Meny
Velg seksjon Forside
Suldalsveien 2 4617 Kristiansand
Telefon: 38 12 10 00 Send oss e-post
Redaktør: Stein Abusdal
Link til Barnevakten
Barnevakten
Gå til Its Learning
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<november 2019><<
november 2019
mtotfls
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
02030405060708
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Kontaktlærere nærmiljøskolen

Marianne Skjegstad
kontaktlærer 1Næ
38121000
marianne.skjegstad@kristiansand.kommune.no (Send)
Anne Dorthea Ledang
kontaktlærer 2Næ
38121000
anne.dorthea.ledang@kristiansand.kommune.no (Send)
Marit Nodenes Heggland
kontaktlærer 3Næ
38121000
marit.nodenes.heggland@kristiansand.kommune.no (Send)
Kathrine Thelle
kontaktlærer 3Næ
38121000
kathrine.thelle@kristiansand.kommune.no (Send)
Mia Marlen Kjøstvedt
kontaktlærer 4Næ
38121000
mia.marlen.kjostvedt@kristiansand.kommune.no (Send)
Katrine Oktavia Johannesen
kontaktlærer 5ANæ
38121000
katrine.oktavia.johannesen@kristiansand.kommune.no (Send)
Asbjørn Tronstad
kontaktlærer 5BNæ
38121000
asbjorn.tronstad@kristiansand.kommune.no (Send)
Mona Fosli Solaas
kontaktlærer 6Næ
38121000
mona.fosli.solaas@kristiansand.kommune.no (Send)
Martine Knoph Svestad
kontaktlærer 7Næ
38121000
martine.knoph.svestad@kristiansand.kommune.no (Send)