Meny
Velg seksjon Forside
Suldalsveien 2 4617 Kristiansand
Telefon: 38 12 10 00 Send oss e-post
Redaktør: Stein Abusdal
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Link til Barnevakten
Barnevakten
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<september 2020><<
september 2020
mtotfls
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
05060708091011
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Kontaktlærere nærmiljøskolen

Marit Nodenes Heggland
kontaktlærer 1Næ
38121000
marit.nodenes.heggland@kristiansand.kommune.no (Send)
Katrine Thelle
kontaktlærer 1Næ
38121000
katrine.thelle@kristiansand.kommune.no (Send)
Marianne Skjegstad
kontaktlærer 2Næ
38121000
marianne.skjegstad@kristiansand.kommune.no (Send)
Anne Dorthea Ledang
kontaktlærer 3Næ
38121000
anne.dorthea.ledang@kristiansand.kommune.no (Send)
Martine Knoph Svestad
kontaktlærer 4Næ
38121000
martine.knoph.svestad@kristiansand.kommune.no (Send)
Lynette Fuglestad Stallemo
kontaktlærer 5Næ
38121000
lynette.fuglestad.stallemo@kristiansand.kommune.no> (Send)
Katrine Oktavia Johannesen
kontaktlærer 6Næ
38121000
katrine.oktavia.johannesen@kristiansand.kommune.no (Send)
Cato Olastuen
kontaktlærer 6Næ
38121000
cato.olastuen@kristiansand.kommune.no (Send)
Mona Fosli Solaas
kontaktlærer 7Næ
38121000
mona.fosli.solaas@kristiansand.kommune.no (Send)