.kommune.no (Send)